0

1

@sidzej Nie oburzam sie, bo moze jest w tym troche racji. I tak wiem, ze zaglosujesz na liste nr 1, bo tak jak pan Biedron podkochujesz sie troche w Bosaku. (tak wlasnie gdzies to przed chwila przeczytalem i nie byl to PUdel)

3

4

@puyol_presidend5 Korwina juz do debat nie wysylaja, bo latwo go podpuscic i zagonic w kozi rog - jakies Hitlery, inwalidzi, kobiece IQ i juz po Januszu :)Az dziw bierze, ze facet, ktory pisal ksiazki o brydzu, pokerze, szachach daje sie tak wymanewrowac.

2

@kerouac Przypomina troche slynny wywiad i wtope pani Gozdyry:  -Korwin: Twierdzę, że powinny być dwie partie narodowe, bo istnieją narodowi socjaliści i istnieją narodowi liberałowie tacy jak Taylor, Haydel, Dmowski czy Rybarski. Ci ludzie mogliby być spokojnie we Kongresie Nowej Prawicy.
Prowadząca Agnieszka Gozdyra rezolutnie podjęła wątek:
-Dlaczego nie są? Dlaczego nie są u pana?
Korwin-Mikke udał, że nie słyszy tego pytania.

1

M.Rola zapowiadla te debate jako merytoryczna, zobaczymy, czy tak jest. Stawili się kandydaci z PiSu, Konfederacji i Kukiz'15, nie stawił się nikt z PO mimo zaproszenia. 

3

@matirix20 Mnie sie marzylo, by obronic LM. I dupa.

0

@Cochise Mam wielu kumpli, ktorzy  kibicuja pilce z wysp. Pamietam, ze czesto mi zarzucali, ze Barcy nie da sie ogladac (za czasow Pepa), a gdy tika taka stala sie sztuka dla sztuki, to te zarzuty sie nasilaly.

0

@Arkon Powiem Ci, ze takiego zdjecia tez nie znam.

3

@Arkon Juz w latach 80tych Kurtyka krytykowal wielkie wyprawy i komercjalizacje szczytow, szczegolnie Everestu. Wielu amatorow tak wlasnie ginelo.

0

@il_Principe no właśnie ;) 

1

To był wywiad z @Janiama czi Pique? ;) 

8

@Eto'o9 R10 A ja dozylem niestety dnia, w ktorym pierszwym refleksem jest juz calkiem normalne pytanie: Co, od kogos dostalismy, kto i ile nam da i bedzie dawal...

0

@nieprzysiadalnosc To pewnie lubisz tez ten Jugo-Slowianski.

0

@nieprzysiadalnosc I moga torturowac miekkimi poduszeczkami...

0

@nieprzysiadalnosc Mogl nie wiedziec ;)A o czarownicach wiedzial?

0

@Hubert98 Chyba dla samego Buscemiego obejrze, bo to jeden z moich ulubionych aktorow.

7

@antoniabc Skoro Wiosna daje tyle za darmo, to mnie przekonales, podoba mi sie tez aborcja, bo przynajmniej rozwydrzonych bachorow bedzie mniej. Szkoda tylko, ze, nie bedzie darmowych obiadow, ale moze kiedys.  Glosujemy RAZEM na Wiosne, piateczka.

0

@Hosh Nie ma sprawy.    

5

@Hosh W premium jest po prawej. 

3

@krzysiekVeB @michal26 Tutaj debata z Krakowa - Berkowicz i Zoltek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

I po debacie. Nie bylo nic o Hitlerze i inwalidach. Bosak jakis taki zbyt profesjonalny :)Nie wiem czy glosowac na PiS i ich programy PLUS, ktore zagwarantuja nam zycie na europejskim poziomie czy na Lewice Razem - oni nam mlodym dadza tanie mieszkania i leki za darmo. Wiosna tez fajna, bo nie lubia brudnego wegla i dadza nam zielone miejsca pracy.

0

@Cochise Hehe, to jescze Jethro Tull "Thick as a Brick" by pasowalo albo "My God"

0

@Socjopata Wnetrze jablka.

0

@michal26 Mnie zawsze ciakawilo, jak takie debaty dzialaja na wyborcow.Spojler: Bosak wreczyl cos tej pani z PiS . duzo punkow za to zebral.

0

@DonElPatron Dzis dyskutowalismy ile mnie wiecej kasy zrobil Escobar. Podobno 122 mld dolarow. (El Chapo 14 miliardow, Al Capone 1 miliard) Wierzysz w to?

0

@ViscaBarca123 Stawialem, ze wstawisz ten: Did you know the human eye can see more shades of green than any other color?

0

@Odesseiron Wilhelmi zwiazki partnerskie przewidzial.

0

Wielu tu fanow seriali, Game of Thrones, BB, Narcos, Alternatywy 4, Star Trek, Banshee, Prison Break, Glina, Miodowe Lata, Rancho i wiele wiele innych. Macie ulubione cytaty/powiedzonka z tych produkcji? 
"Plata o Plomo"

am the one who knocks!"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?