Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jesli ktos do Wrocka, to nieszczepionym sie nie wjedzie.
https://pbs.twimg.com/media/EHKlkJDW4AEh3Ro?format=png&name=small
1
Próba niewyobrażalna. Kosmiczna. 18 października 1968 roku, w czasie igrzysk olimpijskich w Mexico City, Bob Beamon wskoczył w XXI wiek. I to prawie trzy dekady przed jego rozpoczęciem.
Była to odległość o 25 centymetrów dłuższa niż ówczesny rekord świata (8,35 m) Igora Ter-Owanesiana. Bob Beamon skoczył jednak dalej. Dużo dalej. Aby zmierzyć jego próbę, dwóch dżentelmenów w kapeluszach, musiało użyć długiej, stalowej taśmy pomiarowej. Nieco pogłówkowali. Spojrzeli na siebie i ruszyli w kierunku sędziów.
1
Twarze sa bardzo wazne i to czesto one podpowiadaja nam jak do kogos podchodzimy.
Macie takie swoje zakazane mo*dy wsrod znanych ludzi?
Mi sie ciezko oglada twarz pana Dominika Tarczyńskiego.
3
@Bykunn zniesienie granic , do swobodnego przepływu towarów ?
Dobry pomysł
Ja bede sie przedstawial jako Ziemianim - ale obcej cywilizacji , a nie Japończykowi .
Live long and Prosper
4
@Persyfl "Dalej jesteś w pierwszej połowie XX wieku ze swoim myśleniem wow ;)" jasne.
znamy @Bykunn i jego czeste docinki, przynajmniej teraz ma adwokata.
Nie o to chodzi. Ja akurat wierze w tzw the best from both worlds.
czyli jestem za postepem - ktory nie jest postepastwem . ale tez nie odrzcuam madrosci cywilizacji zebranej na przestrzeni dziejow. Glupote fajnie byloby odrzucic, ale czesto sie ona ukrywa.
Wracajac do Star Treka - tam pokazna jest wlasnie wizja Ziemi - bez wiekszych konfliktow oraz Zjednoczona Federacja Planet i konflity extraterestrialne, ale o ile pamietam , panstwa ciagle istnieja.
My chcemy sie od siebie roznic, wyodrebniac - taka nasza natura - a z natura ciezko sie walczy.
Na naszym forum sa nieustanne dyskusje o wiele kwestii - droga do centralnego planowania, po ktorym kazdy bylby zadowolony jest daleka.
ps. mamy tez termin ojkofobia - rzadki , bo rzadki , ale istniejacy
10
@Bykunn Przestan prosze uzywac takich argumentow, jak ten o przedpotowpowym mysleniu. Podobnie jest z powiedzienie "sredniowiecze" weszlo ono do naszego jezyka, a jest krzywdrzaca, pokazuje tylko zdawka wiedze na temat tej epoki.
To cos mnie wiecej podobnego, jak uzywanie argumentu wieku.
Postępactwo - sorry za slowo - nie jest zawsze czyms dobrym.
Po prostu Ty wierzysz w centralizacje, ale sa ludzie, ktorzy wierza roznorodnosc i decentralizacje - tak bardzo oglednie rzecz ujmujac.
1
@replikant corka też mu się udała
Lubię film - Universal Soldier
0
@GoLem i mirabelki ;)
4
@Bykunn taka Zjednoczona Federacja Planet? - Star trek
Trzeba chyba wtedy wyzbyć się naturalnego pędu człowieka do odrębności
My , oni , Katalonczycy , Hiszpanie, ci z Targowka, wieśniacy,l ci z blokow , ci z cafe Bernsbeu i Rambli, Niemcy, Kaszubi, Indianie, lewicowcy, wielkopolanie, ci z maturą i bez itd
0
Słowo pułapka
Sozologia
9
Vegge i komunizm
https://m.demotywatory.pl/uploads/201909/1567581718_sdl8uc_amp.jpg
3
@KamQiX "..bo nie odmienisz"
1
@zagi31 Spoznilem sie z edycja, tu nowa wersja
@Chakalaka
Tu jest test, z takiej strony. Najlepsza ocena tam to bardzo dobry - (0.5 - 1.5) najgorsza to niedostateczny (4.5 - 5-5)
Te male glosniki, wypadly dosyc srednio, a w cenach spore roznice. Najlepsze wsrod nich oceny to zadawalajacy (2.6 - 3.5)
Bose SoundLink Micro (2.7)
JBL Clip 3 (2.7)
Beoplay p2 (2.9)
Loewe Klang m1 (3.1)
Sony srs xb o1 (3.1)
Fresh 'n RebelRockbox Bold S (3.2)
JBLGo 2 (3.2) slaby bas i dostatecznie brzmi w pomieszczeniu
HuaweiSoundStone CM51 (3.4)
PeaqPPA45BT (4.4) i JBL JR Pop (3.7).
dla porownania najlepszy przenosny, ale wiekszy glosnik to B&OBeoplay P6 z ocena 1.7
0
@MesQueUnClub_87 @Chakalaka dziwi mnie , ze mechanik rowerowy jest w ogole na tej liscie
0
@bluu gdzie ?
1
Tu jest test, z takiej strony. Najlepsza ocena tam to bardzo dobry - (0.5 - 1.5) najgorsza to niedostateczny (4.5 - 5-5)
Te male glosniki, wypadly dosyc srednio, najlepszy z nich to ten pierszwy na liscie od gory - ocena 2.7, ocena spada i ten na samym dole ma 3.4 (najgorzej wypadly PeaqPPA45BT (4.4) i JBL JR Pop (3.7).
Bose SoundLink Micro (2.7)
JBL Clip 3
Beoplay p2
Loewe Klang m1
Sony srs xb o1
Fresh 'n RebelRockbox Bold S
JBLGo 2 (3.2) slaby bas i dostatecznie brzmi w pomieszczeniu
HuaweiSoundStone CM51
dla porownania najlepszy przenosny, ale wiekszy glosnik to B&OBeoplay P6 z ocena 1.7
0
@zagi31 czekaj. zaraz Ci cos przesle Tobie
1
@Ermitano podziwiam
Podobno wejście po zapachu zbiera się na wymioty , 100 gorsze od duriana
2
@MesQueUnClub_87 nie :)
Wsiekle psy i Miastko Boga dałby w inne kategorie kategorie
1
https://tinyurl.com/y369nzgq
Rocky
1
@Ermitano lubię próbować , ale tego nie chce.
U kuzyna czeka puszka od roku
Ciekawe jak do tego doszli, że taka ryba nie jest trująca
1
@oxo without a paddle ;)
1
Najlepsza (nie - polska) komedia to...
7
% glosow, % w sejmie
https://pbs.twimg.com/media/EHGUJqZWsAAxFoA?format=jpg&name=medium
1
@adi7adi8 dobry wieczor
1
@Cvzx Chyba tak.
0
Dzis w tv Snatch oraz Slumdog. Slumdoga jeszcze nie widzial. Dobry?
0
A nie Dziambor? Jednak nie, masz racje.
@krissu8
0
@Kompletny prif .
37
Wyciekly nudesy aktorki Lany Rhoades.