7

1

@Bykunn Pewnie nie, masz racje . Nie dowiemy sie.

0

@SHIBA Alez ten utwor pod Twoj obrazek pasuje. Nie wiem tylko czy wole Elle czy Billie. (jednak wybiore Billie)


4

@Bykunn Tylko, ze mamy tez ludzi, ktorzy naiwnie uwazaja, ze to PO wyporowadzila nas z kryzysu 10 lat temu. Tak nie bylo, mieli wiecjej szczescia niz rozumue, jedynie nie pogorszyli sytuacji i chwala im za to. Naszs zlowtowka, pieniazdze Unijne, brak scislego polacznia z gospodarkami np. USA zaowocowaly i kilka innych czynnikow zaowocowaly, ze bylo tak , a nie inaczej.
To co sie dzieje, to naczynia polaczone, rzady nie zaczynaj od tabula rasa, a socjalizm , stwarza sobie problemy, by potem je bohatersko zwalczac, tak jak jakis producent , ktory wysyla wirusy komputerowe, by potem sprzedawac nam antywirusa.

3

Pep mowi, ze nie wroci w roli trenera do Barcelony i tak raczej bedzie, chociaz sie nie zaklinal wiec poczekajmy.
Powrot taki to niesamowite ryzyko. Inni ludzie, inni pilkarze - rowniez starsi pilkarze. Pep z wiekszym doswiadczeniem oczywiscie, ale wchodziac znowu do tego klubu mialby naprawde niesamowite trudne zadanie, bo nie jest juz trenerer niewiadoma, ktorego nikt nie bedzie rozliczal, tylko jednym z najwiekszych wizjonerow tego sportu, jednym z najlepszych w swoim fachu.
Musialby wygrac wszystko i to w swietnym stylu, inaczej jego legenda bylaby byc moze umniejszana, bo zaczeloby sie wypominanie, ze Messi byl mlodszy i byl General i Iniesta itd.
Male szanse by wrocil.

0

@Zip Spryciarz .

0

Mloda Ewa Kasprzyk czy mloda Dorota Kaminska?

0

@Commando Twoje zdrowie!

0

Grzyby to znaczy Kury.

Ja muszę do lasu
i tam, ach, pędzić muszę
i korę ciepłą obwąchiwać
i ściółkę wonną drapać
i koniecznie wyrzec słowa:
"rebus - jazgarz - mita"
do przelękłych dziwem
dziupli jaworowych
gdy któregoś dnia przytruchtam,
lasu nie zastanę

- do miasta już nie wrócę,
lecz strzelę samobója

ja muszę na plażę
i tam, ach, pędzić muszę
ruchliwe fale gibko witać
i w piachu się wytarzać
i koniecznie wyrzec słowa:

"giewont - kotos - bażant"
do wielce sympatycznych
stułbiochełbi morskich
gdy któregoś dnia przytruchtam,
a morza nie będzie,
to ja już - merkatores
i spadam z tej planety


tekst dopiero po 4 minucie....
@sidzej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

0

@SHIBA i tylko dwie opcje?

7

@SHIBA A ja myslalem, ze internet w Polsce zaczal sie od Notatnika.

0

@goldenboy Kto tam gral szeryfa?

0

@JimMorrisonFCB O torbe pytalem, ale go tez sprawdze.

0

@Janiama Ciekawe .

0

@Cvzx Ja sie uczylem w grupie z kumplami. Ryzyko wtedy jest takie, ze wyrobisz sobie zle nawyki (a ciezko je potem wyplenic!), ale moze odkryjesz cos niekonwenjonalnego.

0

@Janiama a kto dobrze gra w tenisa z Twoich kumpli pilkarzy. Czesto wlasnie pilka i tenis sie uzupelniaja.

1

@Cvzx jesli trener jest dobry, to znaczy, jesli zalezy mu na to bys sie nauczyl grac, a nie tylko na tym, bys do niego regularnie chodzil, to czemu nie. Na poczatek jednak poszedlbym z kumplem, obejrzal lekcje na YT - naprawde duzo daja - ja tak swoja gre poprawilem - oczywiscie nie tylko od patrzenia :).

0

Sezon tenisowy sie konczy, na hali to juz nie to samo. Dobry moment na kupno sprzetu.
Jaka torbe na rakiety i reszte dupereli polecacie? Pytam tylko o to, co uzywacie, bo reszte, jakies testy, moge sam sobie wyguglowac. @JimMorrisonFCB (czy po weselu dogorywasz)

0

@NGTRX No wlasnie ;)

0

@FC1899Barca @NGTRX chcialbys cos dodac na temat Sterlinga?

0

@SHIBA kiedys wstawialem fajne video modelu Ukladu Slonecznego zrobionego w skali na pustyni. Robil niesamowiete wrazenie.

0

@SHIBA kiedys przeslales to https://streamable.com/5yxih
mialbys moze jakis fajny model ukladu slonecznego, nie mowiac o naszej galaktyce.
Taki w stylu tego gifa, tylko w dobrej jakosci. Na YT wcale z tym latwo nie jest, a moze zle szukam.
Nie chodzi mi o prosty model, tylko wlasnie z zachowaniem tych detali.

2

@Commando skasuj to "nazwisko" bo bana wylapiesz. Podobnie nie wolno wymiac uzytkownika permzbanowanego nadaremnie (?)

1

@Kapitan hawk Wydaje mi sie, ze tam rzeczywiscie wiecej jest stricke o samej pilce, a u nas to i polityka i silikon w biuscie oraz jacys maniacy wstawiaja ciagle jakies utwory muzyczne i kiedys to bylo itd.
To chyba najwieksza roznica, ale moge sie mylic.

1

@Kapitan hawk Teraz bym musial napisac obligatoryjne - "nie wchodze tam, ale..." Oczywiscie, ze czasem zajrze, a dzis to nawet widzialem bylego uzytkownika tej strony oraz to, ze w dyskusji wymieniano min Ciebie i @Socjopata . Nawet jeden chyba Cie bronil. Za to @AmigoBlancos dostalo sie po 4literach.

0

@MesQueUnClub96 wiadomo, wiadomo. Na mnie zawsze w gierkach komputerowych bardziej wraznie robila ta dluzsza nazwa.

1

@Janiama @Triv44 nie bylo czasem takiej gry komp. Kenny Dalglish?

1

@Janiama To dlatego na lewice glosujesz :)
#toTylkoZart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?