Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kenneth99 Arnie ma to w sobie, ze gra tam powazna role, ale jest przy tym komiczny. Nie wyobrazam sobie nikogo innego.
Amerykanski film - smieszne teksty, nawet w sytuacji zycia i smierci.
1
@nieprzysiadalnosc ogladam wlasnie Terminatorka 3 i pewnie stad to pytanie.
Genialnie nakrecona scena poscigu i pani kierujaca dwigiem.
0
Czego nie moze zabraknac w typowo amerykanskim filmie akcji?
0
@Sandu! lewicowy wujek dopiekl?
0
Dopiero wlaczylem 3ke. Co John Connor robil w klatce? (AXN)
ladna ta Terminatorka.
1
Holandia 99.
https://pbs.twimg.com/media/EMAQwrwXUAER0QH?format=jpg&name=medium
0
0
Plotki.
Lista zakupow Jürgen Klinsmanna powieksza sie.
Konrad de la Fuente, Mario Götze, Julian Draxler, Granit Xhaka.
0
@kenneth99 gdybym byl kobieta.. to kto wie.
0
W Kanadzie wycieli z "Kewina" scene z Donaldem Trumpem, a jak bylo u nas?
https://fl24.net/wp-content/uploads/2019/12/BeFunky-collage-99.jpg
ogolnie panie i panowie - fajny material na mem. Ktos, cos?
0
@kenneth99 stylowo
0
@kenneth99 pewnie zrobilbys wrazenie w bluzie Semedo.
0
@kenneth99 Chcialem, ale wstyd siostry wzial gore. Pytalem @IronSanHybrid i podobno na pornhubie bardzo popularna jest kategoria "shy".
0
@MesQueUnClub_87 hehe. Nie dyskutuj, bo w kacie bedziesz stal.
0
@kenneth99 jak to???
2
Patrick - co jest kurna?
Pierlugigi -
https://pbs.twimg.com/media/EMA3e9RXsAA-I70?format=jpg&name=small
0
@kenneth99 A robiles tego typu ankiety lub podobne akcje?
0
@kenneth99 ludzie sa podli, a pewnie wolne miejsce zostawili przy stole dla zbakanej duszy.
0
@kenneth99 O dzieki.
W swieta? Toz nieludzkie jest.
w sumie od razu powinno byc powiadomienie, ze abonent niedostepny.
The person you are trying to reach....
0
@Skaramuczi no juz nie moge edytowac, Literowki, mam ich sporo, ale czuwasz, wiec jest ok.
1
Oficjalnie! Nirvana przebila bariere miliarda wyswietlen.
https://66.media.tumblr.com/d55c1e6c0ceccbfb02c2474172a78f35/tumblr_ovzi6zTvuZ1wsmd3co1_400.jpg
1 bilhão de views, quem é BR curte aqui só pra saber quem ainda tem um bom gosto musical!
3
W Anglii niby Boxing Day, a tylko w pilke graja. ;/
jakies linki to tego boksu?
0
@YoNoEntiendoNada @pinasmeister znalem te historie i przesknanowalem tylko tekst. zle zrozumialem - myslalem, ze akcja tzn smierc, miala miejsce 2007 roku.
mea culpa
0
@Skaramuczi tak
0
@pinasmeister To mial go jeszcze z barcelonskich czasow.
0
@Odesseiron Ktos wczoraj lub dzis, polecal film fabularny opowiadajacy o tej tragedii.
Tytul. "Niemożliwe"
1
@BarcaInfo A moze Zlatan to powiedzial?
0
@AmigoBlancos Tym mniej. Tym sie po prostu chwalisz :)
2
@RichardWinters pewnie , że masz prawo .
Dyskusja i tak krąży wokół tego , że Amigo i Mario za sobą nie przepadają .
0
@AmigoBlancos lekka :) - jestes prezciez na stronie Barcy.