Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w Marsa???
5
Disco polo? Nie, Nirvana. Jeden z moich ulubionych utworow.
Moja dziewczyno, moja dziewczyno,
Nie okłamuj mnie
Powiedz mi, gdzie spałaś zeszłej nocy?
Pośród sosen, pośród sosen,
Gdzie słońce nigdy nie świeci
Drżałbym przez całą noc
Moja dziewczyno, moja dziewczyno,
Gdzie pójdziesz?
Idę tam, gdzie wieje chłodny wiatr,
Pośród sosen, pośród sosen,
Gdzie słońce nigdy nie świeci
Będę drżał całą noc
Jej mąż był ciężko pracującym człowiekiem
Jakąś milę stąd
Jego głowa została znaleziona w kierownicy
Ale ciała nie odnaleziono nigdy
Moja dziewczyno, moja dziewczyno,
Nie oszukuj mnie
Powiedz mi, gdzie spałaś zeszłej nocy?
Pośród sosen, pośród sosen,
Gdzie słońce nigdy nie świeci?
Drżałbym przez całą noc
1
@sebasek99 podal info o smierci Vaughan Oliver.
Kilka wybornych utworow z okladek albumow, ktore tworzyl.
1) "In The Kingdom Of The Blind The One-Eyed Are Kings "
2) Bringing Down The Light
3) Otterley
ps. przypomniala mi sie jeszcze jedna rzecz a propos wywiadu BI
Wielu fanow zafascynowanych muzyka i mistyka Dead Can Dance bylo zdruzgotanych widzac arogancje i bute Brendana Perry. Ale tak naprawde jego motywow nie znamy.
Jeden z komentarzy " can imagine Lisa turning to Brenden and saying, if you don't behave then you're not getting any ice cream after the interview. -8"
@ściah
0
@SeeleyBooth @NGTRX @Danny Gaucho @kerouac widzialem, kumpel mi pokazal. Nic specjalnego
https://cdn.dribbble.com/users/610752/screenshots/3441373/fcb.gif?vid=1
0
@Witekk10 Kurcze. Dwa ciekawe filmy.
@kamilos1214 wlacz "Inni" bo jest troche creepy.
1
@student97r hej, hej tu NBA - Wlodek Szaranowicz i Ryszard Labedz.
0
Ku Czci Dionizosa...
#Viva2
0
@TR3YWAY ja sobie darowalem, podobnie jak el Chapo
0
@TR3YWAY dobre, co?
0
@TR3YWAY A zaczales cos w ogole ogladac?
1
@mateuszdabski to trzeba chyba wlaczyc
0
@ściah Ciekawe jest rowniez to, gdyby te same pytanie otrzymal inny uzytkownik, ale o tym napisalem, wiec czar prysl.
Mnie zbyzt dlugie pisanie meczy, za to twarza w twarz moge gadac godzinami. Czekam na Orliku - F2F - if you know....
Jesli chodzi o rozbudowane dyskuje, to moze pociagnie takowa @Persyfl .
0
@mateuszdabski i jak? byly momenty, ze meczyl mnie ten serial, ale ogolnei ogladalo sie swietnie.
0
Ogladal ktos ostatni sezon Orange is the New Black?
2
@ściah akurat ciekawe spostrzezenie dotyczace najlepszego usera. Nikt sie tego rzeczywiscie nie czepial, ale nie czytalem wszystkich komentarzy. Dlaczego? Nie wiem. Moze dlatego, ze bylo to nadanie cechy pozytywnej.
Ja osobiscie nie odbieralem @Avada Kedavra jako hejtera, a teraz mam takie asocjacje i moze to proroctwo sie speelni. Oczywiscie bede z tym walczyl, by go latka nie oceniac.
A jakbys mial ocenic swoj wywiad w skali 1 do 11. gdzie 11 to najlepsza ocena?
ps. podzielasz moje zdanie , ze moge czuc sie troche jak krolik po tym wywiadzie?
2
@shinthps Z drugiej strony BI nie musial odpowiadac w taki sposob. Mogl odpowiedziec bardziej dyplomatcznie lub przblizyc dane zdarzenie.
Caly czas mysle, ze to jakis esperyment.
