0

Po plotkach jest przed plotkami

0

@MichalZZZ wysylam namiary paypal

1

@borys27 Sprawdzę te książké

0

@ProMILs hehe, dobrze, że pociàgnàles.

0

@Mario96w w nocy? Szacun

3

@borys27 Ja tez czasem nie mam pojecia o czym pisze ;)

12

Mial przyjsc Ney, zbawiciel. Miala byc magia, miala byc radosc z gry, manity, hat-tricki, Ligi Mistrzow i inne puchary, a teraz?
Kibicuje Barcelonie od 1899 roku (wlasciwie to wczesniej) i musze powiedziec:

"A w Barcelonie Valverde , proszę pana, to jest tak: nuda... Nic się nie dzieje, proszę pana. Nic. Taka, proszę pana... taktyka niedobra... Bardzo niedobra jest taktyka. W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. A zawodnik Barcy, proszę pana... To jest pustka... Pustka proszę, pana... Nic! Absolutnie nic. Załóżmy, proszę pana. Że jak gracz Blaugrany , proszę pana... Gra, nie?
Widziałem taką akcje kiedyś... Na przykład, no ja wiem? Na przykład chce podac pilke, nie? Proszę pana, zastanawia sie... I proszę pana patrzy tak: w prawo... Potem patrzy w lewo... Prosto... I nic, podaje do tylu, do najblizszego... Dłużyzna proszę pana... To jest dłu... po prostu dłu... dłużyzna, proszę pana. Dłużyzna..
Proszę pana, siedzę sobie, proszę pana, na stadionie Barcelony Pan rozumie... I tak patrzę sobie... siedzę se na Camp Nou lub przed telewizorem proszę pana... Normalnie... Patrzę, patrzę na to... No i aż mi się chce wyjść , proszę pana... I wychodzę...
I kto za to płaci? Pani płaci, Pan płaci.. Społeczeństwo."

18

Fiaskado .

11

@KamQiX Umyje zeby i bede juz wszystko wiedzial.
Kwestia umycia zebow.

1

1

Redknapp broni 17-letniego Lamparda.


0

@Hushovt trzeba sie przedzec przez gaszc, bo jeden czy dwa kometnarze oddaj jaki jest film naprawde tzn wedlug moich filtrow.

6

@Hushovt Dokladnie. Takie swiat lajkow, czasami zaklamujacy rzeczywistosc. Korzystam z filmweba, ale lubie sie poprzebijac przez rozna komentarze, wtedy jakis tam obraz filmu mam.

0

@wlodek54 TAki typ zwyciezcy. Najgorsze, ze przyszedl do Realu, nikt nie pamieta stylu oprocz paru wrzutek, postal troche przy linii z zalozonymi rekami i cyk 3x LM.

1

@KamQiX Hehe .

0

Ktorego zawodnika nie lubicie, ale bardzo podziwiacie? U mnie takim nr jeden jest zdecydowanie Zidane. Lagodnie mowiac to nie przepalem za nim, ale to gracz kompletny, artysta.

1

Paolo Maldini. Ronaldo Nazario (Inter) nalezy do trojki najtwardszych przeciwnikow, z ktorymi sie mierzylem podczas mojej 24letniej kariery. Pozostala dwojka to Maradona i Platini.

Tu Ronaldo Nazario (Real) i Ronaldinho (Barca) https://i.ytimg.com/vi/LmmN1vo80YQ/hqdefault.jpg

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jakubkuba07 Dla mnie najlepsze podcasty ma Kontestacja. Slucham regularnie np. przy pomocy overcasta. Niedawno obchodzili dziesieciolecie.

1

Cos dla oka i ucha, najlepiej na sluchawkach. Burza, pustynia, blyskawice.

"Week two and Three of severe weather. Put on some good headphones, I recorded some very close strikes with my AT BP4025 X/Y large condenser microphone. Some of the strikes sounded like artillery shells going supersonic overhead. The last storm was a huge MCS / MCC storm that moved in from Mexico. Music by the awesome Steve Roach"



A tu Transient - 4K, UHD, 1000FPS
Transient" is a compilation of the best shots from my storm chasing adventures of summer 2017. Most of the lightning footage was captured in uncompressed raw at 1000 frames per second with our Phantom Flex4K. This summer I chased for over 30 days and traveled 20K miles.

0

@Ermitano Tak .

5

0

@kamilos1214 Pewnie u niektorych tak jest, tylko zrobienie czego inaczej nie daje gwaracji, ze byloby nam lepiej. Za duzo zmiennych.

3

@kamilos1214 Ogolnie nasza slowianska natura, to czesto nostalgia, tesknota. Za szkole, liceum, studiami, za byciem 30-latkiem, 40-latkiem itd.

6

Koeman o de Ligtcie.
"Do dzis przechowuje okladke gazety po moim debiucie w Barcelonie. Przegralem 2-0, a naglowek mowil - Kogo my kupilismy?
Z de Ligtem bedzie wszystko w porzadku, nie posadze go na lawce w reprezentacji".
-------------------------------------------------------
Gareth Bale zrownal sie liczba goli zdobytych dla Realu Madryt z Ronaldo Nazario - 104

0

@n0MED nie, bo nie ma takich samych sytuacji, nigdy
Panta rhei

1

@n0MED widząc, że nie wyjdzie z cienia Messiego, szukał nowych wyzwań. Trochę głupio, że gdy stwierdził że się nie uda, chce wrócić
Zbyt dosłownie bierzesz porównanie.

2

@n0MED wyjść z cienia Messiego, pociągać druzne do sukcesów w LM

4

Maradonie nie ułożyło się w Barcelonie.
Przeniósł się do Neapolu, tan zyskał status Boga, bo wyciągną przeciętny klub na inny poziom.
Pewnie na podobna historię liczył Neymar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?