Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Barwindg Nie wszedzie. W Poznaniu jest tak.
https://gdzienaweekend.pl/wp-content/uploads/2016/07/bieszczady78.jpg
1
@Bykunn Pewnie nie, masz racje . Nie dowiemy sie.
0
@SHIBA Alez ten utwor pod Twoj obrazek pasuje. Nie wiem tylko czy wole Elle czy Billie. (jednak wybiore Billie)
4
@Bykunn Tylko, ze mamy tez ludzi, ktorzy naiwnie uwazaja, ze to PO wyporowadzila nas z kryzysu 10 lat temu. Tak nie bylo, mieli wiecjej szczescia niz rozumue, jedynie nie pogorszyli sytuacji i chwala im za to. Naszs zlowtowka, pieniazdze Unijne, brak scislego polacznia z gospodarkami np. USA zaowocowaly i kilka innych czynnikow zaowocowaly, ze bylo tak , a nie inaczej.
To co sie dzieje, to naczynia polaczone, rzady nie zaczynaj od tabula rasa, a socjalizm , stwarza sobie problemy, by potem je bohatersko zwalczac, tak jak jakis producent , ktory wysyla wirusy komputerowe, by potem sprzedawac nam antywirusa.
3
Pep mowi, ze nie wroci w roli trenera do Barcelony i tak raczej bedzie, chociaz sie nie zaklinal wiec poczekajmy.
Powrot taki to niesamowite ryzyko. Inni ludzie, inni pilkarze - rowniez starsi pilkarze. Pep z wiekszym doswiadczeniem oczywiscie, ale wchodziac znowu do tego klubu mialby naprawde niesamowite trudne zadanie, bo nie jest juz trenerer niewiadoma, ktorego nikt nie bedzie rozliczal, tylko jednym z najwiekszych wizjonerow tego sportu, jednym z najlepszych w swoim fachu.
Musialby wygrac wszystko i to w swietnym stylu, inaczej jego legenda bylaby byc moze umniejszana, bo zaczeloby sie wypominanie, ze Messi byl mlodszy i byl General i Iniesta itd.
Male szanse by wrocil.
0
@Zip Spryciarz .
0
Mloda Ewa Kasprzyk czy mloda Dorota Kaminska?
0
@Commando Twoje zdrowie!
0
Grzyby to znaczy Kury.
Ja muszę do lasu
i tam, ach, pędzić muszę
i korę ciepłą obwąchiwać
i ściółkę wonną drapać
i koniecznie wyrzec słowa:
"rebus - jazgarz - mita"
do przelękłych dziwem
dziupli jaworowych
gdy któregoś dnia przytruchtam,
lasu nie zastanę
- do miasta już nie wrócę,
lecz strzelę samobója
ja muszę na plażę
i tam, ach, pędzić muszę
ruchliwe fale gibko witać
i w piachu się wytarzać
i koniecznie wyrzec słowa:
"giewont - kotos - bażant"
do wielce sympatycznych
stułbiochełbi morskich
gdy któregoś dnia przytruchtam,
a morza nie będzie,
to ja już - merkatores
i spadam z tej planety
tekst dopiero po 4 minucie....
@sidzej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Ribery https://streamja.com/VV7g
Leao https://streamja.com/yp7J
0
@SHIBA i tylko dwie opcje?
7
@SHIBA A ja myslalem, ze internet w Polsce zaczal sie od Notatnika.
0
@goldenboy Kto tam gral szeryfa?
0
@JimMorrisonFCB O torbe pytalem, ale go tez sprawdze.
0
@Janiama Ciekawe .
0
@Cvzx Ja sie uczylem w grupie z kumplami. Ryzyko wtedy jest takie, ze wyrobisz sobie zle nawyki (a ciezko je potem wyplenic!), ale moze odkryjesz cos niekonwenjonalnego.
0
@Janiama a kto dobrze gra w tenisa z Twoich kumpli pilkarzy. Czesto wlasnie pilka i tenis sie uzupelniaja.
1
@Cvzx jesli trener jest dobry, to znaczy, jesli zalezy mu na to bys sie nauczyl grac, a nie tylko na tym, bys do niego regularnie chodzil, to czemu nie. Na poczatek jednak poszedlbym z kumplem, obejrzal lekcje na YT - naprawde duzo daja - ja tak swoja gre poprawilem - oczywiscie nie tylko od patrzenia :).
0
Sezon tenisowy sie konczy, na hali to juz nie to samo. Dobry moment na kupno sprzetu.
Jaka torbe na rakiety i reszte dupereli polecacie? Pytam tylko o to, co uzywacie, bo reszte, jakies testy, moge sam sobie wyguglowac. @JimMorrisonFCB (czy po weselu dogorywasz)
0
@NGTRX No wlasnie ;)
0
@FC1899Barca @NGTRX chcialbys cos dodac na temat Sterlinga?
0
@SHIBA kiedys wstawialem fajne video modelu Ukladu Slonecznego zrobionego w skali na pustyni. Robil niesamowiete wrazenie.
0
@SHIBA kiedys przeslales to https://streamable.com/5yxih
mialbys moze jakis fajny model ukladu slonecznego, nie mowiac o naszej galaktyce.
Taki w stylu tego gifa, tylko w dobrej jakosci. Na YT wcale z tym latwo nie jest, a moze zle szukam.
Nie chodzi mi o prosty model, tylko wlasnie z zachowaniem tych detali.
2
@Commando skasuj to "nazwisko" bo bana wylapiesz. Podobnie nie wolno wymiac uzytkownika permzbanowanego nadaremnie (?)
1
@Kapitan hawk Wydaje mi sie, ze tam rzeczywiscie wiecej jest stricke o samej pilce, a u nas to i polityka i silikon w biuscie oraz jacys maniacy wstawiaja ciagle jakies utwory muzyczne i kiedys to bylo itd.
To chyba najwieksza roznica, ale moge sie mylic.
1
@Kapitan hawk Teraz bym musial napisac obligatoryjne - "nie wchodze tam, ale..." Oczywiscie, ze czasem zajrze, a dzis to nawet widzialem bylego uzytkownika tej strony oraz to, ze w dyskusji wymieniano min Ciebie i @Socjopata . Nawet jeden chyba Cie bronil. Za to @AmigoBlancos dostalo sie po 4literach.
0
@MesQueUnClub96 wiadomo, wiadomo. Na mnie zawsze w gierkach komputerowych bardziej wraznie robila ta dluzsza nazwa.
1
@Janiama @Triv44 nie bylo czasem takiej gry komp. Kenny Dalglish?
1
@Janiama To dlatego na lewice glosujesz :)
#toTylkoZart