Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do ktorego kraju najbardziej podobna jest Polska? Nie chodzi mi tu o warunki klimatczne czy geografie, a raczej o mentalnosc, gospodarke, polityke, uklady, spoleczenstwo.
0
@Grzesior667 w sumie masz racje.
1
@Grzesior667 Nie wiesz co mowisz. O wiele lepszy byl The Shawshank Redemption oraz The Godfather 1, 2, 3.
0
@Piotr,1985 Ogolnie ktos musi napisac, ze najlepszy horror, to Liverpool vs Barca, na to ktos odpowie: to nie horror tylko dramat. Tylko w ten sposob mocno moznaby poirytowac @kerouac , a tego nie chcemy.
0
@Odesseiron Tak, wlasnie ten! Bac sie nie balem, ale fajny mial klimat.
0
@Michael24 Nie wiem czemu, ale horror to taki gatunek, ktory kompletnie przestal goscic w mojej mediatece. Jakos nie moge sie bac na horrorach, a o to chyba chodzi? Moze dobrego dawno nie widzialem. Taki jeden koreanski mi sie podobal - potworze wodnym, tytul mi z glowy wyclecial.
0
Oficialny zwiastun Star Trek Picard.
1
Późnym wieczorem 4 października 1969 roku Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones i Michael Palin po raz pierwszy pokazali widzom "coś z zupełnie innej beczki".
- Pythonesque - to słowo na przykład wzięło się bezpośrednio ze skeczów "Monty Pythona" - wyjaśniała w 2014 roku miłośniczka grupy Joanna Hood w Czwórce. - Jest to przedstawienie surrealistyczne, absurdalne, zawiera elementy nonsensu. Określenie to często jest jednak używane też w kontekście oceny sytuacji politycznych czy mających swoje źródło w zwykłym, codziennym życiu. W pewnym stopniu można powiedzieć, że Brytyjczycy mówią Monty Pythonem, bo jest to kwintesencja angielskości, tamtejszego humoru, kultury. Panowie wywarli ogromny wpływ na komedię, humor i mamy w języku wiele wyrażeń pochodzących z serialu.
Sława i kariera Monty Pythona to też mnóstwo kontrowersji. Kpili ze wszystkich. Dlatego też część ich skeczy, poruszających chociażby tematy związane z katolicyzmem czy seksualnością, były przyjęte jako wręcz obrazoburcze. Nie oszczędzali też angielskich obyczajów, tamtejszych idoli.
- Ja myślę, że kpina to jest bardzo mocne słowo i nie bardzo pasuje, to jest największe nieporozumienie związane z "Monty Pythonem" - mówiła Joanna Hood. - Wydaje mi się, że oni grali z pewnym kanonem religijnym, dogmatami, przedstawiali go z innej perspektywy, w inny sposób. Ta kontrowersja wynika bardziej z tego, że nie zawsze dostrzegano humor takim, jaki oni chcieli go przekazać, niezrozumienie zamierzeń artystycznych - dodała
1
@Rewolucja123 Roznie - głównie ambient
Włącz radio Soma Fm - zakladka Drone Zone
1
@Ermitano generała tam nie było?
Fajna stronka , kiedyś tam znalazlem Avatar Seven of Nine
0
@PrinceDamon tak, troche byłem.
Teraz już nie jestem
0
@PrinceDamon calus dla @SHIBA będzie Tobie zapamiętany.
0
@Chakalaka dokładnie
1
@Ermitano raczej mało tam metafizyki, mimo to bardzo ciekawe.
I tyko 45 minut :)
3
@Ermitano tu masz
https://castbox.fm/vd/159610385
Jak nie masz castboxa to wpisz w duckduckgo : # np019 - ten, który może być ostatnim . Niebezpecznik
2
@Ermitano fajny podcast o tym parę miesięcy temu słuchałem. Postaram się odnaleźć .
0
@SHIBA Niewazne, fajna strona i pasuje do Twojego zbioru.
0
@SHIBA A to Ty tez wstawiales, czy ja?
https://scaleofuniverse.com/
0
@msmsms Ronaldo Nazario lubi to.
1
@Avada Kedavra ja wlasnie sie wkrecam w ten serial, fajnie sie to oglada, mimo wielu niedociagniec, Taka odmiana od tych wspolczesnych , perfekcyjnych prodkucji rodem z Flixneta.
1
@Hushovt hehe. jak kamienie wybierali
a na koniec - ona, ona, on, on.
2
@Hushovt I z LGBT ;), faministek i wszystkiego innego - no i robili to z klasa
1
@Hushovt Ale lechtaczek tam nie ma.
1
@Bykunn korzystam z resztek wolnosci.
2
@Odesseiron Lepiej jakby panstwo opiekuncze za Ciebie zadecydowalo co i jak. Oni wiedza lepiej. Tak mi sie wydaje.
@kerouac ma racje trzeba zglosic do Jugendamtu. (MMS moge, ale nie przejdzie)
1
Lekcja wychowania seksualnego.
A tak kiedys Barca niszcyla rywali, a moze to jednak nie byla Barca?
1
@Kamilos84 Mialem to w poleceniach. Fajne.
3
Karzel.
Dance of the Dream Man. Angelo Badalementi, Twin Pekas.
1
@Grzesior667 No widzisz, nie mylilem sie.
4
@Odesseiron Urban dobry biznesman, jak ksiadz Rydzyk. Uwaga czarny humor: obaj trzepia kase na fanatyzmie ;) @Grzesior667 (ty szpec od czarnego jestes) :)