Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@jacobFCB Racja - Mentzen bylby super, ale Wilk chyba ma parcie. O ktorej i gdzie? W TVP?
0
""(...)pod niektórymi względami postęp jest wręcz niezauważalny, bo iOS miejscami wciąż razi bezmyślnością. A mimo to, nazwę go najlepszą odsłoną w historii i polecę Wam jego instalację.
(...) wygląda na to, że nikt w Apple nie używa iPhone’a do rozmów telefonicznych, skoro nikomu nie przeszkadza przerywanie pracy lub rozrywki pełnoekranowym powiadomieniem o przychodzącym połączeniu".
https://antyweb.pl/ios-13-recenzja-lista-urzadzen/
1
@kerouac a moze po Stronie starszej osoby tkwi problem?
1
@kerouac daj znać czy coś pomogło
0
@kerouac myślałem, że jesteś bogaty i masz Ajfona.
A tak serio , może to :
Mam wpisane tak:APN : mmsNazwa użytkownika : mmsHasło : mmsTryb Uwierzytelniania : PAP (próbowałam też z CHAP)Bramka WAP (adres URL) : 192.168.6.104Bramka WAP -- port : 8080MMSC (adres URL) : http://mms.orange.pl/" target="_blank" rel="noopener noreferrer" style="background-color: transparent; text-decoration: underline; color: rgb(241, 110, 0) !important;">http://mms.orange.pl/MMSC -- port : 80Maksymalny rozmiar MMS-a : zostawiłam nie wypełnioneTyp IP : IPv4v6nacisnęłam ikonkę zapis PozdrawiamEwa
Może coś masz max rozmiar do jakiejś wartości albo w ustawieniach się czegoś nie doszukales
5
@jedrek7000 @Eto'o9 R10 Bardzo podoba mi sie, ze mimo niecheci politcznej ludzie bronia wartosci innych niz wlasne. To jest ta dobra strona demokracji.
Szacunek
Ps TVN też tak kiedyś robiło z KNP
0
@Lamora No kurde i to jest gosc.
0
@Eto'o9 R10 Ja tak nazywam.
2
Serio.
Zawsze balem sie tego utworu, szczegolnie na sluchawkach.
3.0.I.F - Type O Negative (Bloody Kisses)
byl edit - znalazlem lepsza wersje
11
@MXFCB to raczej dramat.
0
@Triv44 na rzecz...
0
@Bykunn Jakis szczegolny moment czy turniej, w ktorym to nastapilo, a moze nawet bezposredni pojedynek?
0
Pomijamy Polske.
Kibicowaliscie jakiejs druzynie narodowej, by potem zrezygnowac na rzecz innej?
2
@FafitFCB Wstawaj, zes.....
0
@Witekk10 mozliwe.
0
@Witekk10 A masz jakies dodatki zainstalowane?
0
@Janiama Dokladnie.
1
@Janiama Trapattoni mowil po niemiecku tak jak Cruyff po katalonsku. Jesli ktos zna niemiecki, to wie, ze jego przemowy to juz legenda. Co on robil? przenosil eksprecje wloskiego i czesto pomijal gramatyke niemiecka oraz wsadzal wloskie powiedzienie jeden do jednego Niesamowiecie to robil, kabareciarz.
Tu jako wkurzony na maksa trener Bayernu, slynne 3:30
"Strunz, ma zawsze kontuzje!"
0
@Kamiloza91 "Wow" z Malajkatem?
1
Fajna strona. Meczyki i transmisje w danym kraju.
https://www.livesoccertv.com/match/3328934/manchester-united-vs-arsenal/
4
@kubix05 Roman Wilhelmi, Oscar to malo.
2
@ViscaBarca123 Pozdrow Pienkowa Dame.
edit. w sumie mozna przewrotnie powiedziec, ze najbardzie szokujacym filmem Lyncha jest "Prosta historia"
1
@MarioVeB! Ten mialem i dawal rade - koreanski chyba.
https://www.mydevia.ca/king-kong-qc3-0-power-bank/
Spojrz rowniez na produkty Anker i Xtar.
1
@Kapitan hawk Tak, tak. Nawet wiem, za jaka scene ;)
0
Wasze ulubione filmy Davida Lyncha.
0
@Bamek94 A w kinie maja takie maszynki? Tam pop-corn jest slony.
0
@Colon Tex sax.
1
@NeroTFP I like .
5
@Janiama Kolego, a Ty @player+ jestes, ze tak nowe tematy zaczynasz (always on top), zamiast kontynuowac nizej? :=)
#bezSpinaczy
Spoko, przeciez dobrze, ze ludzie maja inne zdanie. Niezaleznie ile jeszcze wygra w swoje karierze, to moim zdaniem bedzie przez historie wymieniany w jednym szeregu z innymi pasjonatami i wizjonerami tego sportu, ktorzy w pewnym sensie pilke nozna chcieli pisac na nowo, majac oczywiscie swoich guru jak np. Bielsa., czy Cruyff.
1
Z pozdrowieniami dla @SHIBA
Lily tu byla.