1

@kerouac Ja akurat Star Wars nie ogladam, moglem sie pomylic.
A to jest podejscie.

1

@kerouac To nie kochanka, ale sypiam z nia.
na dzis mam dosc polityki, im wiecej debat , tym badziej umocnione fronty podzialu.
No moze jacyc niezdecydowani sie wahaja, ale nie wiem , ilu ich jest.
@kerouac TRON avatar?

1

@El dominatore Zglaszam sie. Chociaz do ultasow bym sie nie zaliczyl.

0

@kerouac Co z tym MMS, cos probowales?

3

@sebasek99 Daruj sobie, bo chyba mowisz o sobie. Zreszta , juz kiedys sie przyznales kim jestes.
Ja jestem troche naiwnym idealista, trudno, nigdy nie bawilem sie w uklady, ninawidze biurokracji.
Myslisz, ze nie zdaje sobie sprawy, ze i wsrod wolnosciwocow sa karierowicze, wladza - tak mowi nauka - dotyka takich samych receptorow w mozgu jak dragi.
Nie ma idealnego rozwiazania, ale od czegos trzeba zaczac, z takim podejsciem, postep, zmiana, nie bylaby mozliwa. Tak sie teraz modnie mowi - wyjsc ze strefy komfortu.
Glosuj sobie na lewice, a przy kazdej mozliwej okazji nasmiewaj sie z glownego wroga, czyli idei KSE.

1

@oonter A skad wiesz, ze nie wyjechalem?

1

Paryz Texas - jak ktos lubi takie luzackie, niechlujne brzedkanie na pudle, to pokocha ten soundtrack z film - magiczna sprawa.



A tutaj Ry Cooder i blues z Gangesu na sitarze.

0

@sebasek99 Dzis juz o tym pisaelm, ze zawsze cos tam przeszkadza . dzis jest to Kaja Godek.
Na UPR glosuj w takim razie. Lista nr 12.

1

@Odesseiron a jakich? SLD?

3

@Ratamahatta Naprawde chcesz sie licytowac, ktora strona bardziej odczlowiecza przeciwnika?
Piotr Ikonowicz - bardzo potepia to zjawisko.

0

@deyna2018 zalezy, co widziales.
Zly Porucznik z Keitelem

3

@turek99 Odpowiedz jak wyzej.
Nie chcecie zmian - zachowajmy status quo i robmy kosmetyczne zmiany. Zobaczym dokad nas to zaprowadzi.

5

@sebasek99 Musisz miec zapewnione podstawowe potrzeby, by siedziec przed laptopkiem i sie wymadrzac - to mialem na mysli mowiac o gospodarce.
Gdy bedzie dobrobyt, inne sprawy lepiej lub gorzej sie uloza.
@cochise zreszta tez o tym pisal, by glosowac na "portfel"

0

@szymon351 Badz lepiej szczery, bo ja dokladnie pamietam Twoja odpowiedz wtedy.

1

@szymon351 A ja mam takie pytanie. Kiedys mnie obraziles i cos tam mamrtales pod nosem , ze juz nie bedziesz mi odpowiadal.
Po co wiec tak prowokacja Szymonie?

13

Konfedracja zgadza sie w pewnych punktach swiatopogladowych z PiSem. Trzeba z tym zyc, jesli ktos jest politycznym rasista, to takiego podzialu ludzi bedzie dokonywal.
Bedzie probowal zepchnac dyskurs na swiatopoglad, tak jakby to on byl najwazniejszy, a tak naprawde najwazniejsza jest gospodarka i tutaj partie ukladu mowia jednym glosem (roznia sia tylko tym komu wiecje zabiora, komun wiecej lub mniej dadza).

W idei panstwa minimalnego - Wolnsociwowcy sa osamotnieni.
Mozna to bylo bardzo dobrze zaobserowac wczoraj w Kawie na Lawe, gdy pani Basia (KO) i pan Andrzej (PiS,) zamiast odpoweidziec na zarzut Dziambora, ze mamy rozne stopnie gospoarczej lewicy w parlamencie, jednym wspolnym glosem chcac odwrocic uwage od niewygodnego stwierdzenia rzucili sie, atakujac wyrwane z kontekstu poglady JKM (oczywiscie nie gospodarcze).

2

@Janiama Sam sie obrazasz takimi wypowiedziami rodem z postkoumuny.
Jestes dla mnie uzytkownikiem, ktorego szanuje, ale politycznie, to jestes dziadek

6

@KamQiX Nic nie poradzisz. Czesto ci, ktorzy uwzaja sie za intelYgencje lub/i ludzi wykszatlconych, swiatowych, maja najbardziej zawezony punkt widzienia.

0

@KamQiX Tak niestety ludzie kamulfluja wlasne niedouczenie.

1

@krzychu1526 Stonowany i na szczescie nie tak korwinowaty - a zdarzalo mu sie to czesciej.

0

@haryveb944 nie daje sie podpuscic jak Janusz ;)

12

"XX wieczny lewicowy zabobon. Nie ma czegos takiego jak panstwo neutralne swiatopogladowo".
K.Berkowicz.

3

@Janiama Nie rozumiesz tematu i dlatego przesadzasz.
Prawo musi byc, Kara smierci to nie narzucanie niczego. Sam ja wybierasz.
Aborcja jest troche bardziej skomplkowana i trzeba o tym dyskuotwac - ale to nie powinien byc temat nr 1 w PL.

O Sredniowieczu tez doczytaj, bo nieslusznie stalo sie tak negatywnym zwiazkiem frazeologicznym.

3

@Janiama Sam sie osmieszac, bo nie mozesz porownac niewinnego storzenia i bydlaka, ktory wie co robi i sam sie skazuje na smierc.

wolnosc nie oznacza anarchii.

0

@Janiama Nie zycze ani Twojej corce, ani nikomu innemu takiej sytuacji.
Najwazniesza jest gospodarka, wtedy inne tematy prawie same sie uloza.

0

@Odesseiron no spooczko. Ja o ASE, a Ty o Korwinie.

1

@Odesseiron Ja pisalem o tym, ze od 30 lat sie jakis powod znajdzie by nie zaglosowac na wolnosc. Tylko o tym pisalem.

0

@krzychu1526 Jest "mini" Korwin, czyli Berkowicz. MOze byc zabawnie.

4

@KamQiX Fajnie to napisales.
@Odesseiron pisalem o tym wczesniej. Najnowsza wymowka - nie glosuje na wolnosciowcow, BO Kaja Godek/Winnicki.

0

@sidzej Nie tylko pani ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?