Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jaca27 jesli Trzas wygra, to pewnie piersza wiadomoscia bedzie - wybory sfalszowane ;)
1
@MichalZZZ no szkoda, ze nie wyszlo z tym The Wire. troche mi przykro nawet. ;)
0
@NGTRX tez kiedys wtawialem
1
@VamosRakieta a jak Ci przyjdzie z reklamacja??
1
@MichalZZZ potraktuj to jako film, bo bardzo krotkie.
0
@korzeń1 haha, nie wiedzialme, ze ten film byl na YT.
0
@PrinceDamon mnie bawia rozne.
1
Przyznacie sie kim jestescie? Z przymruzeniem na serio ;)
Narodowcy, antyfaszysci, kuce, lemingi, pelikany itd.
https://pbs.twimg.com/media/EcloAzHXoAIDSCE?format=png&name=large
0
@korzeń1 niewiele straciles, bo Pazura mowil dokladnie to samo, co na swoim kanale.
0
@korzeń1 Hejtpark ochoty narobil?
2
@MichalZZZ mowilismy o Slepnach od Swiatel.
@VamosRakieta @Kajtek77 Pitbull i Oficer tez fajne, ale znajac minimalnie Twoj gust, to raczje Ci tylko Slepnac podejdzie.
1
@PrinceDamon @Chwytliwy wiadomo. Problem jest w tym, ze Ci sami ludzie, ktorzy smieja sie z Urbana, czesto maja kij w dupie i krzycza o mowie nienawiscie, gdy w krzywym, ale mocnym zwierdziadle beda zlustrowane ich poglady.
Dlatego tak kocham Monthy Pythona - kazdemu dowalilli, ale nie bylo w tym zawisci ukrytej agresji.
U Cejrowskeigo czuc czasem zawisc, ale on ma bardzo osobiste porachunki z komuna.
1
@klemens100 Banany z Kuby sa w drodze.
0
@KamilZ to oslabienie?
0
@PrinceDamon A Cejrowskiego widzales ostatni?
1
@kerouac Cieakwe zjawisko. Tak psioczyli na propagande TVP, by w sumie pojsc w jej kroki (pomijam tutaj manipulacje, bo nie chce nikomu tego zarzucac).
1
@PrinceDamon @Chwytliwy czasem daja rade, czasem niesmacznie. W sumie jak Cejrowski czy Michalkiwicz.
1
Najgorsze, ze czlowiek sie juz przyzwyczail do tasmowych odglosow trybun. Pewnie dlatego mecz Seria A(matorow) gorzej sie oglada.
0
@Hiacynk maja? -
0
Ale bym sobie zjadl...
0
Fajna fota Franka z Patrickeim i Wesleyem.
https://pbs.twimg.com/media/EckpLm_WoAEaexs?format=jpg&name=small
2
@Hiacynk absolutny geniusz. Juz jako dzieciak godzinami zostawl na boisku, po skonczonym meczu i cwiczyl
1
@Encore lubie czasem pomidorowy oraz w czasie gry "japkowy" 1:3
0
Kto sluchal dzis w szerszym zakresie radia Nowy (Wspanialy) Swiat, jak wrazenia?
0
@Janiama jak Ci powiem czyje, to juz piekne nie bedzie ;)
0
@sebasek99 Studiujesz historie?
2
Cisza wyborcza laczy Polske. @Janiama Czyje to plyty?
https://pbs.twimg.com/media/Eclikx3XsAUYMrN?format=jpg&name=large
0
@Kubox mnie chyba najbardziej brak tlenu i temp. zniecheca.
1
@LuisSalvano To jest Odesseiron. Odesseiron jest cykorem, bo wie, ze nie wygra z nalogiem LA RAmblii. Nie badz jak @Odesseiron nie usuwaj konta.
0
@FafitFCB znam kogo, kot mowi maloslone...