0

Ktora wersja najlepsza?

1)


2)

3)

4)


"badz wdzieczny...mimo, że może nie jeździsz wspaniałym wielkim Cadillac'iem
Z gangsterskimi białymi oponami"

0

3

Dobre rytmy. Oye Como Va


0

@sonek no szkoda :/

0

Nocne perelki Pata.
Au lait https://vimeo.com/85980587
San Lorenzo


1

@snoopdegie Hehe, dobre.

0

0

@EmilZatopek Nie do tego pilem. Wyzej masz.

0

@`Sin mamy dowod na rownosc. Kobieca histeria.

1

@Chwytliwy to tekst z Misji Futbol

0

@Chwytliwy A co powiesz na Bayern Heynckes-a? ;)

0

@kuz Ja mam noz na gardle i czekam na City. Tzn oni juz grali.

5

@kuz "Nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma".
:)

0

Zwiastun "Ostatniej Gory".



"Akcja filmu rozgrywa się podczas zimowej wyprawy na K2, drugą górę świata. Grupa kilkunastu wspinaczy, pod kierownictwem Krzysztofa Wielickiego, próbuje dokonać historycznego wejścia na szczyt. Mozolnie, w skrajnie trudnych warunkach kolejne zespoły przygotowują drogę rozwieszając liny i docierają do kolejnych obozów. Tę wyprawową rutynę przerywa tragedia rozgrywająca się na niedalekiej Nanga Parbat. W wyniku brawurowej akcji Adamowi Bieleckiemu i Denisowi Urubko udaje się uratować Elisabeth Revol. Jej partner Tomasz Mackiewicz zostaje pod szczytem Nanga Parbat na zawsze. Ratownicy wracają pod K2 i wznawiają wspinaczkę. Upływający czas oraz piętrzące się trudności uwidaczniają różnice charakterów w obrębie odizolowanej fizycznie od świata grupy. Dodatkowe napięcie wprowadza ogólna dostępność Internetu oraz niezwykła medialność wyprawy."

2

Gdybym wtedy w klasie sportowej tego glutenu nie jadl, ale za lakomy bylem, uwielbialem go.

1

@Criss18Barca Wiedzialem, ze nie warto tego ogladac, ale mimo to zobaczylem. To nie byla debata, za krotko, za malo. Tragedia ogolnie, poziom tez.

0

@Criss18Barca Skasuj, bo jescze pan Jogi przeczyta ten post.

1

@Kapitan hawk nic nie mow

5

@Kapitan hawk gorzej jak musi

0

Gol City, Hull City. https://streamja.com/XJrX

0

Ale Pep z tego Ster....

0

2

0

@NGTRX Kimczi tez mial niestety mase czasu, ale gol ladny.

0

@jacobFCB Raczej masz racje.

0

@jacobFCB Powinno to miec inna formule i przede wszystkim dluzsza, o wiele dluzsza, by mozna bylo debatowac, a nie wyglaszac.

1

Debata w TVP, ktora nie byla debata. Do przewidzenia. Takie cos powinno trawac min. 2 godziny i miec inna formule.

0

@jacobFCB Tragedia ta "debata"

0

@Ostry00 ta... In Bruges

4

Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?