Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy potwierdzasz jednak moje slowa ;)
How was Milan?
6
1
Anglia ciekawy sklad.
https://preview.redd.it/8g3kipqs5ha51.png?width=640&crop=smart&auto=webp&s=614b5dcb742e3dac73073cedbed2d65d3a755e8d
0
@kkbarca no pewnie ... grosz do grosza....
0
20 dyszki dali to zaglosowalem.
3
Pany, o 23 u Dudy, darmowe zarcie ma byc.
0
Kto tutaj nie chcial by Polonia miala prawo glosu?
0
Teraz pan Budyn nagle juz oficjalnie swoim partyjmym dziekuje ;D
6
Stachu Zoltek ma jeszcze szanse?
0
@Hushovt w pierwszej turze w Moskwie wyraznie Trzaskowski.
0
Dzem czy Budyn bo juz nie wim.
0
Ktos dzis wypad robi z Big Brothera?
0
NIe bedzie polityki o 21, bedzie chor!
0
Krasko jak PI i Sigma.
1
@damianex10 tak, koniec ciszy, MOzna agitowac.
3
@aras17_VeB w getrach lece, koszulka Barcy z Milito.
0
Mozemy o 21 wspolnie zaspiewac hymn. Hymn Barcelony.
1
jak roznica taka mala, to lece do lokalu, zara wracam.
1
@Hushovt Fenomen to na pocieszenie mu dali?
ps zgadzam sie, ze MSN, bo w sumie na codzien grali ze soba.
0
@SonBarcaGoku graja na wyjedzdzie z le havre
0
@Jaca27 Rybus ?
4
PSG juz 9 goli, a mecz trwa.
0
Macie mozliwosc zmiany jednego zdarzenia lub wykreowania jednego zdarzenia w historii Barcy, np. zatrudnienia kogos, nie zatrudnienia, zmiany wyniku lub decyzji sedziowskiej itp.
Co byscie zmienili - przypominam moze to byc tylko jedna rzecz.
0
Nie będzie dziś kącika muzycznego ?
0
@Kimirionum szukaj grupy soccer.
0
@VamosRakieta trzeba go byl na SOA namawiac, to na bank by Slepnac od Swiatem ogladal. ;)
0
@Kimirionum na redtube tzn reddicie sa ;)
0
Mbappe na Orliku. https://streamja.com/mekW9
a tu ladna bramka Neymara. https://streamja.com/brmLj
4
@VamosRakieta do 21 tu czynne jest?
1
@Joey duzo gorszy bym pewnie nie byl.