5

@masq a Avatary ?

2

Świetny utwór - "Xanadu" Rush



#farewellToKings

1

@Geble polecam fotmob - swietna sprawa, poziom sofy, a moze i lepsza

0

@Cwaniak4 oczywiscie

1

Piosenka przed wyborami. Niech kazdy dobrze sie zastanowi ;)

Byłem volksdeutschem
Dawałem dupala Niemiaszkom
Volkslista, kennkarta, polipy, tokarka
Dawałem dupala Niemiaszkom
Byłem ubekiem
Współtworzyłem aparat represji
Papieros i obcas, erosy i owca
Tworzyłem aparat represji
Byłem duchownym
Molestowałem sprzątaczkę (i ministrantów)
Taca, ambona, nie lzia mi w kondonach
Więc trochę roznoszę wirusa
Adam ma dobry Humer
Zapomniał, jak brykał z nahajką
Laseczka, peruczka, grzechotka, parówka
Zapomniał, jak brykał z nahajką



3

Przeciez gdy wygra Trzaskowski to i tak nie bedzie moznas sie przyznac, ze jest sie kibicem Barcy, zrobia z naszej pieknej Polski Bawarie, a zamiast La Ramblii bedzie
"die Fußgängerzone".

0

@BarcaInfo oraz Ter Stegen vs Neuer

0

@Hiacynk pewnie , że tak

1

Fajnie , że Bayern .

1

@macio_944 To chyba byl Janecki - wielki fan nauki oraz wlasnie muzyki.
No ja az tak radykalny nie jestem, ale wiadomo, ze pewnie uprzedzenie jest.

MOj ulubiony redakor - Jerzy Kordowicz zostal w Trojce, nie wiem tylko czy ze wzgledow polityczynch czy zasiedzialych.
Dla mnie 3 skonczyla sie wraz z odejsciem Piotra Kosinskiego, a poczatek konca to byla smierc Beksy.

1

@Bobo25 To jest jeden aspekt - a drugi? Oni wiedza, ze znajda odbiorcow takiego przekazu...

0

@MesQueUnClub_87 @macio_944 tak, zawsze sie go fajnie slucha.
Niedawno Mann wspominal o tym, ze Trojka wychowywala poniekad elitarnych sluchaczy - jeden z redaktorow TVP uznal to za snobizm i arogancje i odpowiedzial Mannowi tak: "no tak, bo sluchacze Trojki ciagle sluchali Varese, Strawinskiego i Stockahausena".

0

@MesQueUnClub_87 ale Mannowi głos się postarzał :/

0

@macio_944 sluchales moze pierwszej audycji ?

3

@DonMatteo901 szkoda, ze Diambooo na prezydenta nie startowal

0

@Ysiek dokładnie

2

@ViscaBarca123 @TheNekro94 tez pije. @Odesseiron as well ;)

0

@ViscaBarca123 z checia skosztuje Aguantadora , Puentero i Rustice.
Do Canarias mam sentyment, bo to jedna z pierszych yerb, ktore pilem. Pochodzi z tego co pamietam z URU, ale rosnie w BRA.


1

@Ruchks z babola, z pika, z falsza, ale z efeja nie. To wlasnie babol jest?

0

@nawy12 a to tez.

1

Powiedzonka z dziecinstwa

Strzal techniczny - czyli strzal lekki. :)

0

Ogarniety chopok ten Banega.

1

@Khajio macie racje, moglem napisac, ze chodzilo mi o tych bardziej znanych, medialnych.

1

@TheGoldenEleven Puig, "Delofeu"

0

@Don Lucas ;) .

0

@Barca1992 Z tym Bestem fajnie szydlo

0

@puyol_presidend5 niewykonalne, wiec podam jednych z ulubionych
Anglia - Gazza
Brazylia - Romario
Argentyna - Riquelme
Francja - Pires
Portugalia - Deco
Polska - Dembinski
Holandia - Gullit
Wegry - Kiraly

0

Kto ulozy reprezentacja z najtrudniejszych do wymowy lub najczesciej zle wymawianych nazwisk pilkarzy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?