Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Roz kojarzy sie tylko z jednym
https://mashirts.com/wp-content/uploads/2019/08/Miami-Vice-Original-Pink-Flamingo-shirt-1.jpg
https://i.pinimg.com/originals/03/44/8b/03448b42b1ce37a18fa0d79f18a8f231.jpg
0
@sebasek99 NO tak czulem, ale nie mialem wiedzy na ten temat. Tak czy tak, troche racji ma ten ktos , kto wymyslil, czy ci, ktorzy o tym pisali wczesniej przed "Sokretesem"
2
@Odesseiron No to elegancko, w niedziele wytlumaczysz zonie, ze sie w kabinie poslizgnales i reka na Konfe krzyzyk zakreslila.
Alibi jest.
Edit
@Gall "jestem wyczulony jestem bardzo wyczulony na ludzi którzy z pewną wyższością kpią z innych bo oni są tą elitą głosującą na janusza"
a przedtem "że janusz polityki "
Ale ja nie o tym - Byly nawet robione badania, ze najwiecej pogardy, a czasem odhumanizowania przeciwnika fuduje nam Platroma i PiS.
Kazdy uwaza sie troche za elite - jesli to nie jest przesadna arogancja, to jest to nawet wskazane.
Czy Konfedraci kpia z innych? Pewnie niektorzy tak, ale wielu podresla, ze to niedouczenie obywatela w podstawowych kwestiach gospodarczych, sprawia, ze mozna go przekupic wlasnymi pieniedzmi
Naprawde zbyt daleko bym sie nie wychylal, ktora opcja bardziej gardzi inna, bo daleko nie zajedziemy, zejdziemy tylko na poziom debaty politykow.
0
@maroon Oczywiscie, ze wiem ze kojarzy gejow z marksizmem kulturowym.
Ja tam nic do tego nie mam, niech sobie pluje przy slowie gej.
W debatach jednak czesto to plucie odciaga rozmowce od meritum i rozmowa przenosi sie na gorszy, emocjonalny poziom.
5
@sebasek99 @kerouac @Janiama O ile to prawda:
"Nasza młodzież ma dziś silne pragnienie luksusu, ma złe maniery, pogardza władzą i autorytetem, brak im poszanowania dla starszych. Wolą zajmować się bzdurami zamiast nauki. Młodzież nie wstaje z szacunkiem gdy starszy wchodzi do pokoju. Sprzeciwiają się rodzicom i zabierają głos w towarzystwie starszych. Tyranizują swoich nauczycieli.
Tak pisał Sokrates już 2500 lat temu."
chyba juz wszystko bylo przerebiane, tylko ramy i zabawki sa inne.
0
@maroon Jak to nie rozumiem? Skad to zalozenie. Zawsze z czyms na "G" mu sie kojarzy, ale nie o tym pisalem.
Pisalem o tym, czy lekke zmiana retoryki nie bylaby wskazana. Nie musi za kazdym razem po 5 sekundach wywiadu mowic "tfu gej" - no a moze musi.
Po wyborach bedziemy madrzejsi czy to mialo jakies znaczenie.
0
@ArdoFCB Jest juz rozpoznawalny i to bardzo. MOze gdy przestanie w taki sposob mowic, bedzie mial wraznenie, ze sie sprzedal.
Mozna tylko spekulowac.
9
@michal26 On po prostu idzie w zaparte i uwaza, ze gdyby nie uzywal takiego jezyka to jego partie bylby zupelnie nierozpoznawalne.
Wiadomo, ze jesli sie ktos przez to tylko zniecheca, to nie jest zbyt spostrzegawczy, ale moim zdaniem moglby dac na wstrzymanie z niektorymi akcjami / reakcjami jak u psow Pavlova.
3
Korwin jednak juz nie jest przeziebiony. Wlasnie leci debata w RMF.FM
"tfu geje" juz musialo byc. MAtko z corka :(
21
Xabi Alonso wyjasnia jak grali przeciwko falszywej 9.
0
@SeeleyBooth I oczywiscie czarno - biale foty oraz panika /' smutek na twarzy
@KamQiX albo w ARG
6
@Odesseiron Ale tu nie ma niczego o Konfederacji. tzn teraz juz jest ;)
6
Trenerzy Milanu, po 13.01.14.
https://i.imgur.com/lrvNAtX.jpg
3
@michaleu @Transu96 @gorgota "ale do której ściany bo w rogu są dwie"
3
@Kamilos84 Pewnie ze inne, kibice sa czesto bardziej rozsadni niz wyborcy ;)
6
@Kamilos84 To nie bylbys za Barcelona, gdyby gral w niej C.Ronaldo?
7
@Kamilos84 Zwolennicy Konfy licza na to, ze Janusz zostanie z grypka w lozeczku i wysle Mentzena lub innego Bosaka.
W takich debatach mozna tylko minialnie zyskac, ale BARDZO duzo stracic.
Niech szachisci sobie to dobrze przemysla, kogo wysylaja.
1
Tydzien temu w EL Audycji gosciem byl Marek Bilinski - polski Jean M. Jearre. Ja nie lubie takich porownach, chociaz momentami muzycznie jest im po drodze.
Marek - ikona polskiej elektorniki, nie jest to moj ulubiony muzyk, ale kilka utoworow ma naprawde swietnych.
Brzmia czasem troche infantylnie, ale to krzywdzace slowo, bo po prostu duzo w nich fajnych, chwytlywich @Chwytliwy melodii.
Bilinski nagrywa tez muzyke do filmow, min. do serii "Przyjaciel wesolego diabla"
Jego przeboje to min.:
Ucieczka z tropiku
Fontanna radosci
Blekitne Nimfy
Burza
Sen Mistrza Alberta
0
@Odesseiron Nie .
Nie daje mi to spokoju, ale to chyba byl obyczajowy. Bilinski robil tez muze do Piszczalki , ale chyba tam nie bylo tego utworu.
0
Maniacy polskich filmow. W ktorym z nich byl wykorzystany kawalek utworu "Sen mistrza Alberta" Marka Bilinskiego?
1
@qbsonFCBarca z tego klucza wynika chyba, że bral bardziej popularne kapele
Dlatego nie ma np Black Napkins Zappy
0
@BlaseR9 tak, zawsze kogos będzie brakowało
Gość tłumaczy trochę, ale głównie chyba jego preferencje
Dla mnie szok, że Zappy nie wymienił, Vai-a
3
Najlepsze rockowe sola gitarowe wedlug "Beaty".
Pink Floyd (Gilmour) "Comfortably Numb"
Led Zeppelin (Page) "Stariway to Heaven"
Steely Dan (Carlton) "Kid Charlemagne"
Peter Frampton "Lines on my Face"
Journey (Schon) "Stone in Love"
Toto (Lukather) "Rosanna"
Van Halen "Ice Cream Man"
Jimi Hendrix "Hey Joe"
Queen (May) "Bohemian Rhapsody"
The Beatles (Harrison) "The End"
The Beatles (Clapton) "While my Guitar Gently Weeps"
Eagles (Felder, Walsh) "Hotel California"
Boston (Scholz "More than a Feeling"
Steely Dan (Gradon) "Peg"
Chicago (Kath) "25 or 6 to 4"
ACpiorunDC (Young) "Back in Black"
Lynyrd Skynyrd (Collings, Rossington) "Free Bird"
Rush (Lifeson) "Closer to the Heart"
Gino Vanelli (Rios) "Brother to Brother"
Dire Straits (Knopfler) "Sultans of Swing"
0
@macio_944 PO Maska.. Ma babka poczucie humoru, to dobrze.
0
@damianex10 Na LR tez spore zainteresowanie.
0
@Memek96 fuksa miałeś
2
Kto nie zdąży mi do 03:40 odpowiedzieć , musi zaglosowac na Konfederacje.
0
@Szpadla sam spisz
0
@Danny Gaucho ale paker
0
@Danny Gaucho jaka miał siłę uderzenia ?