0

@NGTRX hehe Dokładnie .
No ale moze jednak zasłużył ? Wiedział, ze jedzie ten pociąg (regulamin ) a wkładał pod niego głowę (łamał go) ?
;)

2

@Danny Gaucho Perm = kara smierci. Juz nie jestem jej zwolennikiem, a dlugo bylem :)

0

Kogo Messi uwaza, za najlepszego pilkarza w historii, kto jest jego idolem?

18

0

DiCaprio ma konkurencje, Neymar tez. Piekna symulka, po prostu piekna.
https://streamable.com/xcka5

1

@kerouac Ciekawe w ogole, gdzie ten Neymar skonczy, obok ktorych zawodnikow bedziemy go wymieniach jednym tchem.

1

@Ermitano Super .

0

@Skaramuczi Z rapu znam tylko kilku, brat BIG? Serio , nie wiem. O ile to raper.

0

@Ratamahatta Haha, tez bym sie zalamal. W nocy pisalem o No Quarter , na ktorym Tool coveruje Zeppelinow. Pusc jej to.

0

@Skaramuczi "uploda your own gifs...
Czyli to Ty?

0

@chudym fajny kawalek

0

@Trayko pozdrawiam

0

@4drian0 A kojarzysz film Wywiad z Wampirem? Ogladlem go tylko raz, ale podobal mi sie, Az nie chce mi sie wierzyc, ze gral tam Tom Cruise , Brad Pitt, Banderas ??? roli zenskiej nie pamietam.

0

@DaPi Hehe. Marek...? Dawno Teleexpressu nie ogladalem.

5

Utwor No Quarter ukazal sie na plycie "Houses of the Holy " w roku 1973. Nie pamietam czy pisala go cala czworka. Zalozmy, ze tak. Zrobili to w taki sposob, ze stowrzyli bezwiednie cos pod inny zespol, ktory wtedy jeszcze przeciez nie istnial. Ten kawalek jest zupelnie skrojony pod Tool - Enigmatyczny, mroczny, wciagajacy.
Coveroval go min. Crowbar oraz w 1994 roku zespol Kasi Kowalskiej
@kerouac pytales o spiewajaca kobiety - prosze bardzo,


3

Klasyczni przedstawiciele Krautrocka- Amon Düül 2, z albumu Yeti.


cala plyta godna polecenia, a w szczegolnosic 18-minutowa, tytulowa imporwizacja.
Psychodelia trafia na zajadajacych sie kiszona kapusta Pinka i Floyda.

0

@DanielOOL "Na Zachodzie bez zmian".

0

@Ratamahatta Juz @YouShouldListenToMe napisal, ze chyba probleme jest tatulo.

13

Kapitalna bramka Bilbao, komantarz podobnie.
https://streamja.com/pBaR

0

@Ratamahatta Ogolnie, wo w wiekszosci sie z Toba nie zgadzam, ale akurat tez o tym pisalem - niech sie kurde dorzuca. Ma w sercu ten klub.

0

Nawet nie wiedzialem, ze Sao Paulo ma takie stroje. Dani Alves - pare akcji.


0

@sidzej Dzieki i uklony dla mamy.

0

Jaki jest wasz rekord w meczeniu jednego utworu bez przerywania innymi. Ja nad swoim musze pomyslec, ale chyba nie jest zbytnio wysrubowany.
Mam za to kumpla, ktoremu podarowalem kiedys CD. Kupil sobie wtedy fajny sprzecik Technicsa.
Puszczal Take Five, Dave Brubecka - chyba z 3 dni, glosno, cicho , w tle , po prostu non stop.


2

Pamietacie tego gola Nakamury? 2008 Celtic vs Rangers


0

@sidzej czekam, i inni moze tez.

1

@VamosRakieta Co jest. Kielby, pifffko, gitara?

0

@MESSIah16 Nie potrafie odpowiedziec na to pytanie, nawet nie chce. Wiem tylko, ze gdy tez jeden sezon w Barcelonie R9 to bylo cos nisamowietego - poloacznie Messiego i CR7. Swiat pilki byl oczarowany.
Ronaldinho wiadomo - magik.
Jedni z moich ulubionych zawodnikow. na pewno wiecej ludz takich sie znajdzie.

0

@Janiama Kiedy meczyk tych jedenastek?

3

@Mario96w Europejczyk, tak z grubsza biorac zyje w bardzo bezpiecznym swiecie.
Wszystko jest ubezbieczone, zaairbagowane, dopiete na ostatni guzik.
Jedni szukaja ujscia , by poczuc adrenaline, w sportach ekstermalnych. A inni nigdzie juz nie widza zagrozenia , na zasadzie: no jak Tatry? prezciez to nie Annapurna czy inny Broad Peak.
Po prostu uspienie czujnosci, lekkomyslnosc lub brak edukacji np nad morzem o wirach wodnych.
Natura czesto nam przypoina, ze jest potezna.

1

@xJLx "smietnikiem Europy pod wzgledem piłkarzy z zagranicy" -
Spoko, ja tam Korwina uwazam za sympatycznego goscia. Oczywiscie nie kadza jego wypowiedz jest dobra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?