A nastepne wywiady wlasnie z @Odesseiron i @Avada Kedavra
Obydwaj podeszli to tego bardzo dobrze i luzacko.
A jesli chodzilo tylko o odzew, to @ściah wiedzal, co robi.
1
@Hushovt zainspirowal CIe post o Hopkinsie?
Chyba mam - np Jas Fasola, no wlasnie Jas Fasola.
9
@ściah "Drogi sąsiedzie, wie pan co? Ja bardzo przepraszam panie profesorze, że się wtrącam, ale ja myślę, że z tymi prowokacjami to trzeba by ostrożnie. Wie pan, to się tak mówi. Na przykład kiedyś w jednej fabryce oddział ZOMO zgłosił się na ochotnika, żeby uporządkować salę na sesję. Wszyscy zaczęli krzyczeć: prowokacja, prowokacja! A oni przyjechali, poustawiali krzesła, posprzątali i poszli. Także chyba trzeba by ostrożnie. Ja tak myślę."
0
@Lamora kurde mecze sie, ale znam Twoj gust i chce wyrtwac. 5 odcinkow obejrzalem i jestem fanem Star Treka.
2
(Nie)oficjalny hymn hejterow.
"grubsza" wersja
1
@sebasek99 Szkoda.
Nie mam pytan do jakich albumow i jakich wykonawdow robil te dziela. Perly!
Dead Can Dance http://www.progarchives.com/progressive_rock_discography_covers/3172/cover_4330111352017_r.jpg
Sylvian / Fripp https://img.cdandlp.com/2015/11/imgL/117771917.jpg
Cocteau Twins
######http://s3.amazonaws.com/quietus_production/images/articles/13632/cocteau_1384162801.jpg
########https://i1.wp.com/jeszczenie.pl/wp-content/uploads/2015/05/coc-vic.jpg?fit=1395%2C1395&ssl=1
Clan of Xymox https://lastfm.freetls.fastly.net/i/u/ar0/2afaeae5822490cc33627883322929b4.jpg
itd.....
2
Legendarne zmiany. Mocne nerwy.
1
Ktos tu polecal Babilon 5. @Lamora to Ty?
0
@Chakalaka Ktos tu lubi Tommy Lee Jonesa..
nie widzialem.
ps. cos takiego jak Autostopowicz tez moze byc
0
Mialbym ochote na rozrywke w formie tzw. kina poscigowego. Cos jak "The Fugitive - Scigany".
Pomysly?
6
Ciezki zywot hejtera.
0
@Wajper mialem na mysli to, ze uzylem cudzyslownia - niepotrzebnie. Slowo w slowo nie pamietam, ale wypowiedz taka byla.
ps. z wypowiedzi mozna tez mylnie wnioskowac, ze uzala sie czesto. NIe. Zauwazylem to tylko raz.
1
@IAmBackCules on by mnie zabil. Ja waze tylko 55 kg.
@BarcaInfo zapamietaj to pozytywne.
"robi dla wielu dobra robote. Dlaczgo? Nie kazdy chce korzystac z Twittera, wiec BI jest swojego rodzaju posrednikeim w przekazywaniu widadomosci lub mniejszych lub wiekszych plotek.
Na pewno jest to czasochlonne, samo kopiowanie, tlumaczenie czy dodawanie od siebe tresci wymaga dyscypliny."
0
@BarcaInfo Niepotrzebnie sie denerwujesz.
Dzis jest dzien szczrosci. Napisalem o jednej rzeczy, ktora zapamietalem.
Nie pamietasz jej. Spoko. Ja pamietam spoko.
Wiele to nie zmieni, prawda?
0
@LuisSalvano Po czesci masz racje. Od dzis nie jest jednak juz tylko czlowiekiem wklejajacym newsy. Odkryl sie troche, zreszta sam powiedzial, ze lubi czytac nawet negatywne opinie o sobie.
Ja nie mam nic do jego pracy, pisaelm tylko o jednej rzeczy.
ps. a powiedz jak tam z kuzynem, bo sumie nie bylo informacji jakie podjales kroki, A chyba po to pisales ten post, by sie zapytac, co masz poczac?