Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Chociaz Polsat nie pomija Konfederacji.
https://pbs.twimg.com/media/EF-NtraX0AALfJe.jpg:large
2
@Kapitan hawk Nie widzialem niestety Wiadomosci.
0
@TheNekro94 nie wiem
1
@Lamora dobrze prawisz
0
@krzychu1526 oby to im jakoś wyszło
1
Chleb.
W XVII wiecznej Polsce wykorzystywano nadplešnialy (coś w rodzaju penicyliny) chleb i resztki pajęczyny do ochrony ran.
W St. Egipcie wyrabiano już chleb na zakwasie.
Zakwas to najlepszy naturalny konserwant chleba.
1
@Kapitan hawk nie widzialem
22
Konfederacja wygrała proces z TVP w trybie wyborczym zatajania dobrych wyników tej partii w sondażach. Przeprosiny i pełny sondaż dziś lub jutro.
@Kapitan hawk oglądaj.
Nie ma się co cieszyć , bo pewnie zaraz zmontują material Korwin , niepełnosprawni , Hitler, kobiety - czy coś w tym stylu.
7
@Adamski69 https://streamja.com/n1Ap
10
Znowu Mentzen.
0
@Lamora Pszoniak?
0
@SHIBA "Weź się, tato"
1
@DaPi u @Ermitano chyba jajniki ;)
bez obrazy
27
A jednak czyta La Ramble...
7
@student97r Gdy Valverde przychodzil do Barcy, to od razu dal sygnal - nie jestem takim maniakiem jak Pep, czy Bielsa - ja mam swoje hobby, mam fotografowanie - istnieje cos poza pilka nozna.
Nie wiem, czy tylko to powiedzial, by miec alibi, czy moze by sam siebie chronic przed stresem i wyniszczajaca robota.. ciezko powiedziec.
0
@MarioVeB! Kupiles jakis powerbank?
@kerouac co z tymi MMSami do babci ?
1
@kazbychu albo wyczlonkowuje?
3
Inter, plynnie. https://streamja.com/3q9z
Mane - ups. https://streamja.com/wPay
1
@MichalZZZ Tak, mega zmienil obraz gry.
Ciekawe, czy od poczatku dalby tyle samo.
8
Najlepszy moment spotkania?
Gdy Suarez przepuszcza pilke, zostawiajac ja Messiemu. Akcja nieudana, ale usmiech Leo i znowu radosc z gry - wtedy jestesmy najgrozniejsi.
0
@damianex10 Claudio Caniggia.
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BNDNiZTI3MWItMGM5NS00YzA1LWI3MzItYjNjZGJhMTllZDZlXkEyXkFqcGdeQXVyMjUyNDk2ODc@._V1_UX214_CR0,0,214,317_AL_.jpg
2
@student97r Tez tego u niego nie lubie, im gorzej gra, tym wiecej wymachuje.
0
Widzieliscie dzis to ujecie szalejacego Conte, a od razu po nim Valverde myslacy o kanapkach z cebulka i pomidorkiem na kolacje?
Fajnie pokazane. Valdek sie jednak zmianami wybronil.
3
@student97r No gra w kratke, jak nasze koszulki. To jeden z moich ulubionych napasciorow w historii (potrafi zagrac bardzo nieschematycznie, zaskakujaco), ale nawet mnie potrafi irytowac, jednak gdy strzela to mam podwojna radosc. Obecnie Dr Jekyll and Mr Hyde.
3
@Janiama Jak Wilk zawiodl (?), nie mow ze na niego liczyles (w to nie uwierze), to w ogole nawet debata nie byla. Przeciez najtragiczniejsze jest to, ze ci, ktorzy najbardziej narzekaja na Prawo i Sprawiedliwosc, wola juz oddac glos na PiS niz na kogos, kto jeszcze szansy nie mial lub wola by stary uklad pozostal . Dobrze, ze kiedys ludzie byli odwazniejsi (kiedys to bylo)
0
@Bobo25 Cos w tym stylu.
2
Kto najlepiej wypadl w debacie?
1. J. Sasin
2. J. Sasin
3. J. Sasin
4. J. Sasin
5. J. Sasin
2
@Koors Oczywiscie, ze nadzieja umiera ostatnia, ale realia sa jakie sa.
. Mimo to trzeba isc na wybory i glosowac zgodnie z sumieniem, a nie na mniejsze zlo, czy na zasadzie - i tak sie nie dostana itd.
21
@DonMatteo901 Kurde, polityk odpowiada na zadane mu pytanie i do tego na temat. Mozna?
Czy cos to da? Nie, bo nie argumentami robi sie poliyke. - obym sie mylil.
0
@Lamora niezle .