Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Triv44 Fowler, Ty (avatar), Suarez
0
@norbi77 To RAmos?
2
@Janiama Konfederacja jest dla szczeniakow, dorosli glosuja na partie, ktore sie juz super sprawdzily.
2
@Janiama Ja ciagle nie wiem, bede losowal albo zrobie ankiete, a moze moj pies wybierze.
3
@Janiama A to nie wiedziales na kogo? Latrnik pomogl? To musze tez taki test zrobic, bo dzis wlasnie pytalem uzytkownikow czy na 1,2,3 czy 5 glosowac.
3
Rafa Nadal vs Andre Agassi. Ale wymiana. Do dzis wysmienicie oglada sie Amerykanina.
Novak Djokovic lubil nasladowac zachowania innych zawodnikow, przed nim mistrzem w tym byl Andy Roddick.
1
@ViscaBarca123 Das spokoj. Jego pojawienie sie w europejskiej pilce bylo niczym objawienie. Ten sezon w Barcelonie, przeszedl juz dawno do legendarnych. Nie bylo czlowieka na tej planecie, ktory by nie padal na kolana przed Nazario.
0
Popularne sa ostatnio filmiki z cyklu - serial/film - aktorzy wtedy i dzis, odnosi sie to do prodkukcji polskich i zagranicznych.
Widac tam czasem bardzo dobrze, jak mocno czlowiek potrafi sie zmienic, jak traci na starosc ten blysk w oku, a zastepuje go takie troche nieladnie powiedzawszy. otepiale spojrzenie. Ma sie wrazenie, ze ludzie 2 razy przechodzi faze niemowleca.
Sa oczywiwcie wyjatki, ktore starzeja sie wolnej, a niekorzy odeszli w sile wieku i nigdy nie poznamy ich jesieni zycia.
Czasem jakis aktor nie zyje juz wiele lat, nie wiemy o tym, ale dzieki filmowi, ma sie wrazenie jakby nigdy nie odchodzil - np. de Funes czy John Cazale, Jonh Candy, Roman Wilhelmi itd
Alternatywy 4
Godfather
0
@Fenelon zdecydowanie. Talent na miare Neymara
1
@jeyx77x Saviola?
@BigShaq w kosza chociaz dobry byles
1
@Striker To na pewno bylo w Zakopcu?
#Bobik
0
Najbardziej zmarnowane talenty, w pilce noznej?
0
@StrangeFruit wiem tyle, co Ty .
1
@kubix05 Dzien kawy. A mnie zastanawia, na ktorym miejscu jest Polska w spozyciu yerba mate.
3
Smutna wiadomość dotarła z Nepalu. Podczas ataku szczytowego na ośmiotysięcznik Manaslu (8156 m n.p.m.) zmarła Rita Bladyko.
50-letnia Rita Bladyko została znaleziona martwa w sobotę ok. godz. 7:30 w pozycji siedzącej przed swoim namiotem w C3 na Manaslu (8156 m n.p.m.) - ósmym pod względem wysokości szczycie Ziemi (w północnej części Nepalu). Taką informację przekazała serwisowi wspinanie.pl Magdalena Gorzkowska."Ok. 500 m przed C4 spotkaliśmy Polkę, Ritę z jej Szerpą... Jej stan był bardzo nieciekawy, nie wiedziała kim jest i gdzie jest. Udało mi się namówić ją, że trzeba koniecznie schodzić w dół. (...) Dziś rano obudziła mnie informacja, że Polka nie żyje..." - napisała na Facebooku Gorzkowska, która zdobyła szczyt bez użycia tlenu z butli.
https://sportowefakty.wp.pl/alpinizm/845860/tragedia-na-mansalu-nie-zyje-polska-himalaistka-rita-bladyko
18
Pytanie do siedziacych w polityce.
Na kogo zaglosowac. Ogolnie waham sie miedzy listami 1,2,3,5. Bardzo podoba mi sie, co te partie chca nam dac, ale kto da najwiecej. Czy jest mozliwosc, by wyciagnac cos jeszcze od Unii albo od krajow, ktore nie sa w UE?
Widzialem ostatnio spot wyborczy, w ktorym rodzina dziekowala za 500plus, a jednoczesnie wskazywala, ze to za malo. To bylo swietne.
Od ktorej partii mozna otrzymac najwiecej. by potem poswiecic sie hobby, podrozowac itd? Gdy panstwo jest w pelni opiekuncze i zawsze decyduje, co dla nas dobre (najlepiej w kazdej dziedzinie), to jest to droga, ktora powinnismy podazac. Juz nasi dziadkowie mowili- kto nie bierze i sie nie domaga temu biada, temu biada.
Nie moge sie tylko zdecydowac, czy PO, SLD, PiS moze PSL.
Prosze doradzic.
1
@JimMorrisonFCB No fakt, trzeba troche dostosowac. U niego bylo tak, ze mlodzi pociagneli starych w szalone cos ala pogo. Fajne wesele bylo.
1
@JimMorrisonFCB U kumpla kiedys lecialy: Telefony - Republiki, Rapper's Delight - Sugerhill Gang, Groove is in the Heart, Cantaloop Island -US3 i na koniec Sabotage - Beastie Boys oraz Killing in the Name - RatM.
Towarzystwo super sie przy tym bawilo.
0
@krzychu1526 Fajna lista, Leftovers nie wlacze, bo zamierzam kiedys zobaczyc.
3
@JimMorrisonFCB Jak Twoje, to hymn Barcy.
0
@Hosh dobre, dobre
A kojarzysz, w ktorej minusie filmu lecial utwor Nina, Pinta, S.Maria?
1
Perfekcyjne polaczenie w scenie muzyki i zdjec. Macie swoje ulubione z seriali lub/i filmow?
dla przykladu:
SPOJLERY!
Blade Runner i "wyslanie na emeryture Zhory" przy muzyce Vangelisa
oraz
Fargo - pulapka i smierc Dona -. SWAT Chumph Scene Buridan's Ass Litany of the Saints
0
@AmigoBlancos serio pytam. Tutaj chyba sie mowi kawiarnia na CB.
0
@AmigoBlancos Jak sie tam mowi na LR?
7
Ale brameczka.
https://streamja.com/ZNoP
1
@Tiisso Ta, a w Afryce Murzynie wywalczyli sobie prawo do noszenia afro.
0
@Volk Ciekawe jakie bede nastroje jesli (o ile) City odpadnnie w 1/4, 1/2 LM. PL tez nie maja przeciez zaklepanej.
1
@NGTRX Ja Barcy nie ogladalem, czekalem na City no i oczywiscie liczylem, ze Barca przegra sie przeliczylem.
Visca!
4
"Ale Sterling tego potwora Pepa zrobil"
0
Czy takie byly poczatki Fame MMA, czy tutaj rodzily sie pierwsze idee?
Rafalala vs Zawisza - ostatecznie do walki nie doszlo. Moze nawet lepiej dla pana Zawiszy, bo bylby zmieciony.