3

@KamQiX @Odesseiron @sidzej - rozumiecie?
@KamQiX a osa tam byla?

0

@Odesseiron Jedengo prawnika juz ma ;)

0

@sidzej sluchaj "prawnika" z la Ramblii i glosuj na na lewice.
szkoda , ze nie zalapalas, ze ten spot byl robiony z przekasem - pamietasz Jesienna Depreche? Myslisz, ze Tymon tez tam tak na serio w Disco Polo?

6

Dobry pomysl dzis w radiu slyszalem:
Jesli lewica (gospodarcza) wygra, to jej wyborcy powinni jednomyslnie i dobrowolnie podniesc sobie podatki, by utrzymac opaslego, redystrybujacego molocha.
W wielu tzw bogatych krajach, sa ludzie, ktorzy chca placic wysokie podatki.
Pewien koles, poklocil sie nawet na ten temat na impezie, gdy przebywal w L.A.

3

@Bykunn A Ty dalej swoje. Naprawde ASE, nazywasz utopia lub Januszem. Ja myslalem, ze Ty wyksztalcony i jednak troche otwarty na swiat czlowiek jestes, ale ciagle ta sama gadka?

4

@Janiama Problem jest ten, ze wymowke zawsze sie znajdzie, by jednak z ostatecznosci zaglosowac na tzw Bande Czworga.
Ja tez nie jestem przeszczesliwy, ze wolnosciowcy sa z narodowcami, ale kiedy nie byli to i tak to niczego to nie zmienialo - ludzie i tak na nich nie glosowali.
Mamy malo odwazne, niestety malo myslace (to, ze ktos nazwie innych sredniowieczem wcale nie oznacza, ze sam mysli) i zaslepione chlebem i igrzyskami spoleczenstwo.

8

@Janiama Chyba jednak "tefalenowi" zrobilo sie glupio, ze zblizaja sie do poziomu TV rzadowej.
@KapiFCB pisal o tym wczoraj
"Działa to co miało zadziałać. Stacje będą się prześcigać w wchodzeniu w dupe konfederacji, by pokazać, że są lepsi od TVP. Pozew zrobił swoje i niech tendencja utrzyma się do wyborów".
@Janiama a co takiego ciekawego mowili?

0

@Odesseiron Sezon 4, to liczylem na Fargo.

1

Ale fajny utwor mi sie przypomnial. Bal - Sagoth "Battle Magic".
Muza troche jak z gry Heroes of Might and Magic.
Reszta plyty , juz w zupelnie inny tonie.


0

@chavez A co to jest PiS?

1

Jak glosowac, bedac poza miejscem zamieszkania?
https://pbs.twimg.com/media/EGSMRDnXUAEsJGr?format=jpg&name=900x900

1

@qbsonFCBarca ja nie znam, ale sobie na YT zobacze.

0

@qbsonFCBarca Tak, fajna gierka na Amige. Zolnierze krzyczeli "help, help"

0

@qbsonFCBarca Desert Strike?

0

@DaPi Nawet zabawnie jej to wyszlo. Ale Janusz najczesciej jest self-made oraczem, zadna wiec sztuka.

1

Dlatego dostal czerwo. Zacytowal mu te reklame. Tylko zamiast "Fajos" powiedzial "Lahoz"


0

5

Lahoz byl w czoraj w "Studio Polska" i wykartkowal Rafala Lipskiego.

0

How was Lahoz ?

0

@Janiama @Odesseiron
Z takimi myśleniem nie obalono by żadnego systemu, zadbej dyktatury.
Zmiany nie byłyby możliwe, nie można tylko narzekac , nie bedac gotowyn do wyrzeczen.
Czasem podajecie argument wieku - młody - naiwny
Tak samo można opisać was - stary - skostniały , nie zdolny do zmian .
To nie zadba utopia, tylko pomysł na odochudzone państwo

0

@TheNekro94 dzień świstaka

5

Dzis o 20 program tv "Mlodziez kontra". Gosciem programu bedzie @Janiama , a
tematem przewodnim: "Nie taki PiS straszny jak go maluja- gorsi sa i tak, nienawidzacy kobiet, gejow i niepelnosprawnych - utopijni wolnoryknowcy".
Zapraszamy, mozna szykowac pytania.

