Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Crown of Thorns czy Garden?
2
@kamilos1214 a moze to?
https://archive.org/details/msdos_Deluxe_Ski_Jump_2000
0
@Janiama o tym samym pomyslalem.
0
@NGTRX mnie chyba cos ominelo
2
@liberoFCB Nie bylem, ale dla samych Litwinek warto jechac - zajwiskowe uroda.
1
@kerouac Brave New World
0
@kenneth99 napiecie jak w przypadku Pluskwy Milenijnej.
@kerouac A moze o przypadkowosci cial niebieskich?
0
@kenneth99 pewnie wkretke stulecia szykujesz.
2
Wchodzi baba na La Ramble, a tam...
0
@kerouac zobacz w google, jak sie nazywa ;)
prawo Kerouca moze?
0
@kenneth99 To ja juz nie ogarniam. "Robie to dla Was" brzmi groznie patetycznie.
0
@kerouac A sa jakies zawody w szybkim wyszukiwaniu?
0
@kenneth99 no nie watpie, ale czy jest sens?
0
@kenneth99 W sumie dlaczego? Tylko dlatego, ze poziom spadl?
1
Czy sa jakies hasla, jakies pytania, tematy, na ktore nie mogliscie znalezc albo dlugo szukaliscie odpowiedzi w necie?
Wylaczam pytania egzystencjalne typu: po co tu jestesmy i dokad zmierzamy.
0
@NGTRX "a po co to komu?"
0
@NGTRX czy @NGTRX
a jesli chodzi o pytanie i pytasz o CR7 i R9 - to wole oczywiscie R9, ale to tylko osobiste, nie poparte dowodami odczucie.
Juz inne epoki, wiec niezbyt lubie porownywac.
Ksywa Fenomen nie wziela sie z niczego
5
@Olkovsky9 ze mna?
0
"Hej, hej tu enbiej" - Szaranowicz i Labedz w retro TVP Sport. @Encore wstawial niedawno - bardzo fajna sprawa.
#kiedystobylo, a jeszcze wczesniej to w ogole.
0
@Pewex Showmax to byl DExter?
1
@Odesseiron superbohater jakich swiat potrzebuje
0
@mekston no niby tak , ale tylko niby :)
3
@gorgota W sumie wiele wypowiedzi Ronaldo mozna okrasic tagiem - funny, zabawne czy cos w tym stylu.
Jego branie siebie na mega serio mocno smieszy.
2
@Adamski69 Moze byc fake.
0
Ogladalem niedawno (tzn w nocy) film "The Equalizer" z Dzynzdelem Washingtonem.
Dzis ten dobry aktor obchodzi swoje 65. urodziny.
Film mi sie podobal - taki typowo amerykanski produkt, ale oni to po prostu potrafia. Niby wszystko przewidywalne, niby duzo stereotypow itd, ale oglada sie przyjemnie.
Oczywiscie z wylaczonym motion smoothing ;)
Dwojke ktos zna?
0
@NaFazieHitman Brazylia Niemcy to byl w ogole mecz? Jedna druzyna grala, a druga wiazala buty.
0
@Mechanik Fani 4 Kolek z tym gosciem z szopa na glowie.
0
@Nano22 Mad Max 2 - Wojownik Szos.
W Pogoni za Amy lepsze od Szczurow z Supermaketu, ale mniej wiecej na rowni ze Sprzedawcami.
4
@Striker siedem ;)
0
@Avada Kedavra haha