Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ktoś słyszał o serailu "Armia Zbanowanych"?
0
@escarabajo to dasz mi te 500? Bo ja tym biedakiem ;)
0
@escarabajo Nie znam Twojej sytuacji finansowej, ale załóżmy, że zarabiasz 5tke. Ktos przychodzi np biedak i prosi o 500 złotych. To dla Ciebie nie jest astronomiczna suma, nie zubozejesz
10
@escarabajo Spoko, przeciez mozna miec inne zdanie. Ja mowie tylko o tym, ze to duza suma. Nikt Ci 20 milionow nie da, nawet jesli jest miliarderem.
A kto to odczuje czy nie to mozna tylko przypuszczac.
Niestety panuje takie przswiadczenie - ze jak kto jest bogaty, to ma od razu rozdawac i zupelnie odplywu kasy nie odczuwa, A nie znamy jego wydatkow, planow, podatkow, itd, itp.
Tak, pilkarze zarabiaja za duzo.
20
@escarabajo moim zdaniem to bardzo dużo.(Nawet dla najlepiej zarabiających) Nie spodziewałem się tego po nim.
2
Janek Fijor wydał ciekawà książkę, Imperium Big Maca
"Pierwszy kiosk, w którym serwowano burgera wołowego z frytkami, założony został przez Polaka, Teda S. Przybyłę, w centrum Chicago w 1937 r. Mimo iż zarówno jego hamburgery, jaki i frytki mogłyby śmiało konkurować z owianymi legendą daniami McDonald’s – interes upadł po kilku latach. Przybyło powiedział wtedy podobno, że Amerykanie są zbyt bogaci, by jadać hamburgery.
Jak to możliwe, że pionier hamburgerów Ted Przybyło poniósł klęskę, a outsider gastronomiczny Ray Kroc prawie 20 lat później zbudował fortunę na niemal identycznym pomyśle?
O tym właśnie mówi Imperium Big Maca. John F. Love opisuje budowę słynnej sieci restauracji od pierwszego lokalu z hamburgerami do potężnej globalnej marki. Śledząc decyzje i działania szefa korporacji Raya Kroca i jego zespołu, widzimy przed jakimi wyzwaniami staje przedsiębiorstwo na różnych etapach rozwoju. Fascynująca historia korporacji McDonald’s to praktyczny wykład franchisingu, marketingu, współpracy z dostawcami, standaryzacji, kontroli jakości i inwestowania w nieruchomości, czyli po prostu – biznesU.
0
@Katalończyk 99 Borek za często cwaniaczek. Smoku najlepszy
6
@damianex10 nie, ale wiesz, żyje z podañ
0
@SeeleyBooth to ile makro maków dziennie można?
0
Misja Futbol zbladła
0
@SeeleyBooth to też chcę taka dietę
0
@SeeleyBooth A Ty specjalnej diety nie miałeś po ćwiczenia?
11
@Bartek22 Szejk
Koza
0
@Danny Gaucho gdzie Jason i kto to?
0
No w koncu to fichado.
0
@Ostry00 a na 3 lub 4 co?
0
@Ostry00 Jeszcze nie widzialem, ale watpie by cos przebilo Pulp i Wsiekle psy. Quentin byl tez wtedy mlodszy, inna energia, troche inne spojrzenie na swiat.
Pulp Fiction i Wsciekle Psy - genialne. Reszta dobra lub bardzo dobra. Ten ostatni...zobaczymy.
3
Chory Castro - chory gol w Urugwaju.
https://new.reddit.com/r/soccer/comments/cyfm48/chory_castros_goal_today_nacional_vs_pe%C3%B1arol_in/
0
A prawda jest taka, ze byl wkurzony glownie na slabiutka gre.
0
@nieprzysiadalnosc A Twoje?
0
Alez dobre intro to tego mini-serialu. Riget - Krolestwo Larsa von Triera.
7
@kerouac przez te wszystkie memy juz niedlugo nie bede wiedzial, czy poprawnie jest 'somsiad' czy 'sąsiad'. Trzeba uwazac.
0
@MNSbEstEver 2 tyg przerwy, ale potem Valencia.
16
dobra tam Real, ale zobaczcie tego gola w tureckiej.
https://new.reddit.com/r/soccer/comments/cyfb36/amazing_goal_puskas_worthyeski%C5%9Fehirspor_0_2/
0
Beka byla z tego Bale-a, wczesniej z Benzemy. W sumie to bardzo solidny pilkarze, jak jeszcze odejmiemy fryzure i golfa to wyglada to naprawde solidnie (Bartra cos o tym wie, no fakt byl po kontuzji).
0
Troche wczesnie strzelili. Bale.
https://streamja.com/B1Xg
0
@Rewolucja123 Ok, pewien nie bylem, ale cos tam switalo.
0
@Rewolucja123 Co Ty zawsze skrotami piszesz. CHodzi o jakies gry online? GG? Navii CR4Zy to pewnie uzytkownicy, a major to jakas liga?
0
@Mario96w RAz tam jadlem z tunczykiem. Bardzo dobre to bylo.
0
@Cave Tez takie lubie , do tego keczap i majo