1

@NGTRX Ja Barcy nie ogladalem, czekalem na City no i oczywiscie liczylem, ze Barca przegra sie przeliczylem.
Visca!

4

"Ale Sterling tego potwora Pepa zrobil"

0

Czy takie byly poczatki Fame MMA, czy tutaj rodzily sie pierwsze idee?
Rafalala vs Zawisza - ostatecznie do walki nie doszlo. Moze nawet lepiej dla pana Zawiszy, bo bylby zmieciony.


0

@matirix20 Nie mam jednej, ale tak na szybko to Mr Wrench.

0

jest co ogladac dzis, od wyboru do koloru

1

@Kapitan hawk i jeszcze gola traca

1

@Kapitan hawk Graja na wyjezdie, ale w sumie i tak szok, taki spadek formy.

0

Ale minal Lucasa.

0

@PanPatrykk Pis, Po albo SLD,, reszta sie nie oplaca :)
Czym sie zawiodles na Konfederacji?

0

@Janiama Przyznaj sie, Bayern ogladales ;)

0

Piekne Piket! .

5

Asysta Ter Stegena, francuski komentarz.
https://streamja.com/qAGG

0

@ofenzywa na androida?

0

@Kapitan hawk szkoda :/

1

@KamQiX tak, tego teraz brakuje - chyba, że ma się premium

0

Czy u nas też wygra partia głupków?


0

@Grzesior667 nie kojarzę gościa

1

Mogą pojawić się ciekawe odpowiedzi.
Ulubieni Niemcy?

2

Tęsknię do czasów (kiedyś to było), w których YouTube leciał sobie w tle.

1

@BigShaq no jakk się nie cieszy z bramek Niemiec? Cieszy się że straconych;)
Ćwiàkała pojechał z Lehmannem.

0

@Cvzx to Musze Kais jakos 3 przetrwac i dalej z gorki

6

Alternatywy 4 przewidzialy. Polityka sie nie zminila od lat, a moze to ludzie sie nie zmienili.
Towarzysz Winnicki


"Dzisiaj to 95% ludzi nie rozumie dziennika, a ludzie nadal nie myślą. A nasi obywatele nadal w nic nie wierzą"

0

@MichalZZZ U mnie az takich zachwytow nie ma, chociaz serial bardzo dobry. Zatrzymalem sie na trzecim sezonie, w polowie i jakos nie tesknie. Do tego stopnia, ze zaczalem ogladac, polecana tu niedawno Fale Zbrodni.

0

@MichalZZZ To, co koledzy powyzej napisali plus oczywiscie Fargo.
Mr Robot - nie widzialem

0

@Cvzx no miala cos w sobie

1

@damianex10 dopoki nie podniosa specjalnego podatku na cukier to tak

0

@Vxb93 no albo i to.

2

@Lamora Ja jak Korwin, starcza mi 3,4 godziny na dobe ;)

0

Do fanow Fali Zbrodni.
za wczesnie oczywiscie na oceny po 4 odcinkach, ale wrazenia mam mieszane, szeczolnie jesli chodzi o zdjecia, dzwiek a przede wszystkim gre aktorow, glownie tych znanych. Pewnie bedzie lepiej, mam taka nadzieje.
Z plusow, to rewelacyjne czolowka pierwszego sezonu i calkiem ciekawe tematy.

0

@norbi77 mega. Nie wiem czemu, ale wole to niz Kiepskich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?