Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktora wersja najlepsza?
1)
2)
3)
4)
"badz wdzieczny...mimo, że może nie jeździsz wspaniałym wielkim Cadillac'iem
Z gangsterskimi białymi oponami"
0
Ktore z tych albumow znacie?
https://pbs.twimg.com/media/EF2vRAlUEAE2S1L?format=jpg&name=large
3
Dobre rytmy. Oye Como Va
0
@sonek no szkoda :/
0
Nocne perelki Pata.
Au lait https://vimeo.com/85980587
San Lorenzo
1
@snoopdegie Hehe, dobre.
0
@Phatro Tu dobry komentarz
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7799551#comment-7799551
0
@EmilZatopek Nie do tego pilem. Wyzej masz.
0
@`Sin mamy dowod na rownosc. Kobieca histeria.
1
@Chwytliwy to tekst z Misji Futbol
0
@Chwytliwy A co powiesz na Bayern Heynckes-a? ;)
0
@kuz Ja mam noz na gardle i czekam na City. Tzn oni juz grali.
5
@kuz "Nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma".
:)
0
Zwiastun "Ostatniej Gory".
"Akcja filmu rozgrywa się podczas zimowej wyprawy na K2, drugą górę świata. Grupa kilkunastu wspinaczy, pod kierownictwem Krzysztofa Wielickiego, próbuje dokonać historycznego wejścia na szczyt. Mozolnie, w skrajnie trudnych warunkach kolejne zespoły przygotowują drogę rozwieszając liny i docierają do kolejnych obozów. Tę wyprawową rutynę przerywa tragedia rozgrywająca się na niedalekiej Nanga Parbat. W wyniku brawurowej akcji Adamowi Bieleckiemu i Denisowi Urubko udaje się uratować Elisabeth Revol. Jej partner Tomasz Mackiewicz zostaje pod szczytem Nanga Parbat na zawsze. Ratownicy wracają pod K2 i wznawiają wspinaczkę. Upływający czas oraz piętrzące się trudności uwidaczniają różnice charakterów w obrębie odizolowanej fizycznie od świata grupy. Dodatkowe napięcie wprowadza ogólna dostępność Internetu oraz niezwykła medialność wyprawy."
2
Gdybym wtedy w klasie sportowej tego glutenu nie jadl, ale za lakomy bylem, uwielbialem go.
1
@Criss18Barca Wiedzialem, ze nie warto tego ogladac, ale mimo to zobaczylem. To nie byla debata, za krotko, za malo. Tragedia ogolnie, poziom tez.
0
@Criss18Barca Skasuj, bo jescze pan Jogi przeczyta ten post.
1
@Kapitan hawk nic nie mow
5
@Kapitan hawk gorzej jak musi
0
Gol City, Hull City. https://streamja.com/XJrX
0
Ale Pep z tego Ster....
0
@michal26 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7798862#comment-7798862
niby czlowiek wiedzial...
2
The Left.
https://www.clippituser.tv/c/pdwnwx
0
@NGTRX Kimczi tez mial niestety mase czasu, ale gol ladny.
0
@jacobFCB Raczej masz racje.
0
@jacobFCB Powinno to miec inna formule i przede wszystkim dluzsza, o wiele dluzsza, by mozna bylo debatowac, a nie wyglaszac.
1
Debata w TVP, ktora nie byla debata. Do przewidzenia. Takie cos powinno trawac min. 2 godziny i miec inna formule.
0
@jacobFCB Tragedia ta "debata"
0
@Ostry00 ta... In Bruges
4
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj .