3

Ktoś słyszał o serailu "Armia Zbanowanych"?

0

@escarabajo to dasz mi te 500? Bo ja tym biedakiem ;)

0

@escarabajo Nie znam Twojej sytuacji finansowej, ale załóżmy, że zarabiasz 5tke. Ktos przychodzi np biedak i prosi o 500 złotych. To dla Ciebie nie jest astronomiczna suma, nie zubozejesz

10

@escarabajo Spoko, przeciez mozna miec inne zdanie. Ja mowie tylko o tym, ze to duza suma. Nikt Ci 20 milionow nie da, nawet jesli jest miliarderem.
A kto to odczuje czy nie to mozna tylko przypuszczac.
Niestety panuje takie przswiadczenie - ze jak kto jest bogaty, to ma od razu rozdawac i zupelnie odplywu kasy nie odczuwa, A nie znamy jego wydatkow, planow, podatkow, itd, itp.
Tak, pilkarze zarabiaja za duzo.

20

@escarabajo moim zdaniem to bardzo dużo.(Nawet dla najlepiej zarabiających) Nie spodziewałem się tego po nim.

2

Janek Fijor wydał ciekawà książkę, Imperium Big Maca

"Pierwszy kiosk, w którym serwowano burgera wołowego z frytkami, założony został przez Polaka, Teda S. Przybyłę, w centrum Chicago w 1937 r. Mimo iż zarówno jego hamburgery, jaki i frytki mogłyby śmiało konkurować z owianymi legendą daniami McDonald’s – interes upadł po kilku latach. Przybyło powiedział wtedy podobno, że Amerykanie są zbyt bogaci, by jadać hamburgery.

Jak to możliwe, że pionier hamburgerów Ted Przybyło poniósł klęskę, a outsider gastronomiczny Ray Kroc prawie 20 lat później zbudował fortunę na niemal identycznym pomyśle?

O tym właśnie mówi Imperium Big Maca. John F. Love opisuje budowę słynnej sieci restauracji od pierwszego lokalu z hamburgerami do potężnej globalnej marki. Śledząc decyzje i działania szefa korporacji Raya Kroca i jego zespołu, widzimy przed jakimi wyzwaniami staje przedsiębiorstwo na różnych etapach rozwoju. Fascynująca historia korporacji McDonald’s to praktyczny wykład franchisingu, marketingu, współpracy z dostawcami, standaryzacji, kontroli jakości i inwestowania w nieruchomości, czyli po prostu – biznesU.

0

@Katalończyk 99 Borek za często cwaniaczek. Smoku najlepszy

6

@damianex10 nie, ale wiesz, żyje z podañ

0

@SeeleyBooth to ile makro maków dziennie można?

0

Misja Futbol zbladła

0

@SeeleyBooth to też chcę taka dietę

0

@SeeleyBooth A Ty specjalnej diety nie miałeś po ćwiczenia?

11

@Bartek22 Szejk
Koza

0

@Danny Gaucho gdzie Jason i kto to?

0

No w koncu to fichado.


0

@Ostry00 a na 3 lub 4 co?

0

@Ostry00 Jeszcze nie widzialem, ale watpie by cos przebilo Pulp i Wsiekle psy. Quentin byl tez wtedy mlodszy, inna energia, troche inne spojrzenie na swiat.
Pulp Fiction i Wsciekle Psy - genialne. Reszta dobra lub bardzo dobra. Ten ostatni...zobaczymy.

0

A prawda jest taka, ze byl wkurzony glownie na slabiutka gre.

0

0

Alez dobre intro to tego mini-serialu. Riget - Krolestwo Larsa von Triera.


7

@kerouac przez te wszystkie memy juz niedlugo nie bede wiedzial, czy poprawnie jest 'somsiad' czy 'sąsiad'. Trzeba uwazac.

0

@MNSbEstEver 2 tyg przerwy, ale potem Valencia.

16

0

Beka byla z tego Bale-a, wczesniej z Benzemy. W sumie to bardzo solidny pilkarze, jak jeszcze odejmiemy fryzure i golfa to wyglada to naprawde solidnie (Bartra cos o tym wie, no fakt byl po kontuzji).

0

Troche wczesnie strzelili. Bale.
https://streamja.com/B1Xg

0

@Rewolucja123 Ok, pewien nie bylem, ale cos tam switalo.

0

@Rewolucja123 Co Ty zawsze skrotami piszesz. CHodzi o jakies gry online? GG? Navii CR4Zy to pewnie uzytkownicy, a major to jakas liga?

0

@Mario96w RAz tam jadlem z tunczykiem. Bardzo dobre to bylo.

0

@Cave Tez takie lubie , do tego keczap i majo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?