1

@NaFazieHitman tak, ten Bloom to troche tez Cusack mogl byc.

1

"Coś mnie ukąsiło, to musiał być sam diabeł"



#pearlJam

1

@kuz 4 nietrafiona, o 6 musisz spytac @Danny Gaucho , a 11 tak to Perry, dawno nie ogladlem Top Guna (czy ja go w ogole ogladalem???) i chyba tam gral obok Vala i Toma

0

@Hiacynk to przeciez Luis Suarez po pierwszym roku w La Masia.

0

@NaFazieHitman tak, troche tez Liam Neeson.
@TheNekro94 hehe

0

@TheNekro94 jako ekspert od BB nie mogles nie trafic.

1

@mr_robot 11 patrz @ghottti

3

@Hushovt Chodz opowiem ci o Sarumanie.

2

Do trzech razy. Odgadnicie te znane osoby? Poziom begginer.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@guru43 no nie tylko, bo jeszcze Szogun da cieplej sake lyk, a gdy nie lubisz sake to : cieplej mate lyk.

0

@Colon @boixos1944 Sting tutaj tez byl, prawda.

0

@rocky5 patrz wyzej u @ProMILs

2

Chleba i igrzysk (łac. bułek i debat).


0

@NeroTFP na pewno tak, ale ktos popierajacy Trzaskowskiego napisal tu niedawno, zeby sie tak nie denerwowac, bo klamstwo i manipulacja to czesc politycznej gry i trzeba sie nauczyc w nia grac, by cos ugrac. Oczywiscie pisal to, gdy chodzilo o wybielenie wlasnych pogladow.
PiS robi to, bo moze, to szczyt taki "umiejetnosci", nikt im nic nie zrobi - oprocz dosadnej krytki oczywiscie.

4

1F Y0U C4N R34D 7H15, 74X4710N 15 7H3F7

3

Andrzej Trzaskowski przyomnial dzis o jazzie, a to wywolalo skojarzenie z filmem, w ktorym jazz i alkohol graja duza role. Nicola Cage - swietna rola alkoholika, ktory chce sie zapic na smierc. "Zostawic Las Vegas"

Tuta scena z zapytaniem o imie
Sarah, with an "H"? Sera: With an "E". S-E-R-A. Sera.


7

Z przymruzeniem oka i nie na serio.
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci i zdarzeń jest przypadkowe.

Przekonuja mnie od rana
Lepszy Osiol od Barana
Ta roznica tak doniosla
Jak glosowac, to na Osla
Ale inna grupa zgrana
Agituje na Barana
Wyswietlila transparenty:
Osiol zlodziej, Baran swiety!
Baran wiecej da w korycie
I polepszy wszystkim zycie
To jest Baran patriota
Przekonuje mnie idiota
Otoczony idiotkami
z Barana podobiznami

Metlik w glowie mi sie robi
Jakby kijem mnie kto obil
Widze jedno rozwiazanie:
Nie isc na to glosowanie

Nic mi nie trza od Barana
Z Oslem sprawa taka sama
Niech wybiera se holota
Jak rozpiera ja ochota

W. Zarzycki

0

@payn100 dobry muzyk

0

@Chakalaka tylko Andrzej (T)

12

Andrzej Trzaskowski (1933-1998), ojciec obecnego prezydenta Warszawy i kandydata na prezydenta RP z ramienia Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego, to bez wątpienia jeden z pionierów rodzimego jazzu. Był współtwórcą polskiej szkoły jazzu nowoczesnego – genialnym pianistą, kompozytorem, liderem wielu zespołów, dyrygentem, aranżerem i cenionym twórcą muzyki filmowej, do tego wykładowcą akademickim, muzykologiem i publicystą. W najbardziej płodnym dla siebie okresie, latach 60. XX wieku, często stawiano go w jednym szeregu z Krzysztofem Komedą – z którym się zresztą przyjaźnił.

44

@Leszczinho nie każdy genialny film dostaje Oscara

1

@TheNekro94 a trzech ? MMM

3

2

45 419.

W swojej rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim" Stanisławowi Żółtkowi przypomniano słowa Andrzeja Dudy, który mówił o nim, że „jest osobą, która jest szanowana przez wielu krakowian. Jest człowiekiem, który czuje głębokie przekonanie, by działać w polityce, działać społecznie. I muszę powiedzieć, że darzę go szacunkiem”. - Bardzo mi miło z tego powodu. Miło, że ma taką opinię. Nie będę mówił, czy ją podzielam (śmiech) - odpowiedział Żółtek. - Ale tamte słowa prezydenta to raczej nie była gra. Powiedział to dawno i uczciwie, bez przymusu, nie widziałem w tym walki o moje głosy moje. Ja też mówiłem, że go szanuję i lubię - dodawał po chwili. Czy to oznacza, że to właśnie kandydata Zjednoczonej Prawicy poprze w drugiej turze? Otóż niekoniecznie...

Od razu powiem: moim zdaniem pan Duda nie kandyduje w tych wyborach, więc nie mogę na niego zagłosować (...) Kandyduje partia PiS z Kaczyńskim na czele. Cała władza wykonawcza kandyduje i partia. A władza, mam na myśli rząd i partię PiS, nie może mieć takiego wpływu na prezydenta - stwierdził Zółtek.

Następnie kontynuował ten wątek mówiąc, że "rozum mi mówi, żeby głosować przeciwko Dudzie, ale serce podpowiada, że nie mogę głosować w ogóle". - Gdybym musiał zagłosować, tobym zagłosował na Trzaskowskiego - dodał.

Na Dudę głosować nie mogę. Ale serce mi nie pozwala, mam zupełnie inny światopogląd niż Trzaskowski. Będę chyba musiał zachować się wbrew temu, co mówi mi rozum (śmiech).

https://dziennikzachodni.pl/stanislaw-zoltek-kierowniku-poratujesz-szlugiem-mnie-to-bawi-nawet-o-chlaniu-bylo-smieszne-ale-jak-zmusza-do-szczepien-to-zabije/ar/c1-15069640

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?