Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@SHIBA To internet ma do siebie, ze emocje szybko sie gotuja polityka, to jednen z przykladow, bo gorace dyskusje nie odywaly sie tylko na tematy zwiazane z polityka.
Czasem uda sie porozmawiac, bo przeciez efekty politykowania dotykaja cale nasze zycie.
Problem zaczyna sie wtedy, gdy ktos manipuluje, przekreca, oczernia, nie chce zrozumiec pewnych faktow. To co wtedy nalezy taki post zostawic w spokoju?
0
Zidane jak Dembele. "na zamach"
0
@Bykunn Zawsze w takich przypadkach jest problem tzw. (nieswiadomego) przekazywania odpowiedzialnosci. To bardzo niebezpieczne zachowanie, ktore moze kosztowac zycie.
4
"Dziewczyny do wzięcia", "Wniebowzięci", "Złote runo", "Noc Swietego Mikolaja" i wiele innych.
Zmarł Janusz Kondratiuk. Jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów filmowych. Miał 76 lat .
1
@Qlewer Nie wiem, wiadomo Onet, trzba byc zawsze sceptyczynm, ale nie chce popadac w paranoje i myslenie black and white.
0
@Misiu1986 @damianex10 hehe.
Juz kilka osob polecalo mi Rancho, ale nie moge sie zabrac.
0
@Misiu1986 Masz linka, nie ogladalem niestety Rancza.
4
@Chwytliwy Najgorsze wlasnie jest obecnie, ze czytasz media i musisz, sie zastanawiac czy to prawda. Uwierzylem onetowi, ze to prawda i mam nadzieje, ze tak jest. Brawo Biedron.
8
Robert Biedroń uratował dwuletniego chłopca z płonącego auta. Strażacy chwalą polityka.
Informacja o zachowaniu Roberta Biedronia pojawiła się na profilu Ochotniczej Straży Pożarnej Regut (woj. mazowieckie). Europoseł wyciągnął z płonącego auta kierowcę oraz jego dwuletniego synka.
"Trzeba pochwalić postawę tego Pana, który przed przyjazdem straży pożarnej udzielił pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach na Dk 50 w miejscowości Tabor. Poszkodowanego kierowcę wraz ze swoim dwuletnim synem wydostał z płonącego samochodu i schronił w swoim Volkswagenie i jak prawdziwy strażak ruszył na płonący samochód z gaśnicą" - czytamy we wpisie na Facebooku.
"Przed odjazdem pochwalił strażaków za bardzo szybki przyjazd i całą akcję. Kto poznaje tego Pana?" - dodają strażacy.
0
Jesli ktos planuje picie z yerbomosu - to u mnie w tym przypadku dobrze sprawdza sie yerba mate Kraus - bo nie jest zbyt pylasta.
0
@Bykunn to nie obrażanie
6
@Bykunn daruj sobie takie docinki - bez zrozumienia to był post Oddeseirona o wolnosciowch oraz 80 proc Twoich wypocin o polityce .
Nie zaslugujecie na nic innego jak dymanie przez państwo ,
Nie zaslugujecie na nic innego jak PoPisSLD Skoro popieracie manipulacje
0
@Odesseiron tak, tak :)
5
@Bykunn ja mam w pogardzie demokrację ?
Hmmm ciekawe spostrzeżenie - odnośnie demokracji - czy to samo piszesz o ateistach , którzy mowia kościołowi , dokąd ma podążać ?
Nie chcecie zrozumuec , co robicie , trudno .
3
@Odesseiron w to nie wątpię , plus masz za to, że nie wspierasz się hipokryzji.
3
"Media głównego nurtu zachowują się w tej kampanii skandalicznie. TVPiC tylko tym różni się od publicystyki stanu wojennego, że ich dziennikarze nie muszą się przebierać w wojskowe mundury. Poziom dziennikarskiej rzetelności osiągnął dno."
6
"Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by sam przytem nie stał się potworem"
Ci którzy naglosniej krytykują PiS, stosują czasem sami jego standardy w swoim przekazie, nawet tego nie zauwazajac.
Dlatego nie zasługują na nic lepszego jako wyborcy, dlatego funduja nam to polskie piekielko.
Nie możesz szanować demokracji , jesli nie grzmisz , gdy manipulowany jest przekaz (przekaz niewazne o kim, nawet o kims, z kim nie jest tobie politycznie po drodze).
Takie wykroczenie popelnil wczoraj @Odesseiron (pytanie tylko czy świadomie , czy nieświadomie) przeinaczając fakty na temat pogladow Konfederacji. Oczywiscie nie tylko on to robi - bo mamy przeciez innych, dosc znanych uzytkownikow, ktorzy robia dokladnie to samo.
Nasuwa sie sie pytanie - skad to zgodnosc, jednomyslnosc w checi do manipulowania faktami i wysmiewania Konfederatow? Zgodnosc miedzy pozornie rozniacymi sie miedzy soba PO, SLD czy PiS. Dlaczego wlasnie wolnosciowcy i narodwocy to wspolny wrog obecnego ukladu?
Paru uzytkownikow przeciwnych Konfederacji, czy rzeczywicie sprzeciwylo sie klamilwej narracji TVP , ale czy grzmieli , gdy robil to TVN?
Glosujmy na kogo chcemy, ale nie udawajmy, ze zalezy nam na demokracji , czystym przekazie, pluralizmie, wolnosci slowa, skoro domoagamy sie standardow tylko u innych, a sami je lamiemy.
To pisalem ja, Lahoz.
0
@Hushovt jak to było? Ja jestem uczciwy ... Zapłacili za 3-0 , to będzie 3-0.
0
@Gall intelYgencja czyli inaczej lewica. :)
Czy Janusz ma zawężone pole , może, ale na pewno nie udaje kogoś innego . Mówi jak jest i czasem coś chlapnie.
Bez Korwina na głosował na np UPR?
1
Szajba czy Despero?
1
@Klaudix najgorsza jest konfederacja , absolurnie na nich nie głosuj,
0
@Chakalaka tak, nie jest to 1:1 porownanie
Jednak ciężko nie dostrzec pewnych podobieństw.
4
@Odesseiron to Chociaz nie manipuluj
5
@Odesseiron tobie i tak już niczego nie da się wytlumaczyc- skoro sam nie widzisz , tracimy czas
0
@Chakalaka Jerzy Urban, smieszny i zabawny - mozna dyskutowac, ale wyhodowal sobie niczym Rydzyk armie fanatykow (wojujacy ateizm), ktorzy w duzy sposob przyczyniaja sie do tworzenia sztucznych podzialow w Polsce.
Dwoch biznesmenow, zerujacych na naiwnosci.
ps nie pisze oczywiscie o wszyskich czytelnikach NIE.
2
@Odesseiron Przeraza mnie Twoj poziom ignorancji lub niezrozumienia tematu, manipulowania. Mam uzyc argumentu wieku?
4
@Odesseiron Ja napawde zaczynam podejrzewac, ze Ty sie niczym nie intersuejsz, tak jak czesto to podkreslasz.
No chyba, ze ten wpis, to taki satytyczny mial byc, bo inaczej, to po prostu nie zrozumiales, o czym mowil Berkowicz.
@sidzej moja ulubienica zreszta tez.
Tylko jeste pytanie - glosno mysle - po co ja to napisalem?
1
@El dominatore Wymiataja, to fakt. U kumpla na weselu lecialo - Killing in the Name - co za odlot.
1
@Janiama A co, Harnasia popija?
3
@Commando A Polskiej Partii Przyjaciol Piwa, dobranoc juz nie napiszesz?