0

@Danny Gaucho Drago?

3

@Odesseiron doigrales się :)

5

@kerouac Pershing > El chapo

6

Niewidzialna reka La Ramblii pomogla mi wyszukiwaniu tego nagrania ( w dodatku protestujaca reka, , moze sie domyslicie kto to)
Jazda Korwina zaczyna sie po 16 minucie.
https://www.dailymotion.com/video/x230o16

A tu jeszcze fraszka z tej dyskusji
"Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!"

1

@Alan985 Chetnie obejrze. Robson zawsze z Ronaldo mi sie kojarzy.

1

@D44H Taka Polska w pigulce.

0

@NGTRX Ja szukam od dluzszego czasu takiej wypoiedzi Korwina z Polsat news - rozmawial z jakims gostkiem i tak chcial go przycisnac, ze chyba 30 razy powtorzyl: niech pan odpowie - tak czy nie, tak czy nie, tak czy nie , tak czy nie....? I coraz bardziej sie nakrecal.
Program nazywal sie nomen omen chyba TAk Czy NIe.

Ktos cos?

3

@D44H Juz nie przesadzaj, dzis calkiem spokojnie jest.

0

@NGTRX w sumie pod koniec tygodnia zobaczymy , kto bedzie bardziej tragiczna postacia; Lech Walesa, czy JKM. Walesa z dzis bedzie trudno przebic.

4

@Odesseiron We don't need no (powinno byc ANY) education. Pink Floyd- Another Brick...

1

@NGTRX "Yellow submarine, zabic urwa tych ludzi"
tu se stworz.
http://jimmyweb.pl/jkmgen/
https://krulewskiezlotemysli.netlify.com/

0

@Adamski69 Hehe. ty wstawiles tak zwane Misheard Lyrics, ale tez ok ;)

0

Błędy językowe w piosenkach (angielskich, polskich). Przyklady?

0

@Lizu Falcao, Batistuta, Cavani, Forlan, Bebeto.

0

@kenneth99 Na dole chyba jednoglosnie swierdzilismy, ze takie debaty maja marginalne znaczenie. Moze ewentualnei dla malo zorientowanych lub niezdecydowananych.
Po czesci wiec masz racje.

0

Juz za moment frajda dla fanow muzyki elektornicznej. Wtorkowe EL Studio Jerzego Kordowicza.
http://player.polskieradio.pl/-3

6

@bartekvisca Kiedys nasz nauczyciel powiedzial - jesli nie interesujesz sie polityka, to ona predzej, czy pozniej zainteresuje sie Toba. (przykra, ale prawdziwe) Co do wplywu jaki mamy, mozna oczywiscie dyskutowac. Nie jestesmy jednak owcami.
Wiem, ze pijesz do tego cyrku w tv - to troche inna sprawa, fakt.

0

@Odesseiron dokladnie .

1

@Karzel Czy TVP robi sobie kiedys zarty? ;)

1

@kenneth99 lubi sobie znikac na pare dni.

0

@taktyk93 Nawet nie wiesz , jak bardzo licza sie rzezcy jak mowa ciala, ubranie, dobrane slowa. itd.

7

0

@kenneth99 Nick.

0

Kto najlepiej wypadl w debacie?
https://www.strawpoll.me/18760002

1

@Kredon Nistety ma byc.

2

@Odesseiron zostaw Lecha w spokoju ;)

6

Trzeba przyznac, ze Bosak potrafi zaprezentowac sie w mediach, nie dziwie sie, ze pan Biedron na niego lecial.

0

@blue_shark Lahoz to Belg.
ps. dla wielbicieli Cyrku Monthy Pythona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?