4

Wiekszosc pewnie o tym wie, ale jesli nie lubicie zbyt "mydlanego" obrazu (tzw. motion smoothing) w swoich telewizorach z procesorem (szczegolnie razi ten element podczas ogladania filmow) , to wystarczy troche pogrzebac w ustawieniach i wylaczyc te opcje lub ja zredukowac.

LG - "TruMotion“.
Samsung -„Auto Motion Plus“,
Panasonic - „IFC“ (Intelligent Frame Creation),
Philips - „Perfect Natural Motion“,
Sony - „Motionflow“,
Toshiba i Grundig -„MEMC“.
Loewe - „DMM“,

1

1

@Danny Gaucho Brawo, brawo - Raport.

0

@Avada Kedavra kolejna podpowiedz - Scientolodzy

0

@Avada Kedavra podpowiem - Phiip K. Dick
@kenneth99 a w rolach glownych i drugoplanowych?

0

@TheNekro94 no w sumie moznaby podciagnac, ale mialem na mysli innych film. Kombinujesz dobrze.
@kenneth99 hej
@Danny Gaucho dopiero to kreca

0

Nikt nie odgadl.
Zagadka. O jaki film chodzi?

Skasowali mi post, ktorego jeszcze nie napisalem.

1

Zagadka. O jaki film chodzi?

Skasowali mi post, ktorego jeszcze nie napisalem.

0

Nie bylo was jeszcze na swiecie...
Ale to ladne.


0

@jacobFCB calkiem przyjemne, wokal fajnie momentami przypomina Stacha Soyke.

0

@MesQueUnClub_87 no to chyba o to mi chodzilo, ale faktycznie nawet z Darkiem go nie pamietalem. Teraz , gdy mowisz, to sie przypomina oczywiscie.
Super gosc ogolnie.

0

0

@MesQueUnClub_87 kurde nie pamietam go z pilki. No wlasnie kojarzy mi sie ze wszystkim oprocz pilki. Sito nie pamiec mam.

0

@Encore Szkoda, ze on pilki nie komenowal, ale i tak legenda.

0

@Encore niech zgadne. Szaranowicz?

5

@Encore A ARG z Messim i Maradona w skladzie przegrala. Wnioski? ;)

0

Od wczoraj chodzi za mna ten Coldcut. Ktora wersje lepsza, oryginal czy remix Carl Craiga?


1

@Transu96 masz moj glos.
A tak a propos. @Danny Gaucho pewnie sie zgodzi, ze Gorace sa ja dekolt - niby czlowiek nie chce bezczelnie sie gapic, a jednak to robi.

0

@Transu96 kandydujesz znowu?

0

@Danny Gaucho No ale widzisz, taki program w szkolach mamy, wiec musze czytac.

0

Czy ktos ma moze sciage z tej lektury w "goracych"?
podobno to lektura obowiazkowa

0

@Chwytliwy kurde, to oznacza, ze Milan nie zdobedzie LM. Szkoda.

6

wole zniszczyc te zabawki niz maja mi je zabrac

1

Dobry filmik?
Richard Gere jako skorumpowany gliniarz, któremu próbuje się przeciwstawić młody funkcjonariusz wydziału spraw wewnętrznych Andy Garcia. Próba sił i aktorstwa pod batutą Mike'a Figgisa: Wydział wewnętrzny / Internal Affairs (1990) - PT 22:05 ale kino+

14

@BarcaInfo Jedna z lepszych akcji w wykonaniu Alvesa i w ogole w pilce noznej. Swietny humor i dystans pilkarza.

0

@Abuk no ci powiem...

2

@Maciasek No jasne - Nic Smiesznego i Dzien Swira - zawsze akutalne, Polak w pigulce.

2

@karlu105 Big Bang Kondriatuka, Rejs, Pociag, Przyjaciel Wesolego Diabla, Do Widzienia do Jutra, Mis, Dziewczyny do Wziecia, Las 4 Rano,
Siekierezada.

2

Naprawde jestew w czepku urodzony.
Wlasnie na maila dotalem wiadomosc.

"Jesteś szczęśliwym zwycięzcą! Możesz odebrać
nowego Apple iPhone 11 Pro za jedyne 1,5 euro!
idz do zakupu"

#kochamMaila

0

@BarcaInfo Palomari? Narcos?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?