Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca17griezz10 Mnie nawet ostatnio pogryzly w takim "Domu w Nowym Orleanie".
1
@kluivert99 Funny Games to mozna pod horror podciagnac albo The Addiction.
6
@SHIBA mega, ale brzmi jak jakas slaba druzyna z tamtej ligi.
1
@kamilos1214 jesienna deprecha
0
@MESSIah16 byli w obu klubach
1
@AmigoBlancos i @MESSIah16 zainspirowali do kolejnego pytania. Najlepsi pilkarze grajacy tu i tam - czyli w Barcelonie i Realu (byli w obu klubach)?
1
@MESSIah16 Lewa strona podnioslaby o 5 kg wiecej.
1
@AmigoBlancos Di Stefano, Ronaldo, Ronaldo R9, Zidane, Redondo, Zamorano i Carlos = 5 ;)
0
@MESSIah16 Zmodyfikuje to do ulubionych.
Messi, Romario, Ronaldinho, Ronaldo, Stoichkov, Suarez (evnt Riquelme, Sorin i Koeman i Maradona) - wiedzialem, ze sie nie wyrobie w pieciu.
4
@Odesseiron Wejscie smoka, kosmos taki pierwszy gol. Rijkard i inni za glowy sie lapali. Dynamika, przechodzil ich jak pacholki.
0
@gorgota chyba u kogos na plecach
0
@NGTRX Pewnie maja agentow, ktorzy im wmawiaja, niekiedy na sile poczucie wlasnej wartosci, mylone czesto z arogancja i brakiem pokory itd, a moze to po prostu taki charakter lub po prostu zmyslona wypowiedz.
#NieUfajSwoimZrodlom
0
@Barca17griezz10 zaczął...
4
@Danny Gaucho Gdybanie tak dziala.
3
Jesli ktos nie lubi smiejacej sie facjaty Zidana i to razy trzy, to niech nie klika w ten link.
Jak wygladaly wyjsciowe formacje zwyciezcow finalo LM od roku 2000.
https://preview.redd.it/osh7gqq56dk31.png?width=960&crop=smart&auto=webp&s=9e4bbad093c59ab4d49d912a0d8392b7f13f4e9f
2
@Danny Gaucho Ja tez, gdybym sie zdecydowa byc bramkarzem :)
0
De Ligt. (potocznie de Light)
"Moze to zabrzmi negatywnie, ale w Holandii mamy bardziej indywidualne programy dobrane pod kontretnego pilkarza, by wydobyc z niego, to co najlepsze.
Jestem tutaj w nowym kraju i nic nie jest latwe."
0
@Danny Gaucho Maldini szacun.
1
@Danny Gaucho @SkN tak
@Striker tak
@Katalończyk 99 tak
0
@AduŚ07 Konkurencja jest dobra dla kazdego biznesu, o ile to rzeczywiscie wzmocnienie ;)
0
Zgadza sie?
1. Iker Casillas 181
2. Cristiano Ronaldo 166
3. Xavi 157
4. Ryan Giggs 151
5. Raúl González 144
6. Paolo Maldini 139
7. Lionel Messi 135
8. Andrés Iniesta 132
9. Clarence Seedorf 131
10. Paul Scholes , Gianluigi Buffon 130
3
@matkep Dla niektorych to tylko zawod, dla innych zawod i przywiazenie klubowe.
Lewandwoski ,tez specjalnie nie czuje przywiazania do klubu , w ktorym gra. Gra tam, gdzie sa lespze warunki.
Neymar odszedl w dziwny sposob, maskujac to checia podbicia na wlasna reke pilkarskiego swiata. Szybko zobaczyl, ze to zadanie jest zbyt trudne i nagle chce wrocic. Srednio to wyglada.
0
W sumie najciekawiej byłoby gdyby Neymar trafił do Realu Madryt.
0
@socha Cwiakala i @Cochise - jedyne osoby, ktore nie dziela la Ramblii.
0
@RichardWinters Nie mozna podlaczyc niektorych fajnych zestawo np dolby atmos. Tylko 8GB pamieci . w sumie wiekszosc jak w poprzedniej wersji.
Nie ma amazona prime video, nie ma przegladarki. Wszystko trzeba instalowac, ale nie jest to jakos bardzo intuicyjne.
System jest fajne, jedank to nie pelen android podobnie jak zainstalowany playstore.
No i czy za rok nie bedzie to po prostu zbyt wolny?
0
@antoniabc A jeszcze przyjda ludzie multitemporalni - pozdr @Hushovt (?)
1
@jakub6623 Moim zdaniem jest, bo ma wiekszego powera niz smart tv, lepszy system czyli wieksza mozliwosc dostosowania do potrezb itd, Dodatkowo mobilnosc - wszyystkie netflixy i inne takie tam multimedia mozesz zabrac w podrowz i podlaczyc gdzie indziej. Sa tez ludzie, ktorzy nie maja smart tv, dla nich tym bardziej ciekawe.
Obecnie ma sticka amazona, chyba trzeciej generacji, tez jest ok, ale ma oczywiscie pare limitow.
edti jesli jestes zadowolony ze smart i nie kobinujesz duzo przy nim, to wydatek zbedny.
4
@Cosipi Nope .
0
Slyszeliscie cos o jakim nowym boxie od Szaomi lub innej firmy? Tak do 100 Euro. Chce kupic mi box s, ale byc moze poczekam, az wyjdzie kolejny, z wieksza pamiecie i troszke lepszymi podzespolami oraz systemem. Podobno na rynku w tej cenie jest bez konkurencji, ale jednak pare wad ma.
ps. Nvidia shield nie jest mi potrzebne, bo nie gram w grym, wiec zbyt drogo, by nie korzystac z tej funkcji
1
@kerouac Ja interesowalem sie plotkami, ale sam na sam transfer lub jego brak patrzylem dosc obojetnie. Tak jak pisalem - jak trwoga, to do Neymara, ale dlaczego?
No i dosc krotka pamiec, co do faktu, jak pogral sobie z naszym/swoim ukochanym klubem.
Jest fajnie, ale chce wyjsc z cienia Leo (za odpowiednia kase oczywiscie) i jako jedyny lider pociagnac zespol po wszyskie trofea.
Po jakims czasie zauwazam, ze jednak to zadanie jest zbyt trudne/niewykonalne i staram sie wrocic do swojej eks.
Troche to slabe i sportowo i mentalnie i o to mozna miec glownie do Neymara pretensje.
Pilkarsko, gdyby nie byl kontuzjowany, moze by cos dal, ale gwarancji nie ma nawet na to , ze bylaby widowiskowa i skuteczna gra, a co dopiero na tytuly.