2

@sebasek99 Sila zlego na jednego.

1

A tymczasem na Polsat News "mlody Jerzy Urban" czyli pan Rozenek.

0

@sebasek99 W koncu wie, jak czuje sie Konfederacja ;)

2

@Commando liczylem na 3,4 , jednak nie zaglosuje.

2

@Commando Lewica najlepiej - ZandBerg proponuje 2,7 minimalnej. Go for it.

1

@Chakalaka Jest potwor, co? Leb jak sklep, dlatego taki madry.

0

@Grzesior667 biedny ten nasz posel Horała, zobacz jak sie na niego rzucila Banda Czworga. (towarzycho wzajemnej adoracji)

3

@sebasek99 Najlepsze jest i tak przekomarzanie. Kto wiecej oszukal, kto dal mniej lub wiecej.

0

Bosak jaki maly. (debata w TVN). Tvn pomiejszyl Bosaka.

1

@Grzesior667 Chlodzi sie, poczekaj.

1

@Grzesior667 To siedzimy w jednej lodzi. Witam.

0

@Odesseiron Tak latwo to by kazdy chcial.

0

@Danny Gaucho Widelem?. Lubie wasz program
@Mario96w no sorry, bo cos ostatnio mowiles, ze sie wahaasz ;)

2

@Odesseiron Bo nie ma roznicy :D
To gdzie, Cie umiescic, bys byl zadowolony i owca cala?

1

@Kompletny tak, wszystkie chwyty dozwolone

9

Uwaga, juzo 1930 debata z udzialem uzytkownikow premium. Tak wygladaja poszczegolne komitety, ale do list mozna sie dopisywac.
1. PSL @Qlewer ,
2. PiS - niech ktos sie zglosi - to ja sie zglaszam, skoro Konfederacja to, to samo co PiS
3. Lewica - @sidzej @sebasek99 @Odesseiron @Janiama plus nasz "prawnik" (osa?)
4. Konfederacja - @Cochise , @KamQiX , @michal26 Xavi
5. KO @pax , @Persyfl

0

@Odesseiron A ja wiem, po co bys chcial.

1

Uwaga, moze byc zabawnie.
Man U. Ole za sterami.


6

@Odesseiron Konfederacja jak zawsze bedzie. 5,5, 6 w dniu wyborow, a na drugi dzien 4,55

ps. mi zdecydowanie Lewica ;) wychodzi, ale bokiem

1

@Hushovt zawsze jest jakis temat doporowadzany do przesytu, bedzie podobnie.

0

Trippier o Simeona, Atletico i nauce hiszpanskiego.


1

@Witekk10 nie zaprzecze

1

@Witekk10 Juz sa znane ;)

2

@KamQiX Ja jednak liczylem, ze wystawia kogos innego, bo Korwin ma juz taka latke, ze podchodzi sie do niego raczej z duzym uprzedzeniem, a wiadomo z uprzedzeniami nikt nie wygra.
Dla @Odesseiron to pozywka i samo spelniajace sie proroctwo, wiec znowu straci sie czas na przetlumacznie tego i owego.
JKM tez lubie, bo jest czlowiekiem (sprawia wrazenie) szczerym i sympatycznym, wierny pewnym zasadom.

0

1

@MadafakinGuy Dokladnie. Fajna druzynka byla, szczegolnie Penny.

1

@Danny Gaucho Dennis Scott ale mial polewke.

1

@SHIBA widziales tez inne jego filmiki? facet mial zostac pilkarzem, ale cos nie poszlo i zaczal krecic w Montpellier (?) takie filmiki. Juz pare razy by oberwal.

1

@SHIBA Oczywiscie, ze nie zmienisz, ale nie chodzi o zmiane, tylko o to, by ktos, kto jest niezdecydowany '/ nie obeznany - nie czytal takich bzdur i w nie jeszcze wierzyl.
Teoria rownowagi.

0

@SHIBA Sa juz piersze proby.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?