0

Mario Kempes, mistrz świata z 78’: Messi jest bardziej egoistyczny niż kiedyś, w przeciwieństwie do Ronaldo. Nie chce by odebrano to jako ogóle krytykę Leo. Jesli spytacie z kim chciałbym zagrać w drużynie, to odpowiem: Messi, bo z Maradona juz grałem :) 

0

@kerouac nie widziałem jeszcze , chociaż ta ruda kusi. 

0

@kerouac To „Med Men”?

3

@sidzej Slyszalem o 2mln ojro na miesiec. Bylby w takim razie drugi lub trzeci w Europie. Nie mam niestety zrodla.

13

@Momalsino Czasem mozna zauwazyc u Messiego poprzez gesty i mowe ciala: "Turwa, nie mam z kim grac!"

0

@Zip Wiadomo, ze charyzma zawsze sie lepiej sprzdaje, ale liczy sie efekt koncowy. On ma mimike twarzy podobna do legendy trenerki Valeriy Lobanovskyi https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f0/Valeri_Lobanovsky.jpg

0

@Zip Chodzi pewnie o charakter i ego. Jesli Valdek - ma duze ego - na co z pozoru nie wyglada, ale pozory moga mylic, to jest przekonany do tego projektu i szuka bledow, w zlych miejscach.Jesli jest ambitny, ale potrafi ego odstawic na bok, to poda sie do dymisji.

1

Nie wiem czy osoby piszace, ze Valverde to dyletant, amator itd. pisza to na serio, czy to tylko wylanie swoich zali. Jesli to pierwsze, to takie osoby automatcznie musza byc za kandydatura Xiaviego - zgodnie z zasada:  gorzej  juz nie moze byc.

0

Jeden rodem jest z miasta Warszawy, Drugi rodem jest z miasta Chorzowa, no a trzeci jest rodem z Krakowa, co ich łączy i przyjaźń i sport.
Ref.Trzej przyjaciele z boiska, skrzydłowy bramkarz i łącznik Żyć bez siebie nie mogą, dziarscy i nierozłączni. Nie jeden mecz już wygrali, nie jeden przegrać zdążyli.Często się rozjeżdżali, lecz zawsze znów się schodzili.
Stary kibic jak zwykle się dąsa, coś tam mruczy i cały jest w wąsach.O cóż chodzi jest piękna pogoda i trzech wiernych przyjaciół dziś gra.
Ref. Trzej przyjaciele z boiska, skrzydłowy bramkarz i łącznik Żyć bez siebie nie mogą, dziarscy i nierozłączni.Nie jeden mecz już wygrali, nie jeden przegrać zdążyli. Często się rozjeżdżali, lecz zawsze znów się schodzili.
Kiedy cichnie już stadion po meczu, kiedy pala się lampy pod wieczór Znów są razem i razem śpiewają, nim do swoich rozjadą się miast.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie zapomnijcie o swoich mamach.

0

@Kubox Teraz leci ten film?

1

@Gaucho Tak, wstawialem wczoraj - o Barco, co za gol.

0

Juninho Pernambucano nowym dyrektrorem sportowym w Lyonie. To dlaczego nie przypomniec jego bramek z LM?     https://streamable.com/ki44o

2

@Kubox Ten koles z matka?

0

@Headliner9 Czesto u nas w Wielkopolsce slyszlem slowo : harpagan... i bardzo je lubilem.

1

Nie wiem, czy kojarzycie utwor "The Great Deceiver" z rewelacyjnej plyty Starless and Bible Black - King Crimson. Tutaj fajna interpretacja na 12 gitar (moglem sie pomylic w liczeniu)

0

@Mathew86 Duzo wiary uwielbia Messiego, wiec z automatu tez druzyny, w ktorych gra. No powiedz, nie zyczysz mu wygranej z ARG, chociaz jednej?

0

@Headliner9 Z Wlkp pochodzisz, jesli mozna spytac?

0

@Headliner9 Stary to on nie jest, ale duzo nerwow zjada ten zawod.

1

@adi7adi8 Tak, oczywiscie, tez sie moze zdarzyc.

0

@GeraltzKatalonii Obym sie mylil - w sensie, ze zycze Argentynie wygranej. Uwazam, ze dobrze by to Leo zrobilo, podobnie tak jak Ty. Zreszta zasluzyl.

0

@Mathew86 Ah shit, Polak kibicuje klubowi z Katalonii, lubi NBA.  Zawsze lubilem pilke tzw poludniowa: czyli Hiszpania i Ameryka Poludniowa. To takie niewybaczalne? Nie boj sie nie jestem Griezmannem, ktory udaje Urusa.

0

"Frank wyszla taka sprawa..."Co wlasciwie porabia Rijkaard, emeryt?

1

@Encore Chyba jednak sa faworytami. Fakt jest taki, ze ktos bedzie plakal : Ney/Cou lub Messi i spolka.

1

Jesli ktos mysli, ze to koniec wylawanie zali, to przypominam, ze niedlugo Copa America. Obym sie mylil - zakladam oczywiscie, ze wielu jest zu za Argentyna.

6

Z jednej strony mozemy chwalic chlopakow, ze dali z siebie wszystko - to byla poprawa w stosunku do Anfield. Z drugiej, to w sumie smieszne, bo przeciez reprezentujac taki klub i niezliczona rzesze kibicow na swiecie zawsze powinni dawac z siebie wszystko, to ich psi obowiazek. Nie jestesmy przeciez na festynie, gdzie za udzial dostaje sie pochwale. To zawodowy sport, ich zawod w przemysle rozrywkowym. Jesli masz pluca to biegasz, nie masz pluc, to madrze sie ustawiasz i grasz spyrytem i doswiadczeniem.I tu nasuwa sie kolejna mysl - ona grali dzis na ambicji i tym niestety przykrywali braki.

0

@fart Wlasnie Luci i Ribery van Gaal nie lubil najbardziej, bo nie chcieli sie przystosowac do jego rezimu. 

0

Sytuacja jest bardzo trudna. Klub najwazniejszy, to fakt, ale czas Messiemu uplywa poniekad coraz szybciej i trzeba sie zastanowic, co zrobic, by ten okres najlepiej wykorzystac, bo Leo przeciez nie sklonujemy. Trudnoscia jest tutaj nie budowanie druzyny pod Leo, bo to,  jak wielu pisze, jest naszym przeklenstwem (i Argentyny rowniez). Praktycznie kazda opcja to wielke ryzyko. Co myslicie?

0

@fart @Kapitan hawk chyba w Bayernie, ale sam pisal, ze to jego najtrudniejsze lata, bo w zarzadzie inne samce Alfa, a w skladzie gwiazdeczki pokroju RIbery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?