3

@Odesseiron Kiedys wstawialem film o Zapomniani. Historia krakowskiej szkoły ekonomicznej / Forgotten. History of the KSE
Napisales, ze nie masz na takie cos czasu - nie dziwia mnie potem takie komentarze jak ten o utopii.

@YouShouldListenToMe mysle, ze zrozumiales ironie

6

@Odesseiron Tak , Korwin jest problemem Konfederacji i nie jest - to odwieczny dylemat. I pisze tu o Konfedracji, ale tez o jego wczesniejszych partiach UPR, NOwa Prawica, Korwin.
Sa przeciez ruchy, partie wolnorynkowe w Polsce, ale nikt o nich nie slyszal - bo nie maja kogs takiego jak Janusz.
Korwin jest jak Picasso - tworca i niszczyciel

Mnie martwia jednak ludzie (czesto wyborcy), ktorzy sugeruja sie tylko jego wpadkami i glupimi wypowiedziami i ekstrapoluja je na caly ruch wolnorynkowy, na cala partie , a nawet na poglady stickte gospodacze samego Korwina - to jest smutne, bo to pokazuje, ze polityka , jest podobna do ulotki z promocjami w Biedrze.

Nie bylo chyba czlowieka, ktory zrobilby wiecej dla propagowania idei Krakowskiej Szkoly Ekonomii niz JKM. Robi to od wielu, wielu lat, ale lubi sobie strzelic samoboja i palnac cos nieprzemyslanego - a moze to po prostu chec zwrocenia uwagi, bo inaczej nikt o Misesie, Heyeku, Krzyzanowskim, czy Friedmannie by nie mowil.

4

Barbara Nowacka (KO) i Andrzej Dera (PiS, Kanceleria PRP) - zawsze na siebie naskakuja, ale jedna sprawa potrafi ich polaczyc. Jaka? A ta:

Kawa na Lawe.
Na slowa Artura Dziambora, ze w sejmie mamy rozne warianty socialistycznego podejscia do gospodarki, a wielu ludzi nawet nie wie, o istnieniu nurtu wolnorynkowego, zereagowali w ten sposob, ze pan Dera zapytal, a kto jest liderem Konfedracji, i ze "gratuluje" takiego lidera, ktory wypowiadal sie tak a nie inaczej okobietach. Natomiast pani Basia wtorowala panu Andrzejowi i dorzucila jeszecze, ze Korwin wysmiewal sie z niepelnosprawnych.

Dla waznej sprawy Dobra Zmiana i Stara Zmiana zawsze potrafia sie polaczyc i mowia jednym glosem.

3

@Colon
"Problem rządzących partii polegał na tym, że nie realizowały swojego programu. Problem PiS polega na tym, że niestety swój program realizuje."

https://pbs.twimg.com/media/EGLv6P_W4AAUXq-?format=jpg&name=medium

2

Artur Dziambor (Konfederacja) w Kawie na Lawe???
TVN - jestem w szoku

1

@kacpros ktos kiedys wstawial, nazywalo sie to chyba fullmatchesshadows czy cos.

0

@Piotr,1985 Mnie dziwi, ze na taki mecz, tak doswiadczeni pilkarze nie chca sie sami zmotywowac, ze potrzebuja dodatkowego bodzca?
Mam tu przed oczami legendarnego trenera Urugwaju Tabaresa - ktory szedl do chlopakow , by ich motywowac przed waznym meczem, gdy z daleko zobaczy, wiedzial , ze juz nie musi tego robic.

3

@SeeleyBooth Jest w scislej czolowce trenerow (jesli chodzi o zarobki).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?