0

@Chwytliwy potwierdzasz jednak moje slowa ;)

How was Milan?

6

0

@kkbarca no pewnie ... grosz do grosza....

0

20 dyszki dali to zaglosowalem.

3

Pany, o 23 u Dudy, darmowe zarcie ma byc.

0

Kto tutaj nie chcial by Polonia miala prawo glosu?

0

Teraz pan Budyn nagle juz oficjalnie swoim partyjmym dziekuje ;D

6

Stachu Zoltek ma jeszcze szanse?

0

@Hushovt w pierwszej turze w Moskwie wyraznie Trzaskowski.

0

Dzem czy Budyn bo juz nie wim.

0

Ktos dzis wypad robi z Big Brothera?

0

NIe bedzie polityki o 21, bedzie chor!


0

Krasko jak PI i Sigma.

1

@damianex10 tak, koniec ciszy, MOzna agitowac.

3

@aras17_VeB w getrach lece, koszulka Barcy z Milito.

0

Mozemy o 21 wspolnie zaspiewac hymn. Hymn Barcelony.

1

jak roznica taka mala, to lece do lokalu, zara wracam.

1

@Hushovt Fenomen to na pocieszenie mu dali?

ps zgadzam sie, ze MSN, bo w sumie na codzien grali ze soba.

0

@SonBarcaGoku graja na wyjedzdzie z le havre

0

@Jaca27 Rybus ?

4

PSG juz 9 goli, a mecz trwa.

0

Macie mozliwosc zmiany jednego zdarzenia lub wykreowania jednego zdarzenia w historii Barcy, np. zatrudnienia kogos, nie zatrudnienia, zmiany wyniku lub decyzji sedziowskiej itp.
Co byscie zmienili - przypominam moze to byc tylko jedna rzecz.

0

Nie będzie dziś kącika muzycznego ?

0

@Kimirionum szukaj grupy soccer.

0

@VamosRakieta trzeba go byl na SOA namawiac, to na bank by Slepnac od Swiatem ogladal. ;)

0

@Kimirionum na redtube tzn reddicie sa ;)

0

Mbappe na Orliku. https://streamja.com/mekW9

a tu ladna bramka Neymara. https://streamja.com/brmLj

4

@VamosRakieta do 21 tu czynne jest?

1

@Joey duzo gorszy bym pewnie nie byl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?