Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NGTRX Ja Barcy nie ogladalem, czekalem na City no i oczywiscie liczylem, ze Barca przegra sie przeliczylem.
Visca!
4
"Ale Sterling tego potwora Pepa zrobil"
0
Czy takie byly poczatki Fame MMA, czy tutaj rodzily sie pierwsze idee?
Rafalala vs Zawisza - ostatecznie do walki nie doszlo. Moze nawet lepiej dla pana Zawiszy, bo bylby zmieciony.
0
@matirix20 Nie mam jednej, ale tak na szybko to Mr Wrench.
0
jest co ogladac dzis, od wyboru do koloru
1
@Kapitan hawk i jeszcze gola traca
1
@Kapitan hawk Graja na wyjezdie, ale w sumie i tak szok, taki spadek formy.
0
Ale minal Lucasa.
0
@PanPatrykk Pis, Po albo SLD,, reszta sie nie oplaca :)
Czym sie zawiodles na Konfederacji?
0
@Janiama Przyznaj sie, Bayern ogladales ;)
0
Piekne Piket! .
5
Asysta Ter Stegena, francuski komentarz.
https://streamja.com/qAGG
0
@ofenzywa na androida?
0
@Kapitan hawk szkoda :/
1
@KamQiX tak, tego teraz brakuje - chyba, że ma się premium
0
Czy u nas też wygra partia głupków?
0
@Grzesior667 nie kojarzę gościa
1
Mogą pojawić się ciekawe odpowiedzi.
Ulubieni Niemcy?
2
Tęsknię do czasów (kiedyś to było), w których YouTube leciał sobie w tle.
1
@BigShaq no jakk się nie cieszy z bramek Niemiec? Cieszy się że straconych;)
Ćwiàkała pojechał z Lehmannem.
0
@Cvzx to Musze Kais jakos 3 przetrwac i dalej z gorki
6
Alternatywy 4 przewidzialy. Polityka sie nie zminila od lat, a moze to ludzie sie nie zmienili.
Towarzysz Winnicki
"Dzisiaj to 95% ludzi nie rozumie dziennika, a ludzie nadal nie myślą. A nasi obywatele nadal w nic nie wierzą"
0
@MichalZZZ U mnie az takich zachwytow nie ma, chociaz serial bardzo dobry. Zatrzymalem sie na trzecim sezonie, w polowie i jakos nie tesknie. Do tego stopnia, ze zaczalem ogladac, polecana tu niedawno Fale Zbrodni.
0
@MichalZZZ To, co koledzy powyzej napisali plus oczywiscie Fargo.
Mr Robot - nie widzialem
0
@Cvzx no miala cos w sobie
1
@damianex10 dopoki nie podniosa specjalnego podatku na cukier to tak
0
@Vxb93 no albo i to.
2
@Lamora Ja jak Korwin, starcza mi 3,4 godziny na dobe ;)
0
Do fanow Fali Zbrodni.
za wczesnie oczywiscie na oceny po 4 odcinkach, ale wrazenia mam mieszane, szeczolnie jesli chodzi o zdjecia, dzwiek a przede wszystkim gre aktorow, glownie tych znanych. Pewnie bedzie lepiej, mam taka nadzieje.
Z plusow, to rewelacyjne czolowka pierwszego sezonu i calkiem ciekawe tematy.
0
@norbi77 mega. Nie wiem czemu, ale wole to niz Kiepskich.