0

@fajniag Trudne pytanie. Nie mam ulubionego, ale wielu ktorych bardzo lubie, np. Harvey Keitel  -Zly porucznik, Lily Taylor - The Addiction, Na Skroty.A Ty?

0

@Striker Zolw wielu talentow, ale paszport brazylijski, a moze i wloski.

2

Leonardo rezygnuje z posady w AC Milanie i przenosi sie do PSG na stanowisko dyrektora sportowego.

0

@vamoslapluga All time.

0

Top 3, waszym zdaniem, hiszpanskich tenisistow po Nadalu.

2

1

Real Salt Lake vs Atlanta United - petarda https://streamable.com/e1n3c   Potrojna parad bramkarza Wenezueli.

0

@monsterrize Tak uwazam, ze jest metody w tym co mowisz. Jesli rozbierzemy porazeke na czynniki pierwsze rzeczywiscie dojedziemy do tego, ze zawinila glowa - przeciez wystarczylo zagrac normalny mecz, a nie nienormalny jak amatorka - to wtedy tak, trener jest winien - bo nie potrafil mentalnie przygotowac druzyny, na czynnik, ze przez moment zapomina sie swojego zawodu. Oczywiscie trener moze wszystko robic dobrze, ale zawodnicy nie potrafia wykonwac jego polecen, lub dynamicznie regaguajac druzyna przeciwna systemaczycznie rozbija nasz koncept. Ten problem jest dosc skomplikowany. Waznne jest by wyciagneli wnioski, ale to juz slyczelismy.

5

@Kajtek77 i to podczas ciszy wyborczej .

0

@Azi Ciekawy temat, widać wyraźnie, ze problem leży w głowach ...

2

@Transu96 Przychodzi baba na la Ramble ...

1

@Cochise Orientujesz sie jak w Barcelonie wyglada praca z psychologiem?  To element, ktory jest juz chyba nieodlacznym elementem wspolczesnego sportu.

0

Polecam kanal RS Elekronika. Fajne materialy, nawiazania do przeszlosci - Tesla, Edison.  Dlaczego 230V? 

ladowanie smartphonow

Gostek prowadzi tez bardziej audiofilski kanal o nazwie Reduktor Szumow.

1

Dlatego powinni sie cieszyc, jesli zdobeda PK, a nie udawac zalobe.

0

@kkbarca Tak.     

0

@kkbarca tak, ktos tutaj mi wrzucał @Arkon chyba . Tragedia 

0

@Mario96w podobno dobry jest . Słyszałem tez , ze Maldini gra w tenisa na wysokim poziomie .

0

Neymar, Zlatan , Vidal, Ramos, Sanchez , Kane i inni próbujący się w różnych  sportach. 

1

Rusza wyprawa, która ma upamiętnić 80. rocznicę polskiego zdobycia dziewiczego szczytu Nanda Devi East. W składzie jest Rafał Fronia. W swoim stylu barwnie o niej opowiada. Nie braku https://www.rmf24.pl/raporty/raport-polacy-w-himalajach/fakty/news-80-lat-od-pierwszej-polskiej-wyprawy-w-himalaje-polacy-znow-,nId,3006092

3

Wybory, a raczej cisza. Ankieta. http://www.strawpoll.me/18048745

1

@sebasek99 Brac bilet na slupa.         

0

@kielon93 Wszystko to kwestia perspektywy. Kiedys zapytano Pendereckiego czy lubi te ambitne zespoly typu Pink Floy - popatrzyl sie na dziennikarza z politowaniem.

0

@Nigaki Jest wiele swietnych kapel np. the Beatles czy Led Zeppelin, ktorzy ambitnymi tekstami tez nie grzeszyli. Muzycznie to nie bylo oczywiscie DP.

2

@IronSanHybrid Ja nie slucham DP, z innego wzgledu. Nie dlatego, ze tym gardze, tylko dlatego, ze mi szkoda na to czasu, bo mam do przesluchania tyle plyt, ze i tak zycia nie starczy. DP to fast food, co nie znaczy, ze jest zle. Po prostu fast food do zabawy. Mnie sie to szybko nudzi, a do muzyki czy filmu lubie wracac, wiec nudzic sie nie moze.DP ma tez inny aspekt - wielu nie chce sie przyznac, ze tego slucha - bo disco polo to lifestyle i kojarzymy z nim czesto przez stereotypy pewnych ludzi.Nie slucham, ale nie gardze, na imprezie moge potanczyc. Nie wiem czy to DP, ale lubie bardzo utwor Papa Dance - Ocean Wspomnien.

1

Gra ktorej postaci w serialach zrobilam na Was ostatnio duze wraznie? @Hubert98 pisal u Buscemi w Zakazanych Imperium. Na mnie Wagner Moura jako Escobar, chociaz moze troch zbyt sympatycznego aktora do tej roli dobrali.

0

@JimMorrisonFCB No w sumie czemu nie. Co jest w przypadku krecza? (tfu nie zapeszam)

0

@JimMorrisonFCB No w sumie czemu nie. Co jest w przypadku krecza? (tfu nie zapeszam)

0

Wasza ulubiona rola, ktora zagral Philip Seymour Hoffman?

0

@Commando Nie wiem, zapytaj pana Biedronia i @sidzej .

1

@MateuszBP_13 Jaka agitacja - to raczej dazenie do demokracji i rownowagi. Jesli niepoularne i niewygodne poglady sa w wiekszosci wiadocych mediow pomijane, to ludzi to po prostu wkurza. I ci, ktorzy naprawde sa demokracja a maja inna wizje niz np. UPR czy Koliber to powinni wlasnie o wolny glos w mediach  dla takich ugrupowan walczyc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?