Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ViscaBarca123 zacznij od starego . Niesamowity klimat - jesli lubi się specyfikę Lincha. Widziałeś jakieś jego filmy?
2
@Kapitan hawk musze zgłosić ;-)
2
@Kapitan hawk Ajfony mają od tygodnia dark mode , więc kup lepiej Ajfona
0
Kto z Was mial, czy ma tzw lute, epe, petarde w nodze? Jak to wygladalo u Ciebie @Janiama i kto mial najmocniejsze uderzenie z tych, z ktorymi grales?
9
Santi znowu to zrobil (kiedys w West Ham).
https://streamable.com/4d830
De Jong i Fati
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/d911m5/ansu_fati_and_frenkie_de_jong_amazing_link_up_vs/
0
Ktos tu zrobil apetyt na Fale Zbrodni - ,ze takie pitbulowaty serial, a moze i lepszy (da sie lepiej?).
Juz sie nie moge doczekac ogladania.
0
@robert12181 znalazlem w koncu na hoofoot czy czyms takim.
0
@grubson_bubson To co, tylko wysoka temperatura?
0
Jeszcze nie przesuchalem, ale niedlugo to zrobie, moze kogos tez zainteresuje. zapowiada sie fajnie.
Philip (nie Philippe) Anselmo i Nielegalni graja koncert z utowrami Pantery w Serbi. Calkiem niedawno.
ps. wejdz na YT i szukaj skrotow Barcy, bo nie mogles ogladac...
0
@Lamora A co szkrab, tudziez matka zrobili?
1
@koksik2700 mnie też już prawie przekonali - zastanawia mnie tylko czy PiS czy SPOKO. W ostatniej chwili podejmę decyzję . No może jednak na SLD - sam nie wiem , każdy ma super program
Ps - nie głosuj na Konferencję - oni lubią Hitlera, nie lubią kobiet, nie lubią niepełnosprawnych , nie lubią szczepionek i uwazaja , że Ziemia jest plaska jak Emilia Clarke
1
@Odesseiron "ale jaka metoda wybierzemy metodę głosowania?"
3
@nadachu jakas babka go zaczepia, Tośka byłaby zazdrosna
0
@Odesseiron to jest nas już dwóch
Na pewno dla ego to fajne , ale ok wolalby zamieć to na tytuł np z ARG
1
Nam kibicom, więcej chyba zależy na indywidualnych nagrodach Messiego niż jemu samemu.
0
@Janiama #bez spiny - nie zauważyłeś?
Zresztą - tak krytykujący PIs - jesliby przyszło co do czego , to glodiwalby na PIs a nie np na ruchy Wolnosciowe
Zmiany o którym pisza - że i tak chcą to zmiany kosmetyczno - wizerunkowe
Korwin dawno mowil o tym o czym teraz jest lament w TV i opozycji - ale on to oczywiście Hitler / kobieta / niepełnosprawni
Wyborcy znanych partii sami nam i sobie urzadzsja piekielko - bo do prawdziwych zmian trzeba odwagi
0
@LloretDeMar ja nie mówię, że nie. Porównujé tylko
0
@Janiama niektórzy ciągle narzekają na rząd własnego państwa - gbury i marudy, niektórzy życzą mu nawet źle , a niektórzy bardzo źle.
#bezSpiny
1
@Ermitano dokładnie. Ostro to wnika w świadomość
1
Hell is round the Corner
0
Ekstrsdycja 3 leci. Jakoś nie powala - mimo dobrej obsady
1
@AmigoBlancos z którego spotkania jest Twoj avatar?
0
@feiticeira napisalem tak , byś nie skupiał się na Korwinie. A jednak. Wszystko rodzi się od jakiejś idei. Z którą się najczęściej ludzie nie zgadzają. Pewnie, że jest łatwiej krytykować . Ale czy to oznacza. Że tylko dlatego mamy popierać obecny układ i ludzi . Którzy swoją szansę już dostali ?
Nie myśl o Korwinie . Myśl o krakowskiel szkole ekonomii.
5
@Odesseiron w kawiarni Bernabeu.
1
@Odesseiron poziom de Niro, Pacino
Kopulowac, co? Torbić
12
Można powiedzieć (parafrazując powiedzenie), że Korwin jest szalencem który ciagle postępuje tak samo licząc na inne rezultaty.
Kim w takim razie są ludzie, którzy sterują Polską od 30 lat, kim są również ich wyborcy?
Sympatycy SLD, PO, PiS, PSL i podobnych przedstawiają się jako ludzie dojrzali, którzy wyrośli z pewnych według nich dziecinnych idei. Ale czy to właśnie oni nie fundują nam tego polskiego piekiełka?
Nie jestem przeszczęśliwy, że Korwin polaczyl się narodowcami .
Nie lubię też, że bierze się go jako wyznacznik idei wolnościowych, ale rozumiem , że jest on najbardziej medialny, ale i najłatwiejszy do rozegrania .
Najchętniej zaglosowalbym na UPR czy kogoś podobnego , niestety to niemożliwe.
Glosujmy zgodnie z sumieniem, a przede wszystkim patrzmy głównie na długofalowe poglądy gospodarcze, bo gdy gospodarka ma się dobrze- tzn dochód narodowy jest w naszych rękach , to wszystko inne się ułoży , jakos się dogadamy.
Pamiętaj rozchodzie - żyj z przychodem w zgodzie.
1
Nie żyje Aron Eisenberg, słynny Ferengi Nog - z Deep Space Nine.
Ferengi - fikcyjna rasa żyjąca w świecie Star Trek. To rasa kupców, których filozofia życiowa opiera się wyłącznie na chęci zysku. Rodzimą planetą rasy Ferengi jest Ferenginar.
1
@kazbychu w tv leci akurat Whitesnake.
0
Glam rock czy hair metal ?
0
Coraz częściej oficjalne wydania nowych ios-ow przypominają bety.
Macie już 13 , rzeczywiście tyle błędów ?