1

@JimMorrisonFCB Tak, bo jest problem - kopiuje sobie ludzi oznakowanych, ale gdy wklejam, to nie ma automtycznie hiperlikow - dopiero gdy przejade w lewo lub prawo kursorem, to sie uaktywnia, ale potem wymazywac sie nie chce bo i tak czasochlonne to jest. @Robertinho nie odzywa sie by mozna oznaczac wiecej niz 10 osob.

0

0

0

@CatalanVeBFCB eBFCB @Hawajczyk wajczyk @tomek11tomek11 ek11tomek11 @Stopa opa @jacobFCB bFCB @fcbarcafan19 rcafan19 @boixos1944 ixos1944 @AV0CAD0 0CAD0 @HighestInTheRoom ghestInTheRoom @kakusus us

0

@bady48 y48 @Kapitan hawk tan hawk @joloskyy y @SeeleyBooth yBooth @Jaca27 ca27 @NeroTFP roTFP @krissu8 ssu8 @tadzik447 zik447 @kazbychu chu @Slazmi azmi

0

@MichalZZZ chalZZZ chalZZZ @BlaseR9 eR9 aseR9 @Kapitan_SW itan_SW itan_SW @Arkon on @mahavishnu vishnu @domin682 682 in682 @krzychu1526 hu1526 ychu1526 @wlodek54 ek54 dek54 @budas123023 s123023 das123023 @Nigaki

7

Wiele osob prosilo, wiele namawialo, wiec dzis niespodziewanie litera #N# i zaczynajace sie na nia ulubione zespoly i wykonawcy.

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utowrow
--------------------------------------------------------------------

Litera #M# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8424478#comment-8424478

@Kidd d @JimMorrisonFCB risonFCB @Misanthrope nthrope @Lord_Vader _Vader @sebasek99 sek99 @Wichurek rek @dontripe tripe @Chakalaka alaka @Walker lker @Ermitano

2

@NGTRX jakos jednak udalo nam sie przetrwac, innym znowu (np cywilizacom ) nie.
Tak ogolnie takie tematy tez fajny przy pi(ffff)ku, jesli oczywicie rozmwocy nie skacza sobie do gardel. :)

0

@NGTRX wydaje mi sie , ze niekonsekwencja charakteryzuje kazda ze stron.
Wiesz moje cialo moj wybor (aborcja), ale niech szczepienia i co mamy jesc juz narzucaja.

Chodzi o pewien porzadek prawny, a przede wszystkim przejrzystosc prawa. Dlatgo jestem przeciwny aborcji, ale nie potrafilbym nazwac kobiete usuwajaca ciaze morderczynia - no chyba, ze robilaby to dla typoweg widzmisie.

Umowilismy sie na pewnien porzadek i dlatego pewne rzeczy sa narzucane, a pewne sa wyborem - mimo, iz mozna je postzegac jako niekonsekwencje - Panstwo ma i tak zbyt wiele ze strukruch mafijnych (nie pisze tylko o naszym kraju), wiec nie ma sensu wprowadzanie dodatkowych przymusow, ktore i tak sa nie do konca porownywalne - ale mamy tu chyba inne zdanie.

0

@NGTRX Przymusowe (dobrowolne) oddawanie organow juz bylo - karta dawcy.



ps. pewnie znajda sie i tacy , ktorzy by chcieli takiego przymusu. Uwazam, ze dyskusja n.t abrocji odbywa sie czasem na zupelnie innych plaszczyznach niz tylko sama oborcja.

3

@michal26 tutaj bardzo ciekawy pomysl:

„W razie zabójstwa dziecka jeszcze nie urodzonego, sąd może podżegacza uwolnić od kary”.

