2

Magazyn 442 ulozyl taka 11 wszechczasow zlozonych z graczy Barcy i Bayernu.
https://pbs.twimg.com/media/EfYSnfXXkAEbGA0?format=jpg&name=large

1

@Chakalaka walczy (ze samym soba)

4

Ciekawa bombilla - ma duzy przekroj i mozna sobie siorbnac wiecej naparu na jeden raz.
https://dobreziele.pl/sklep/bombille/nierdzewne/bomba-26cm
@Misanthrope @ViscaBarca123 @Kidd @Nano22

1

@Chakalaka czyli wieczorna będzie?

0

@Coutinho007 typowy .

1

@kerouac chyba dzis o 21 nie wlaczysz :)
pozdrawiam,
Mike Milligan

1

@Hiacynk jestem za OSa czyli wygra ktoś inny

0

@Coutinho007 no w sumie.

1

Xavi i Iniesta spiewaja nam na dobranoc.
Koloryzowane.



#tradycyjnaKulturaKatalonii
#ethnic

0

@socha chyba Philip Lahm ;)

1

@SHIBA mi pokazalo - Numb - undead ban

3

@damianex10 Probowalem ogladac wloska, bardzo to przeszkadzalo, a dodatkowo jak od wczoraj wiemy, we Seria A 70 min sie stoi (T.H.)

1

@damianex10 pewnie tak bylo.
Natiomiast w pilce uwazam, ze to jest dramat.

2

@Chakalaka pierwszy raz ogladam snookera i w sumie brak publicznosci mi nie przeszkadzal, bo porownania nie mialem.

1

@SHIBA tak. Ladna jest, a nie znam.

1

Koke i Saul o RB - "byli od nas lepsi".

1

@SHIBA tzn? I ktos Ci ten tytul polecil?

1

@SHIBA ta ksiezycowa muza, jak ja odkryles?

2

Jak tam Fargo sezon drugi @kerouac ?

1

0

@Danny Gaucho to glowna rola?

1

Wichniarek gral w M Jak Milosc?

0

@FDJ oby

0

@mextexperu calkiem mozliwe. W sumie nic mnie nie zdziwi.

5

Taka typowa niemiecka mentalnosc futbolowa - bez strachu, bez kompleksow i druzyna na pierwszym miejscu.

ps. Jaka tam srednia wieku?

1

@damianex10 a widzisz - Wichniarek wczoraj mowil, ze Werner to oslabienie ;)

2

Do tej pory formula 1 meczu sie sprawdza, zobaczymy, co bedziemy pisali jutro o tej porze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?