Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Magazyn 442 ulozyl taka 11 wszechczasow zlozonych z graczy Barcy i Bayernu.
https://pbs.twimg.com/media/EfYSnfXXkAEbGA0?format=jpg&name=large
1
@Chakalaka walczy (ze samym soba)
0
@kerouac https://ih1.redbubble.net/image.137849120.3067/fposter,small,wall_texture,product,750x1000.jpg
4
Ciekawa bombilla - ma duzy przekroj i mozna sobie siorbnac wiecej naparu na jeden raz.
https://dobreziele.pl/sklep/bombille/nierdzewne/bomba-26cm
@Misanthrope @ViscaBarca123 @Kidd @Nano22
1
@Chakalaka czyli wieczorna będzie?
0
@Coutinho007 typowy .
1
@kerouac chyba dzis o 21 nie wlaczysz :)
pozdrawiam,
Mike Milligan
1
@Hiacynk jestem za OSa czyli wygra ktoś inny
0
@Coutinho007 no w sumie.
1
Xavi i Iniesta spiewaja nam na dobranoc.
Koloryzowane.
#tradycyjnaKulturaKatalonii
#ethnic
0
@socha chyba Philip Lahm ;)
1
@SHIBA mi pokazalo - Numb - undead ban
3
@damianex10 Probowalem ogladac wloska, bardzo to przeszkadzalo, a dodatkowo jak od wczoraj wiemy, we Seria A 70 min sie stoi (T.H.)
1
@damianex10 pewnie tak bylo.
Natiomiast w pilce uwazam, ze to jest dramat.
2
@Chakalaka pierwszy raz ogladam snookera i w sumie brak publicznosci mi nie przeszkadzal, bo porownania nie mialem.
1
@SHIBA tak. Ladna jest, a nie znam.
1
Koke i Saul o RB - "byli od nas lepsi".
1
@SHIBA tzn? I ktos Ci ten tytul polecil?
1
@SHIBA ta ksiezycowa muza, jak ja odkryles?
8
Ale ekipa.
https://pbs.twimg.com/media/Ee9-4BeWAAECgJu?format=jpg&name=medium
---
Cafu Sao Paulo
https://pbs.twimg.com/media/Ee-BJSOWkAAQuf8?format=jpg&name=medium
@Hiacynk
1
@AnnaMarianna #teamJacekKurski
https://pbs.twimg.com/media/EfJRBSyUwAEMU8K?format=jpg&name=medium
2
Jak tam Fargo sezon drugi @kerouac ?
1
0
@Danny Gaucho to glowna rola?
1
Wichniarek gral w M Jak Milosc?
0
@FDJ oby
0
@mextexperu calkiem mozliwe. W sumie nic mnie nie zdziwi.
5
Taka typowa niemiecka mentalnosc futbolowa - bez strachu, bez kompleksow i druzyna na pierwszym miejscu.
ps. Jaka tam srednia wieku?
1
@damianex10 a widzisz - Wichniarek wczoraj mowil, ze Werner to oslabienie ;)
2
Do tej pory formula 1 meczu sie sprawdza, zobaczymy, co bedziemy pisali jutro o tej porze.