Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
LM nie jest taka wazna. :)
2
@Hiacynk historyczny wieczor, z roznych wzgledow.
0
Gary Lineker, Rio Ferdinand, and Owen Hargreaves
1
Zarzad,
Brak jakosci u niektorych zawodnikow, po prostu zbyt slabi,
Braki mentalne - brak zespolu
Srednia wieku i co za tym idzie przygotowanie fizyczne.
0
@damianex10 hehe .
4
@Hiacynk jak on lapie luz , to jest pozamiatane
1
@thegame1997 tez go nie lubie
1
@DaPi Psychogierki Rummenige na kilka dni przed spotkaniem zniszczyla Matsa.
0
@kerouac ja na przyklad od miesiecy pisalem, ze bedzie 8-2 dla Bawarian, zrobilem nawet skrina, ale nie moge go znalezc.
0
@damianex10 zabraklo troche intensywnosci
0
@barteq ma niesamowitego nosa.
0
@maatiixx Varane :D Bo u nas to w sumie do co drugiego by pasowalo - z Barto na czele
0
"Chcę pokazać swoją twarz. Ta porażka jest moja. To ja ponoszę za nią odpowiedzialność"
3
Müller znowu typowa dla siebie bramka - pozycja pajaka. Jest jednak skarbem dla Bayernu.
4
@Hiacynk niesamowite to bylo. Widzialem koncowke.
3
Dobrze, ze chociaz O'Sullivan w finale. Swietna koncowka meczu.
3
@Kiepu a 7-0 z Barca w dwumeczu?
0
Rummenige wiedzial co mowi.
1
To moze ten Herr Flick do nas
2
Moze nawet dobrze, ze rewanzu nie bedzie.
1
Brazylia vs Niemcy 2014
0
Ja pierd. akurat z Bayernem.
0
Eyetime od konca lutego juz nie dziala, a sam Jean Reno mi polecal.
https://www.eyetime.com/
#joey
0
@jeyx77x Nie pisalem o tym, ze takie druzyny daleko zachodza, tylko, ze zachwycja. W LM moze jest o to troche trudniej.
0
Dwa polskie klasyki, dwie sceny, na ktore mozna spogladac z troche innej perspektywy.
Poszukiwany
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BZmI0ZGE2OTItNTM4MC00YTNmLWEwZGUtYjcwOTZlODcxODIzXkEyXkFqcGdeQXVyODg0OTM4NTc@._V1_SY1000_CR0,0,660,1000_AL_.jpg
Misja seks
https://demotywatory.pl/uploads/201610/1476703437_a2dmkq_fb_plus.jpg
2
@Hiacynk Ja tez mam duzy glod ogldania pilki i te dwa wczesniejsze mecze robia apetyt na wiecej. Nie umiem jednak sobie odpowiedziec na pytanie, kto wygra i jak potoczy sie mecz. W sumie nic mnie nie zdziwi - nawet jakis wynik 4-0 czy cos okolo tego tez nie.
Oby nie byl to mecz szachow z dogrywka i karnymi.
Zobaczymy, ciekawe, czy bedzie to legendarny piatek.
0
@Kidd no wlasnie , dlatego ich nie wpisalem, Czesi natomiast by się idealnie wpasowali
0
W kazdym duzym turnieju czy LM jest przynajmniej jedna druzyna (underdog), ktora zachwyca kibicow. Gra pilke dynamiczna, ofensywna, widowiskowa. Jednak tytul zgaraniaja duzo bardziej utytulowane kocury. Wyjatki to na przyklad Dania 1992, Porto 2004 i Ajax 1995. Jesli chodzi o MS, to juz jest trudiej takie wyjatki znalezc.
4
W wieku 91 lat odszedł kolejny wielki wynalazca w dziedzinie informatyki. Jako pierwszy w historii stworzył cyfrowy skan zdjęcia, oraz to, co dziś nazywamy pikselami.
https://gallery.dpcdn.pl/imgc/News/98686/g_-_608x405_2.0_-_x08f0311a-646f-427c-bd52-01b64523a986.jpeg
https://www.dobreprogramy.pl/Russell-Kirsch-nie-zyje.-Byl-tworca-fotografii-cyfrowej-i-piksela,News,109586.html
1
@GadulkiGembulki no wlasnie tez sie zastanawiam, pewnie kontuzja.