0

@Rewolucja123 Co Ty zawsze skrotami piszesz. CHodzi o jakies gry online? GG? Navii CR4Zy to pewnie uzytkownicy, a major to jakas liga?

0

@Mario96w RAz tam jadlem z tunczykiem. Bardzo dobre to bylo.

0

@Cave Tez takie lubie , do tego keczap i majo

0

Corurtois wypluwa na dobitki.

0

@Hosh Mogles dac oryginal.

0

@Cave Z czym? (15 znakow)

0

Ulubiona kanapka to...

0

@boixos1944 gdzie ogladasz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@JimMorrisonFCB Zycze mu jak najlepiej.

2

Bramka Bale-a, tiki tiki.
https://streamja.com/oBvl

0

@Kajtek77 Ulala, dobry, bardzo dobry avek.
ps. co pan robil w damskiej ubikacji?

0

0

Podobno Eibar z Atletico prowadzi

0

Lucas Paqueta siateczka.
https://i.imgur.com/eMuL9HT.gifv

0

"„Mój ci jest ! mój ci jest!”
Mial powiedziec Bartek podczas spotkania z szejkiem.

1

@Janiama Chyba tak, ogolnie tam gruba ekipa grala.

0

River vs Boca dzis o 22. Tutaj transmisje, z podzialem na kraj.
https://www.livesoccertv.com/match/3366068/river-plate-vs-boca-juniors/

Ktos korzysta ze strony fanatiz?

0

@ViscaBarca123 Ja sie ciesze juz na przyszly sezon i brak szachownicy (chyba).

1

@nammah Ryszard Tymon Tymanski ADHD.

5

-Pewnego dnia ktoś zapytał.
-co ty masz w tej torbie, że tak się z nią ciągle nie rozstajesz?
- wszystko.
Jak to wszystko?
- Wszystko co mi pozostało, ojca fotografia co zginął na wojnie, mamy różaniec co zginęła pod gruzami i lalkę siostrzyczki co zginęła razem z nią.
https://pbs.twimg.com/media/EDYNOUdWkAAQPHs?format=jpg&name=small

0

Najsłynniejszy transfer w ostatniej chwili przed zamknięciem okienka?

0

@Skaramuczi bardzo ważne tez jakie dodatki masz zainstalowane , bo one często mulą

0

@AdrianGajewski2005 za Twoim avatarem podążam

0

@NeroTFP to Kung Fu Master?

0

@marcin62 to zadna polityka tylko tak mi sie satyrycznie skojarzyło - pewnie ze względu na książkę i film Faraon i manipulacje ludźmi przez kapłanów (zaćmienie Slońca)

1

@marcin62 spokojnie , nie tak sztywno - sam teraz to rozdmuchujesz :)

Sam post bardzo ciekawi , zreszta jak kazdy o kosmosie

2

@adambądkowski93 gdyby PiS to dobrze rozegrał, to ludzie pomyśleliby , ze to ich zasługa . Jakas Planeta plus czy cos

3

@Suzu I popsuł rynek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?