1

@Slazmi nie no zartowalem tylko z tym miechem ;)

@Bykunn wszystko oczywiscie jest mozliwe, ale wiekszosc jest badzo trudna do realizacji. By taki koncept powstal potrzeba by przebic sie, a raczej zapewnic dwa pierwsze podstawy piramidy Maslowa, uporac sie z przeszloscia podniesc stan wiedzy spoleczenstwa oraz zajac sie natura czlowieka.. itd...
Czy mamy na to czas?

Mi sie raczej wydaje, ze predzej nam do buntu maszyn czyli wojny czlowiek plus maszyna vs czlowiek plus maszyna niz do ekspolracji kosmosu i szukaniu nowych zasobow. Czyli predzej sie wybijemy niz razem cos stworzymy - no jesli mialbym w STS obstawiac.

ps bunt maszyn juz trwa i zaczal sie od zmywarek.

0

@Slazmi Czy kosmopolityzm jest zgodny z natura czlowieka?
@Bykunn Cos za kulutralna ta dyskusja, nie mozesz rzucic miechem?

0

@Bykunn Czyli w senisie takim, ze na przyklad UE dochodzi do momentu totalnego dobrobytu i wchlania dalej kolejne regiony jak np. biedna Afryke?
Co rz oznicami, ktora zaczynaja sie w tak malych komorkach spolecznych jak rodzina. Nawet w obrebie jednego miasta ludzie potrafia mowic roznym zargonem . co tez potrafi byc juz polem do roznic.

Czy mowisz bardzeij o jednosci duchowej?
Bo nawet w Uniersum Strat Treka - gdzie Ziemia pokolnala glod, choroby i wojny, to panstwa istnieja i ludzie ciesza sie swoja roznordnoscia, a Ziemia jest w Zjednocznej Federacji Planet.
A moze o innej definicji panstwa myslimi?

0

@Bykunn Ale co zamiast panstw?

1

@Slazmi Wlasnie im dluzej jestem poza krajem tym bardziej tesknie za Bieszczadami, Borami Tucholskimi, targiem, za ludzmi, jezykiem, poczuciem humoru, sporami, za specyficzynm zapachem itd. To brzmi dosc banalnie, ale ja tak mam.

0

@IAmBackCules Watpie, by pani Sroda wypowiadala sie w ten sposob za rzadow PiSu.
Dla mnie lepsze jest uwolnienie potencjalu gospodarczego i bogacenie sie Polakow niz patriotyzm rozumianu jako napelnianie budzetu panstwa.
Ale to tez kwestia tego jak patrzymy na pieniedze i ich ewenutalna redystrybucje.

Przekazywanie nastepnym pokoleniom jezyka, kultury, historii to rowniez elementy patriotyzmu.

@Slazmi Ja czesto jestem w roznych rejonach swiata i zawsze gdy moge to opowiadam o Polsce, skad pochodze. Czy to patriotyzm?

5

@Slazmi Pani Magdalena Sroda napisala kiedys, ze nowoczesny patriotyzm, to placenie podatkow, ale to chyba za innych rzadow bylo.

ps. patriotym to dla mnie suma tego co dostalismy od ojcow, dziadkow i pradziadkow, a oni od swoich, to cos na co sie pracowalo, walczylo i chyba szkoda, by to marnowac. W czasach pokoju jest pojeciem momentami nawet dosc abstrakcyjnym.

0

@boixos1944 Coleman nagral ciekawy, ale nie latwy w sluchaniu album z Patem, a Jacek Olter to tragiczna niestety postac.
@th@les no na zywo to bylo na pewno cos
@krzychu1526 Anita daje rade, A Oleta Adams z Tears for Fears nagrywala.

4

@Ermitano Obelyskkh i OM wciagaja
@Misanthrope Opeth!
@tristan87 a ten znasz?


