Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Walker Barce lubi czy tylko Sheffield Wednesday``
@Hiacynk @Chakalaka
5
@Janiama Rummenige go psychicznie wykonczyl.
0
@pawelfcb2010 raczej nie przeniosa, bo Bundes za silna jest na Barce.
2
@Chakalaka zle sie kojarzy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Barca dolacza do elitarnego klubu druzyn, ktorym Bayern wpakowal 8 goli. (5 ostatnich druzyn).
"2011: St. Pauli
2013: Hamburger SV
2015: Hamburger SV
2017: Hamburger SV
2020: FC Barcelona
Autsch."
21
Nikt juz tak naprawde nie ma przed nami boiskowego respektu. Teraz to minus, ale w swoim czasie moze to byc naszym atutem.
7
@Coutinho007 Pewnie, ze tak. Do konca LM bede ogladal, emocje sa, mimo, ze bylismy najgorsza druzyna - watpie czy dzis ktos zagra gorzej.
1
@Chakalaka @MichalZZZ @Cariones moze inny razem. Foczki, kaszaloty, itd.
0
@BarcaInfo to jakas pasta, wstawiales to moze?
Barça legend Hristo Stoichkov spoke to Bartomeu about Alphonso Davies months before Bayern came on board. Bartomeu's response was "he is Canadian, no thanks."
0
@Omoziu Podczas zaloby nie mozna.
3
Fajna foczka.
https://gfycat.com/repentanthopefulbasil
5
Swietne byly te stroje.
https://pbs.twimg.com/media/EfXpfFXWAAEtoG9?format=jpg&name=medium
2
10 lat temu.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/ia5u1i/on_this_day_10_years_ago_milan_jovanovic_produced/
1
@Comentateiro porca miseria :)
0
@maroon Z Bayernam mniej boli, bo juz znamy ten bol. Troche czlowiek sie oswaja, ze nagle gramy fatalnie i odbijamy sie od sciany.
1
@Chakalaka dosyc wyraznie wyspiarska gra, ale moze Azja ich przegoni?
4
zawalil brazowa O'Sullivan
1
Ktore to topowe narody w snookerze, taka topowa dycha?
3
@FranzMaurer u mnie tez - Bayern = Real.
1
@Hiacynk no wlasnie. Kazda gwiazda kiedys odejdzie. Nie da sie zastapic 1 do 1, ale mozna zbudowac cos nowego z innymi ludzmi.
1
@Hiacynk Ciekawe ilu jest na rynku trenerow, ktorych wizje i metodyke pracy szanuje Messi.
Trzeba mimo wszystko skonczyc z budowaniem druzyny pod Messiego. To lizusostwo, np. w wykonaniu Sampaolego bylo nie do zniesienia.
Messi ma byc wazna czescia, ale ZESPOLU.
Leo musi tez swoje zachowanie przemyslec i swoja zarowna pozytywny jak i negatwany wplyw na druzyne.
0
@Encore nasi to chociaz madrze stali :)
2
@Witam moim zdaniem tak. Uwielbiam jego gre i uwazam, ze to musi byc jeden z trzonow naszej druzyny. Bardzo sie zdziwie, gdyby sie nie rozwinal.
0
@mrboom Wcale nie jest powiedziane ze Bayern to opier.. to znaczy wygra.
5
@Hiacynk Oby Ronnie go nie olal za bardzo. Powinien wygrac. Tez uwazasz, ze to byly najlepsze polfinaly w historii?
2
Bayern sie naprawde wczoraj dobrze bawil. Rozklepali amatorow i mieli przy tym niezly ubaw i poczucie jednosci.
1
Oceny L'Équipe
https://pbs.twimg.com/media/EfafcqSXsAA4LGA?format=jpg&name=medium
2
"To nie kryzys, to efekt."
2
Ma ktos tego mema z 4 facetami i Barcelona na pornhubie?