Z tego zdania wynikały następujące konsekwencje:

- przerwanie procesów życiowych dziecka jeszcze nie urodzonego jest kwalifikowane przez prawo jako zabójstwo i zagrożone karą nawet więzienia dożywotniego.
- Po drugie – że dziecko nie urodzone jest w rozumieniu prawa „dzieckiem”, a więc osobą zrównaną w prawach z dziećmi urodzonymi.
-Po trzecie – że w tym przestępstwie matka dziecka z reguły występuje jako podżegacz, to znaczy – osoba zachęcająca innych do dokonania zabójstwa. Zatem – po czwarte – osoba dokonująca aborcji odpowiadałaby za zabójstwo, podczas gdy matka zabitego dziecka – za podżeganie. Ponieważ -
– po piąte – to podżeganie mogłoby wynikać z różnych przyczyn, na przykład – zaszczucia przez otoczenie – trzeba dać sądowi możliwość oceny każdego przypadku z maksymalną swobodą – aż do uwolnienia od kary – chociaż nie od winy.

2

@Danny Gaucho Powstanmy do hymnu.

10

@norbi77 zaczynamy sie tu poruszac w oparch absurdu.
naprawde chcemy sie bawic w takie porownania? W takim razie mozna isc dalej i zapytac
- dlaczego miesozercy popierajacy aborcje po prostu nie jedza tych wyabortowanych zlepkow komorek, po co je utylizowac (dobre na mase bialko)?

-Moze wprowadzmy kanibalizm skoro nie odrozniamy ludzi od zwierzat.

- dlaczgo te matki tak przezywaja te aborcje, skoro skrobie sie tylko zlepek komorek?

ps. zeby juz nie byc tak radykalnym, chyba kazdy z nas uwaza, ze aborcja to cos zlego i nikt nie mowi - hej polecam aborcje, fajna sprawa

0

@MarioVeB! Wielu probowalo z tym walczyc.. kazdy polegl.

2

0

@Cochise Ale temat na rokmine dales. Tak duzo mam myslie, ze nie napisze nic :)

2

@Draqulius ale dobry zespol przypomiales. (Maters of reality)
@Misiekbd3 Man of No Ego - nie znam, dobrze sie zapowiada
@dontripe no troche kociol sie robi, ale nie kazdy chyba uzywa spotyfy, ja np. mam ale nie uzywam. nie wiem jak to rozwiazac. Taka troche burza mozgow - przebijam sie po tych linkach, zawsze bardzo ciekawe rzeczy sie znajda.
@JimMorrisonFCB tez lubie ten albu the Moody Blues. W Midge Urge link jest taki sam jak do Moody i w Mano Negra tez.
a George M. lubie ten utwor

ktory wstawial kiedys @krzychu1526 .

0

@Draqulius no oczywiscie, nie wiem, dlaczego nie wpisalem!


2

@Misanthrope jak moglem zapomiec o Mothers..no ale to w sumie badziej pod Z.


1

@Misanthrope racja.. czesto wracam to koncertu z Sali Kongresowej i tzw. Dream Teamu


4

@Ermitano W Monster Magnet nie bylo dane mi sie jakos nigdy wsluchac, Melvins, Massive i Mogwai u mnie tez bardzo wysoko, a w Major Kong chce sie wsluchac @Chakalaka (ten Camilo ale napierdziela)
@Wichurek Ty kiedys tu wstawiales https://www.youtube.com/watchv=Qx5dzaYrcoQ @Slazmi
@IAmBackCules Megadeth pare plyt bardzo lubie
@Misanthrope z Cliffem jeszcze :); Meshuggah super
@CatalanVeBFCB nawet nie widzialem, ze Legan ma inna grupe oprocz Screeming Trees
@boixos1944 Pata tez bez konca moge sluchac
@krzychu1526 kiedys taki fajny utwor G.Michaela wrzucales
@JimMorrisonFCB no troche jest zamieszania, najwyzej 2 razy sie kogos wymieni

dodam jeszcze, kurde duzo wyjdzie
Marconi Union


Mendes Sergio

Mahavishnu Orchestra

Makaruk

Machine Head

Medeski, Martin and Wood

Milosc

Microstoria

Morcheeba

Moving Gelatine Plates

Możdżer Leszek

Mr Bungle



0

0

@MichalZZZ chalZZZ @BlaseR9 aseR9 @Kapitan_SW itan_SW @Arkon @mahavishnu @domin682 in682 @krzychu1526 ychu1526 @wlodek54 dek54 @budas123023 das123023 @Nigaki

4


Ulubieni wykonawcy i zespoly, tym razem litera #M# . (maly SPOJLER: jutro litera N).

