4

@Cochise Moglby ulepszyć LR taki Wielki Komputronik i np spowodować, że TikiTaka z głównej zniknie albo będzie można oznaczyć wiecej niż 10 osób .
Modlilbym się o to do niego .

2

@Lord_Vader płaskoziemiec [gardze]

2

@Lord_Vader Dawno nie widzialem tak ciekawie i niestandardowo zestawionej.

0

@kerouac Pies Baskerville'ów - kiedys widzialem, chyba dosc krotki film, cykl. Cos jak nasza Cobra.

2

@Criss18Barca Ta 11 tak nawet nawet, by mogli cos pograc.

0

@MichalZZZ raz chyba (na pewno) widzialem,
A Ptoki?

0

@kerouac ja nie wiem czy to horror, ale bardzo lubie klimat Open Water no i filmy na podstawie Edgara Alana Poe

1

@MesQueUnClub_87 trzeba sobie powiedziec, ze te najslabsze horroy lepiej sie oglada, niz niesmiesznei komedie.

0

@MesQueUnClub_87 nie przypomne sobie tytuly, ale takie ogromne szczury sie tam pojawialy.
drugi to Troll
a trzeci to chyba Szczeki 3 - o ile sie do horrowo zalicza.
Ogolnie taki gatunek za ktorym nie przepadam, no chyba ze jakis czarno bialy.

@MichalZZZ owce??? ja pierpapier, to chce zobaczyc.
Troche jak korliczek morderca w Monthy Pythonie


0

@AnnaMarianna dla momentow takich jak "buongiorno" warto zyc


1

@kerouac W sumie musze z ojcem pogadac, bo on troche czytal na ten temat.

0

@krzychu1526 nie znam, ale na pewno @kazbychu zna ewen @Ermitano

0

@kerouac mocno nie zajmowalem sie tematem. Niezbyt jestem za takim majdrowaniem. Co inne plomby lub inne botoksy.
Masz jakas ciekawa literature lub artykule na ten temat?

1

@kerouac partenogeneza - Seksmsja :D

1

@kerouac William H. Macy, Harvey Keitel, Stroinski, Gajos, Steve Buscemi i paru innych.

0

@kerouac nie do konca wlasnie,

0

@Lord_Vader Co to znaczy?
od wybitny?`

0

@MesQueUnClub_87 @kerouac chyba nie sprecyzowalem pytania
@xofcbxo no wlasnie nawiazujesz do mojego poprzedniego postu o Battlestra Galactica - a kij tam ze spojlerami, pewnie i tak 5 osob na tej stronie to obejrzalo, a 2 zamierzaeja.

Mitochondrialna Ewa, cos Ci to mowi?

0

@macio_944 Film faktycznie dobry, ale nie powalajacy. Ja wymiekalem jak on tam zagral.

0

Dobra inaczej zapytam.
Jakie koncepcje powstania czlowieka (praczlowieka) uwazacie za interesujace?

3

@Ermitano samojed też rewelka

1

@xofcbxo kundel, Jamnik, ratlerek i Tosa Inu, Argentino

1

@AnnaMarianna
- Tajne przez Poufne
- Bėkarty
- Siedem

A Twój?

0

@Colon Jak odnosicie sie do koncepcji powstania wspolczenego czlowieka pokazanej w serialu (Mitochondrialna Ewa)?


0

SPOJLER, zakonczenie Battlestar Galactica

0

@SHIBA zabieram sie za ten Babilon 5 i sie zabrac nie moge. @Lamora polecal. A Ty ogladales?

ps jednak kujon z tego Carlosa

2

@Slazmi Tlumaczac na jezyk la Rabmlii - powstalo kolko wzajemnej akceptacji :)

ps. Bralczyk, cz Miodek czy ktos trzeci?

0

@Slazmi @IAmBackCules zapozyczenia jezykowe, np. z angielskiego moga denerwowac, ale rosna w sile.
A co elementami z laciny w naszym jezyku?
Nie oszukujmy sie - w odbiorze, zawsze (czy prawie zawsze) sa traktowane jako symbol oczytania, czy dobrej edukacji i chyba jednak nie denerwuja tak jak anglikanizmy. czy po prostu chodzi o czestotliwosc ich uzywania?

0

@NGTRX Wlasnie. Jezyk rozwija sie, pracuje , zmienia formy, dostosowuje. Inny byl kiedy, inny jest teraz i inne bedzie w przyszlosci.
Ciekawym zjawiskiem sa jezyki kreolskie.

@Slazmi Miodek czy Bralczyk, a moze ktos zupelnie inny?

0

@Slazmi Jezyk to jedna z najwiekszych broni czlowieka. Jego pistolet, ktory czasem ma nawet naboje.
Niestety jestem bardzo niechlujny jezykowo, czesto pisze bez polskich znakow, mam mase literowek. Bardzo lubie czytac poprawna polszczyzne, no i uwielbiam zabawy z jezykiem jak



Sa takie perelki jezykowe, ktore rozumiemy tylko my, Polacy. Uwazam, ze o jezyk trzeba dbac..
Jest takim troche ubraniem, zreszta panny to czesto moga potwierdzic ;)

ps. i boje sie jednej rzeczy jako wzrokowiec
tych zartow typu - "ic stont" -- bo to mi wbija sie w mozg i kiedys pewnie napisze cos takiego myslac , ze to poprawna forma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?