Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Co Ty zawsze skrotami piszesz. CHodzi o jakies gry online? GG? Navii CR4Zy to pewnie uzytkownicy, a major to jakas liga?
0
@Mario96w RAz tam jadlem z tunczykiem. Bardzo dobre to bylo.
0
@Cave Tez takie lubie , do tego keczap i majo
0
Corurtois wypluwa na dobitki.
0
@Hosh Mogles dac oryginal.
0
@Cave Z czym? (15 znakow)
0
Ulubiona kanapka to...
0
@boixos1944 gdzie ogladasz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@JimMorrisonFCB Zycze mu jak najlepiej.
2
Bramka Bale-a, tiki tiki.
https://streamja.com/oBvl
0
@Kajtek77 Ulala, dobry, bardzo dobry avek.
ps. co pan robil w damskiej ubikacji?
0
J. Felix. https://streamja.com/MVwB
0
Podobno Eibar z Atletico prowadzi
0
Lucas Paqueta siateczka.
https://i.imgur.com/eMuL9HT.gifv
0
"„Mój ci jest ! mój ci jest!”
Mial powiedziec Bartek podczas spotkania z szejkiem.
1
@Janiama Chyba tak, ogolnie tam gruba ekipa grala.
0
River vs Boca dzis o 22. Tutaj transmisje, z podzialem na kraj.
https://www.livesoccertv.com/match/3366068/river-plate-vs-boca-juniors/
Ktos korzysta ze strony fanatiz?
0
@ViscaBarca123 Ja sie ciesze juz na przyszly sezon i brak szachownicy (chyba).
2
Kaziu Deyna i Sylwek Stallone.
https://c8.alamy.com/comp/FHPBY3/kazimierz-deyna-sylvester-stallone-john-walk-escape-to-victory-1981-FHPBY3.jpg
1
@nammah Ryszard Tymon Tymanski ADHD.
5
-Pewnego dnia ktoś zapytał.
-co ty masz w tej torbie, że tak się z nią ciągle nie rozstajesz?
- wszystko.
Jak to wszystko?
- Wszystko co mi pozostało, ojca fotografia co zginął na wojnie, mamy różaniec co zginęła pod gruzami i lalkę siostrzyczki co zginęła razem z nią.
https://pbs.twimg.com/media/EDYNOUdWkAAQPHs?format=jpg&name=small
0
Najsłynniejszy transfer w ostatniej chwili przed zamknięciem okienka?
0
@Skaramuczi bardzo ważne tez jakie dodatki masz zainstalowane , bo one często mulą
0
@AdrianGajewski2005 za Twoim avatarem podążam
0
@NeroTFP to Kung Fu Master?
0
@marcin62 to zadna polityka tylko tak mi sie satyrycznie skojarzyło - pewnie ze względu na książkę i film Faraon i manipulacje ludźmi przez kapłanów (zaćmienie Slońca)
1
@marcin62 spokojnie , nie tak sztywno - sam teraz to rozdmuchujesz :)
Sam post bardzo ciekawi , zreszta jak kazdy o kosmosie
2
@adambądkowski93 gdyby PiS to dobrze rozegrał, to ludzie pomyśleliby , ze to ich zasługa . Jakas Planeta plus czy cos
3
@Suzu I popsuł rynek