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utowrow
---------------------------------------------
Litery #L# oraz #Ł# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8421340#comment-8421340

@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano

1

@Bykunn Pewnie nie obraziles, ale Twoje intencje mozna tak (blednie?) odczytac.
A jesli chodzi o Arke itd. To juz miales juz takie dlugie dyskuje o symbolach i nie tylko. NIe ma sensu tego powtarzac. (wielu naukowcow bylo bardzo wierzacych innie nawet religijni, a inni zupelnie nie).

Jesli walczysz z kosciolem, to ja tez z nim walcze, by nie mial wszechwladzy, by nie oglupial ludzi, by nie szedl ramie w ramie z korona, a byl cenzorem korony i wtedy nie ma problemu bysmy mieli wspolistnienie wielu podmiotow w naszym pieknym , nieszczesliwym kraju.

1

@Arkon tamten Milan to jedna z najlepszych ekip tego globu.

3

@Arkon Slysze Milan - od razu w glowie Gullit, Van Basten i Rijkard oraz zelazna wloska obrona.
Slysze Milan - to boli mnie bardzo
Massaro 22', 45'
Savićević 47'
Desailly 58'
Slysze Milan - to widze Pato, gdy w nieprawdopodbnym tempie mija naszych obroncow i strzela bramke blyskawice.

4

@mr_robot nie wiem, czy to jest zle. Mozna zalozyc, ze @Bykunn jako naukowiec nie lubi populizmu, ale to tylko przypuszcznie.
Oczywiscie mozna sie nad roznymi haslami i ich znaczeniem na nowo zastanawiac i czasem nawt powinno.
@Bykunn po prostu to zdanie, ze tym, ze ludzie nauki czuja sie obrazeni nie bylo madre w moim przekonaniu.

I tak naprawde czujesz sie obrazony o to, ze ktos pisze o zmartwychwstaniu? Tak naprawde , naprawde? Przeciez mozesz napisac, ze jestes innego zdania, ale ty przy okazji obraziles ludzi, ktorzy w to wierza - nie znajac ich i ich pobudek (bajki dla dzieci), czy nie?
Pamietam jak jakas akrorka sie chwalila, ze chce usunac Boze Narodzenie..
no.. ok mozna tak prowokowac, ale co to ma z nauka wspolnego?

Chyba ze widzimy te nasze dyskuje tylko jako takie pogaduche w necie, ktore trzeba brac przez pol.

ps. zauwaz tez pewno forme, ktore nieszczesliwe uzywa sie przytaczajac naukowe cytaty
"wiekszosc naukowcow uwaza, ze....."

ps. @Bykunn tak sobie pozwole na analize - wydaje mi sie, ze TY walczysz pewnymi skrotami myslowimi. Czyli - ktos wierzac --naiwny - bez wyksztalcenia - glupi - dajacy sie omamic - wybierajacy PiS - sluchajacy RM..- ktos , kogo mozna latwo zmanipulowac,
Niestety takich skrotow uzywamy wszyscy - np. myslac @Bykunn mozna to polaczyc z lewica - socjalizm - kosmopolita - pro abrocja - pro redystrybuja - anty kosciol - lubi PO lub SLD a na pewno Nowacka lub Zandberga.

i na pewno czesc z tego nie jest prawda, ale czesc to po prostu ´splycanie, bo jestes wiecej niz tylko tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?