17

Euro 2016 - piekna parada, ale nie bramkarza. Müller strzela, Florenzi broni.
https://streamable.com/xh76u5

0

@Chwytliwy prywatne rozmowy ?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@kerouac moze rasy z różnych seriali sajensfikszyn . I krótki opis

0

@Misanthrope mam wlasnie podobnie.

0

@Misanthrope moze byc ciezko, osobiscie nie znam nikogo, kto by sie tego podial. Troche tez efekty i scenorgrafia moga odstraszac.

1

@Coutinho007 kiedys to bylo - papierosy, kawa, browar ja, a teraz woda, suplementy, jagody goji i bilogiczne truskawki ;)

0

@MichalZZZ ;) .

0

@Misanthrope cos na ksztalt Tyli?

Trill, czyli Trill, był humanoidalnym gatunkiem pochodzącym z planety Trill. Niewielki procent populacji Trillów współistniał z czującym organizmem symbiotycznym znanym jako symbiont wewnątrz ich ciał. Powstałe w ten sposób połączone Trille posiadały osobowości, które były syntezą dwóch istot, w tym wspomnienia i w pewnym stopniu osobowości poprzednich gospodarzy symbionta. W ten sposób połączona istota zdobyła wszystkie umiejętności i zawody poprzednich gospodarzy symbionta. Dopiero w 2367 r. fakt, że niektóre Trille istnieją jako połączony gatunek symbiotyczny, był szeroko nieznany, nawet naukowcom Federacji. (TNG: "Gospodarz")

https://miro.medium.com/max/1384/1*m5bdg-ctOLp1Y2ZEmtaPVw.jpeg

0

@Keson polecam obejrezc Niemcy Anglia karne 96.

8

@MichalZZZ no zobacz . najmniej polityczny uzytkownik, ale takie kalfasy wali ;)

1

@Coutinho007 Nosowska - fajny glos, fajna muzy, zejbiste oczyz ma, takie mile, swietny usmiech.

0

@Misanthrope klasyk. mega mnie ciekawi jak to bedzie brzmialo za 124 lata. Nie wiem tylko czy dozyje.

1

@Hushovt ten jeden gral w Lost, nie pamietam jak sie nazywal

6

@Kapitan hawk nie moge od przez cisze wyborcza zasnac.
Tesknie za @Chakalaka

0

@Coutinho007 @Keson Cavani, Forlan, Falcao lubili sobie takie pierdyknac bez zastanawiania, Suarez tez.

2



@SHIBA nie wstawiales ostatnio czegos o Indianach?

1

@Coutinho007 a Stuart Pearce?

4

Szira


0

0

@Lamora nie znalem tej swietnej wersji

0

Salma cz Penelopa?

2

@RichardWinters wlasnie przewinale do 25. Mega sprawa. Oglnie za Basikiem przepadam.

2

@Misanthrope ja byl Zeta bral, bo sam zlotowa jestem.

0

@Misanthrope w prime mialem na mysli

0

Salma Hayek czy Zeta Jones?

0

@kerouac Uratowani! Uratowani jesteśmy! Bocian! Patrz! Bocian! Jak on żyje, to znaczy, że my też możemy. Bocian, bociuś! -

0

Idzcie na wybory, upijcie sie, robcie dzieci.

1

A polityczny plankton moze przesadzic o wyniku...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?