1

@Jaca27 jesli Trzas wygra, to pewnie piersza wiadomoscia bedzie - wybory sfalszowane ;)

1

@MichalZZZ no szkoda, ze nie wyszlo z tym The Wire. troche mi przykro nawet. ;)

0

@NGTRX tez kiedys wtawialem

1

@VamosRakieta a jak Ci przyjdzie z reklamacja??

1

@MichalZZZ potraktuj to jako film, bo bardzo krotkie.

0

@korzeń1 haha, nie wiedzialme, ze ten film byl na YT.

0

@PrinceDamon mnie bawia rozne.

1

Przyznacie sie kim jestescie? Z przymruzeniem na serio ;)
Narodowcy, antyfaszysci, kuce, lemingi, pelikany itd.
https://pbs.twimg.com/media/EcloAzHXoAIDSCE?format=png&name=large

0

@korzeń1 niewiele straciles, bo Pazura mowil dokladnie to samo, co na swoim kanale.

0

@korzeń1 Hejtpark ochoty narobil?

2

@MichalZZZ mowilismy o Slepnach od Swiatel.
@VamosRakieta @Kajtek77 Pitbull i Oficer tez fajne, ale znajac minimalnie Twoj gust, to raczje Ci tylko Slepnac podejdzie.

1

@PrinceDamon @Chwytliwy wiadomo. Problem jest w tym, ze Ci sami ludzie, ktorzy smieja sie z Urbana, czesto maja kij w dupie i krzycza o mowie nienawiscie, gdy w krzywym, ale mocnym zwierdziadle beda zlustrowane ich poglady.
Dlatego tak kocham Monthy Pythona - kazdemu dowalilli, ale nie bylo w tym zawisci ukrytej agresji.

U Cejrowskeigo czuc czasem zawisc, ale on ma bardzo osobiste porachunki z komuna.

1

@klemens100 Banany z Kuby sa w drodze.

0

@KamilZ to oslabienie?

0

@PrinceDamon A Cejrowskiego widzales ostatni?

1

@kerouac Cieakwe zjawisko. Tak psioczyli na propagande TVP, by w sumie pojsc w jej kroki (pomijam tutaj manipulacje, bo nie chce nikomu tego zarzucac).

1

@PrinceDamon @Chwytliwy czasem daja rade, czasem niesmacznie. W sumie jak Cejrowski czy Michalkiwicz.

1

Najgorsze, ze czlowiek sie juz przyzwyczail do tasmowych odglosow trybun. Pewnie dlatego mecz Seria A(matorow) gorzej sie oglada.

0

@Hiacynk maja? -

0

Ale bym sobie zjadl...

0

Fajna fota Franka z Patrickeim i Wesleyem.
https://pbs.twimg.com/media/EckpLm_WoAEaexs?format=jpg&name=small

2

@Hiacynk absolutny geniusz. Juz jako dzieciak godzinami zostawl na boisku, po skonczonym meczu i cwiczyl

1

@Encore lubie czasem pomidorowy oraz w czasie gry "japkowy" 1:3

0

Kto sluchal dzis w szerszym zakresie radia Nowy (Wspanialy) Swiat, jak wrazenia?

0

@Janiama jak Ci powiem czyje, to juz piekne nie bedzie ;)

0

@sebasek99 Studiujesz historie?

2

0

@Kubox mnie chyba najbardziej brak tlenu i temp. zniecheca.

1

@LuisSalvano To jest Odesseiron. Odesseiron jest cykorem, bo wie, ze nie wygra z nalogiem LA RAmblii. Nie badz jak @Odesseiron nie usuwaj konta.

0

@FafitFCB znam kogo, kot mowi maloslone...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?