Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@masq a Avatary ?
2
Świetny utwór - "Xanadu" Rush
#farewellToKings
5
44 lata.
https://pbs.twimg.com/media/EckI3u2XoAQwtEH?format=jpg&name=medium
1
@Geble polecam fotmob - swietna sprawa, poziom sofy, a moze i lepsza
0
Walter White wspiera Dude?
https://pbs.twimg.com/media/EcjbFCpXsAAOpUk?format=jpg&name=large
@TheNekro94 @MichalZZZ
0
@Cwaniak4 oczywiscie
1
Piosenka przed wyborami. Niech kazdy dobrze sie zastanowi ;)
Byłem volksdeutschem
Dawałem dupala Niemiaszkom
Volkslista, kennkarta, polipy, tokarka
Dawałem dupala Niemiaszkom
Byłem ubekiem
Współtworzyłem aparat represji
Papieros i obcas, erosy i owca
Tworzyłem aparat represji
Byłem duchownym
Molestowałem sprzątaczkę (i ministrantów)
Taca, ambona, nie lzia mi w kondonach
Więc trochę roznoszę wirusa
Adam ma dobry Humer
Zapomniał, jak brykał z nahajką
Laseczka, peruczka, grzechotka, parówka
Zapomniał, jak brykał z nahajką
3
Przeciez gdy wygra Trzaskowski to i tak nie bedzie moznas sie przyznac, ze jest sie kibicem Barcy, zrobia z naszej pieknej Polski Bawarie, a zamiast La Ramblii bedzie
"die Fußgängerzone".
0
@BarcaInfo oraz Ter Stegen vs Neuer
0
@Hiacynk pewnie , że tak
1
Fajnie , że Bayern .
1
@macio_944 To chyba byl Janecki - wielki fan nauki oraz wlasnie muzyki.
No ja az tak radykalny nie jestem, ale wiadomo, ze pewnie uprzedzenie jest.
MOj ulubiony redakor - Jerzy Kordowicz zostal w Trojce, nie wiem tylko czy ze wzgledow polityczynch czy zasiedzialych.
Dla mnie 3 skonczyla sie wraz z odejsciem Piotra Kosinskiego, a poczatek konca to byla smierc Beksy.
1
@Bobo25 To jest jeden aspekt - a drugi? Oni wiedza, ze znajda odbiorcow takiego przekazu...
0
@MesQueUnClub_87 @macio_944 tak, zawsze sie go fajnie slucha.
Niedawno Mann wspominal o tym, ze Trojka wychowywala poniekad elitarnych sluchaczy - jeden z redaktorow TVP uznal to za snobizm i arogancje i odpowiedzial Mannowi tak: "no tak, bo sluchacze Trojki ciagle sluchali Varese, Strawinskiego i Stockahausena".
0
@MesQueUnClub_87 ale Mannowi głos się postarzał :/
0
@macio_944 sluchales moze pierwszej audycji ?
3
@DonMatteo901 szkoda, ze Diambooo na prezydenta nie startowal
0
@Ysiek dokładnie
2
@ViscaBarca123 @TheNekro94 tez pije. @Odesseiron as well ;)
0
@ViscaBarca123 z checia skosztuje Aguantadora , Puentero i Rustice.
Do Canarias mam sentyment, bo to jedna z pierszych yerb, ktore pilem. Pochodzi z tego co pamietam z URU, ale rosnie w BRA.
1
@Ruchks z babola, z pika, z falsza, ale z efeja nie. To wlasnie babol jest?
0
@nawy12 a to tez.
1
Powiedzonka z dziecinstwa
Strzal techniczny - czyli strzal lekki. :)
0
Ogarniety chopok ten Banega.
1
@Khajio macie racje, moglem napisac, ze chodzilo mi o tych bardziej znanych, medialnych.
1
@TheGoldenEleven Puig, "Delofeu"
0
@Don Lucas ;) .
0
@Barca1992 Z tym Bestem fajnie szydlo
0
@puyol_presidend5 niewykonalne, wiec podam jednych z ulubionych
Anglia - Gazza
Brazylia - Romario
Argentyna - Riquelme
Francja - Pires
Portugalia - Deco
Polska - Dembinski
Holandia - Gullit
Wegry - Kiraly
0
Kto ulozy reprezentacja z najtrudniejszych do wymowy lub najczesciej zle wymawianych nazwisk pilkarzy?