Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo nie znajde tego, tu musisz sie zdac na moja etykiete.
Z drugiej strony ludzie czytajacy wywiad, mogli czuc sie podobnie, bo nie wiedzialem, co zaszlo miedzy Toba a wymienionymi kolegiami.
ps. nie mowie, ze uzalasz sie czesto, zauwazylem to tylko raz.
1
@BarcaInfo masz racje, tych slow nie uzyles, ale ja mam dobra pamiec i wiem, ze bylo to cos na zasadzie zalenia sie - -.. tyle pracy wkaldam, a niektorzy nie doceniaja.
to nie jest narzucanie tylko jestes pewnego rodzaju przykladem. MOzesz pokazac, jak nie zasmiecac strony , jesli ktos napisal podobny post pod Toba i tyle.
3
@BarcaInfo robi dla wielu dobra robote. Dlaczgo? Nie kazdy chce korzystac z Twittera, wiec BI jest swojego rodzaju posrednikeim w przekazywaniu widadomosci lub mniejszych lub wiekszych plotek.
Na pewno jest to czasochlonne, samo kopiowanie, tlumaczenie czy dodawanie od siebe tresci wymaga dyscypliny.
Niemniej jednak nie pochwalam takiego uzalania sie na soba "o jeju ile ja to pracy wkladam w te posty" (widzalem kiedys taki Twoj wpis).
W koncu pod pistoletem tego nie robi, chyba ze rzeczywiscie presja followersow jest tak duza. Masz z tego przeciez przyjemnosc i chyba nie jest to zrodlem utrzymania.
Poza tym, czytaj posty pod soba, udzielaj sie sie wiecej w dyskujach, odpowiadaj i nie bedzie problemu. (moze w ogole go nie ma).
To pisalem ja, Jarzebek.
#noPriv
Mozliwosc komentowania zostala wylaczona (tylko premium)
0
@Lord_Vader a skad ja moge to wiedziec?
0
Kuzyna szukam, składałem nawet życzenia, bo obchodzi urodziny 20 grudnia .
Cisza.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8022257#comment-8022257
1
@Cochise divide et impera.
Ktos juz na dole napisal, ze w koncu artykuly beda znowu czytane. Chociaz watpie, by sie to sprawdzilo.
3
My chyba naprawde w Kingsajzie jestesmy.
6
@Skaramuczi a nie tak dawno oplakiem sie dzielili..
1
@MaTt_BarcaFan Tak teraz piszesz, a gdy mial bana, to widzialem, ze nie wiesz, co ze soba zrobic. Chodziles zmieszany, pytales o rade na priv - "jak zyc?"
0
@gorgota no rap to juz naprawde cos ostatniego jest.
0
@Avada Kedavra ukartowane wszystko?
7
Skoro promujemy tu szczerosc, to chcialbym bana dla @kerouac , poniewaz wierzy w przypadkowosc wrzechwiata oraz dla @Cochise , bo nie lubi Breaking Bad (czyli nie zna sie na serialach).
ps i bany dla hejterow Zappy i bany dla nienawidzacych mowy nienawisci.
1
@Encore oraz z @Korwin pogromca lewaków
0
@student97r czuje, ze zaraz napisza, ze to byl jakis test czy zart i bylo to wczesniej z @Odesseiron i @Avada Kedavra uzgodnione.
0
@SeeleyBooth na pewno BIO kupiles. Wiem, ze dbasz o zdrowie.
0
@MESSIah16 Pomozemy.
0
@IronSanHybrid w FAmiliadzie najlepszy jest dzwiek, gdy nie trafi sie z odpowiedzia. Czy go zmienili?
0
@Mathew86 nie mog3 tego otworzyc.
0
Cos mi sie nie skleja w tym wywiadzie.
1
Ten artykul / wywiad wyglada na jakas przynete czyli po naszemu "bait", albo cos troche zmyslonego czyli paste.
Chcialem skomentowac, ale cos mi tu cuchnie. Poczekam.
ps. no troche juz skomentowalem, juz.
25
Czy zbanowani tez dostali czapki?
0
@student97r Zawsze mialem pytac. Gdzie umiescisz Shaqa O'Neila (kiedys najdrozszego - Jeziorowcy kupili go za 120 mln)? W scislym topie, czy raczej drugi wybor?
0
@Cariones z ilu metrow?
0
@kenneth99 no ale jak (mniej więcej )?
0
@Fawrf czyli użyłeś kombinacji ....przycisków . Jakiej , panietasz ten moment ?
4
Wasz najladniejsczy gol (nie pytam o zrobienei dzieciaka)?
1
Gdybanie.
Gdyby na stanowisko trenera Barcy pozostalo dwoch chetnych na nie kandydatow - to chcecie Kloppa czy Guardiole?
0
@NGTRX gdzies na glownej?
1
@Barwindg na faktach (autentycznych ) ;)
1
Equalizer 2000, zwiastun.