Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@sebasek99 Sila zlego na jednego.
1
A tymczasem na Polsat News "mlody Jerzy Urban" czyli pan Rozenek.
0
@sebasek99 W koncu wie, jak czuje sie Konfederacja ;)
2
@Commando liczylem na 3,4 , jednak nie zaglosuje.
2
@Commando Lewica najlepiej - ZandBerg proponuje 2,7 minimalnej. Go for it.
1
@Chakalaka Jest potwor, co? Leb jak sklep, dlatego taki madry.
0
@Grzesior667 biedny ten nasz posel Horała, zobacz jak sie na niego rzucila Banda Czworga. (towarzycho wzajemnej adoracji)
3
@sebasek99 Najlepsze jest i tak przekomarzanie. Kto wiecej oszukal, kto dal mniej lub wiecej.
0
Bosak jaki maly. (debata w TVN). Tvn pomiejszyl Bosaka.
1
@Grzesior667 Chlodzi sie, poczekaj.
1
@Grzesior667 To siedzimy w jednej lodzi. Witam.
0
@Odesseiron Tak latwo to by kazdy chcial.
0
@Danny Gaucho Widelem?. Lubie wasz program
@Mario96w no sorry, bo cos ostatnio mowiles, ze sie wahaasz ;)
2
@Odesseiron Bo nie ma roznicy :D
To gdzie, Cie umiescic, bys byl zadowolony i owca cala?
1
@Kompletny tak, wszystkie chwyty dozwolone
9
Uwaga, juzo 1930 debata z udzialem uzytkownikow premium. Tak wygladaja poszczegolne komitety, ale do list mozna sie dopisywac.
1. PSL @Qlewer ,
2. PiS - niech ktos sie zglosi - to ja sie zglaszam, skoro Konfederacja to, to samo co PiS
3. Lewica - @sidzej @sebasek99 @Odesseiron @Janiama plus nasz "prawnik" (osa?)
4. Konfederacja - @Cochise , @KamQiX , @michal26 Xavi
5. KO @pax , @Persyfl
0
@Odesseiron A ja wiem, po co bys chcial.
1
Uwaga, moze byc zabawnie.
Man U. Ole za sterami.
6
@Odesseiron Konfederacja jak zawsze bedzie. 5,5, 6 w dniu wyborow, a na drugi dzien 4,55
ps. mi zdecydowanie Lewica ;) wychodzi, ale bokiem
1
@Hushovt zawsze jest jakis temat doporowadzany do przesytu, bedzie podobnie.
0
Trippier o Simeona, Atletico i nauce hiszpanskiego.
1
@Witekk10 nie zaprzecze
1
@Witekk10 Juz sa znane ;)
2
@KamQiX Ja jednak liczylem, ze wystawia kogos innego, bo Korwin ma juz taka latke, ze podchodzi sie do niego raczej z duzym uprzedzeniem, a wiadomo z uprzedzeniami nikt nie wygra.
Dla @Odesseiron to pozywka i samo spelniajace sie proroctwo, wiec znowu straci sie czas na przetlumacznie tego i owego.
JKM tez lubie, bo jest czlowiekiem (sprawia wrazenie) szczerym i sympatycznym, wierny pewnym zasadom.
0
To twerk?
https://streamable.com/avmn6
1
@MadafakinGuy Dokladnie. Fajna druzynka byla, szczegolnie Penny.
1
@Danny Gaucho Dennis Scott ale mial polewke.
1
@SHIBA widziales tez inne jego filmiki? facet mial zostac pilkarzem, ale cos nie poszlo i zaczal krecic w Montpellier (?) takie filmiki. Juz pare razy by oberwal.
1
@SHIBA Oczywiscie, ze nie zmienisz, ale nie chodzi o zmiane, tylko o to, by ktos, kto jest niezdecydowany '/ nie obeznany - nie czytal takich bzdur i w nie jeszcze wierzyl.
Teoria rownowagi.
0
@SHIBA Sa juz piersze proby.