@Slazmi Omega w niezmienionym skladzie? wow
@kazbychu Obiturary daja rade, @Wichurek dodam do obywatela


Dodam
Vidna Obmana
1)

Patric O'Hearn
2)

Orb
3)

Oval
4)

Oregon
5)

Ozric Tentacles
6)

Oyestein Sevag
7)

Osibisa
8)


@fcbarcafan19 to moze sobie cos wyszukasz propozycji jest duzo

0

@damianex10 To moga mi zagrac na pogrzebie :)

0

6

Dzis zajmiemy sie ulubionymi wykonawcami i zespolami na litere #O#

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow
-------------------------------------------------------------------- ®

Litera #N# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8427248#comment-8427248

@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek@dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano

2

@Danny Gaucho Zlatan :)
Iniesta tez dobry

3

Na pornhubie takiego interracial nie macie.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@SHIBA ale bedzie walka o ZP FCBarca.com z @contowsky :)

0

@Bykunn a ktorym?

1

@Striker dokladnie, tak jak ci z SETI.

1

Projekt Folding@home polega na przeprowadzaniu symulacji zachowania białek oraz projektowaniu nowych leków. Aby pomóc, wystarczy pobrać i zainstalować oprogramowanie, oraz wybrać opcję "Any disease" w liście "I support research fighting". Powinna być ustawiona domyślnie, ale lepiej się upewnić.

Folding@home osiąga 2400 petaflopsów mocy obliczeniowej, czyli więcej, niż 500 najmocniejszych superkomputerów świata łącznie. Internauci z całego świata użyczają swoich komputerów, aby pomóc w wynalezieniu leku na chorobę COVID-19, wywoływaną przez koronawirusa SARS-CoV-2.
Pod koniec marca projekt Folding@home osiągnął już 470 petaflopsów mocy obliczeniowej. Wówczas, porównywano ją do dwukrotnej mocy najbardziej wydajnego superkomputera na świecie - IBM Summit. Dzisiaj Folding@home ma już moc łącznie 500 superkomputerów świata, 2,4 eksaflopsów czy też 2400 petaflopsów

https://www.dobreprogramy.pl/Foldinghome-jest-jak-500-najmocniejszych-superkomputerow.-Ponad-24-eksaflopsow,News,107477.html

2

@Misanthrope W sumie chyba o to w muzyce chodzi - o emocje i osobisty stosunek, a jednak czesto patrzy sie na nia w kategoraich sportowych.
@bady48 nie znalem tego.

1

@PanPatrykk gdzie leci, ktora wersja?

0

@krzychu1526 Gdzie ten urwor New Radicals byl uzyty?
@kazbychu fajnie, ze Napalm i Nurt przypomniales
@boixos1944 East meet east to jest mega album, a reszta, ktorych wymieniles, sama smietanka.. a tej pani nie znalem, ale ciekawie brzmi. Przy panu Niedzieli moga za moment lzy same naplynac.
@Slazmi przy #L# zapomnialem dodac Grega Lake ..tez niestety Rest in Peace.

4

@wlodek54 kapitalny album "Karate"
@Ermitano Northaut - totalnie moje klimaty
@Kapitan hawk Nauka o Gownie :) NOG
@Walker Dziewczyna z kebaben, Zdrajca Metalu :)
@Stoiczkow @MichalZZZ @Hawajczyk fajny rap przypomniales
@Nigaki @Slazmi - z Nightwish kojarzy mi sie moj dziewiczy Mishear Lyrics ;)



Dodam jeszcze
rewelacyjny polski Nemezis, ktory nie wiadomo gdzie sie podzial
1)

2) https://soundcloud.com/requiem-records-1/nemezis-whispers-from-behind-the-window-vinyl-promomix
Pete Namlook
1)

Neu!
1)

R. Carlos Nakai
1)

No-Man
1)

The Nice (takie male ELP)
1)

Nine Horses
1)

Naked City
1)


troszke bonusowo:

Narada Collection - tzw muzyka New Age (okropne okreslenie)
1)

Noc Muzycznych Pejzazy, czyli audycja dla fanow rocka progresywnego i czasem metalu @Chakalaka , ktora rozpoczynala sie tak:
1)

2) a tu probka samej audycji P. Kosinskiego


Ninja Tunes, swietna wytwornia.

2

Skandal! Nie wiem, co oni sobie wyobrażają? Może jeszcze lekarz podczas operacji ma maseczkę nosić???

0

Mialby ktos linka do "Za chwile dalszy ciag programu" - o przepisach drogowych i wspoludziale pieszego w nie zapieciu przez kierowce pasow?

1

@Hiacynk niedawno byla rocznica tego gola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?