0

@SHIBA Schetino?

1

@MesQueUnClub_87 czasami pomaga gdy klikniesz w te "książeczkę " - wtedy wgra się dyskusja i wtedy najczęściej zaznacza na niebiesko .
Tak zresztą też dochodzę do najbardziej popularnych dyskusji - inaczej się nie da, bo przewija się w nieskonczonosc .

0

@Lamora gdzie będzie grał?

0

@SHIBA to super

0

@capoN też tak uważam.
@Rewolucja123

16

Kosmos normalnie.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/56,114885,20240789,tych-25-obrazow-zmieni-twoje-spojrzenie-na-swiat.html

@SHIBA wstawial chyba coś podobnego, ale ciągle robi to wrażenie jak ogromna jest Droga Mleczna, a Nie jest przecież duża.
Nasza piékna, ukochana Ziemia jest jak ziarno piasku , jak bakteria - dlatego tak trudno nas znaleźć.

1

@Jordi10 Czlowiek zwierzecie stadne, dlatego dla rownowagi zawsze kogos trzeba meczyc, czy znalezc sobie kozla ofiarnego.
Zreszta to sa czasem tylko skoryt myslowe, bo chyba niewiel osob tak naprawde uwaza, ze to tylko on jest wylacznie odpowiedzialny za kazdy krok pilkarza.
Ja wierze bardziej w to, co mowi Peo - ja was do tej strefy boiska, wy radziecie sobie potem sami. Oczywiscie, sa rozne warianty tego zdania, a czasem po prostu cos juz nie trybi i trzeba napisac wszyskto od nowa z innymi ludzimi (czy ja pisze wlasnie o naszym kraju?)

nie bronie go - wyglada na to, ze ta forumla sie wyczerpala. A jak znam zycie, w srodku sezonu sie rozkreca i oczywiscie bede sie mylil.

0

@Kapitan hawk Cos przypoominajacy?

1

Mindhunter, dobry?

0

@dmcteam tego tam nie bylo

0

@LioMessi10 to takie typowe urugwajskie - mi tez sie bardzo podoba

0

@YouShouldListenToMe Ale co ogolnei mowia? Pewnie ze dobry, ale bez fajerwerkow i nie za ta cene? polski test?

1

@dmcteam Byl kiedys taki KOC, moze ktos kojarzy - Mann, Materana, i kilku innych zabawnych gosci, chyba to tam slyszalem.

0

0

@YouShouldListenToMe O rozpadzie Czechoslowacji?

0

@LioMessi10 To duzo? no co Ty. roznica moze 20 sekund, a smak masz na dluzej.

0

Jak przygotowac yerbe w stylu Arsenalu, tzn urugwajskim stylu.


4

Ta Jachira to zona Pique?

0

@ViscaBarca123 @Danny Gaucho - kolega chyba zachorowal, bo czystej nie pil :)

2

Czesto "doradzam" w sprawie yerby, teraz sam prosze o rade.
Glownie pije yerby klaszyczne czyli pylaste, tzn listki, patyczki, pyl. SZukam teraz, yerby wylacznie lisciastej - bo inaczej yerbomos tego nie uciagnie.
Kiedys mialem taka brazylkijaka erve i ona nie miala zupelnie pylu, ale marki nie pamietam, Kraus mial chyba taka linie oraz Taragui Liviana.
Co z tymi robionymi pod europejskie podniebienie, jak Green Verde?
Prosze wiec, podawajcie marki lisciaste.
Thx
@ViscaBarca123 @Odesseiron (hehe)

1

@Maximus2 To byl pewniak, nadzieja nasza.

1

@Murazor cos źle piszesz .

0

@Zbanowany wstrzasniete

1

Kto próbował keczup Hellmans, Kaszubski oraz Dawtona?

1

@Murazor
wiara jest podstswa systemów walutowych , które jak wiemy moga paść . Bank w większości operuje waluta wirtualna.
Bitcoin jest najbardziej podobny do złota , dodatkowo oparty o blockchain- prawdopodobnie przyszłość ludzkości .
Długa dyskusja , a nie chce mi się pisać

6

@Kamilos84 a pienadz którym kupujesz , to czym jest ? Ile bank ma pieniędzy i dlaczego banknot ma wartość ?

1

@Tomek_TF rewelacja serial

1

@ViscaBarca123 po prostu dla tego reżysera - sięgającego do zakamarków duszy - wszystko co dziwaczne , pokraczne - to piękne i warte zbadania

0

@DaPi le Tissier i Gascoigne, Lineker i paru innych/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?