0

@kenneth99 Arnie ma to w sobie, ze gra tam powazna role, ale jest przy tym komiczny. Nie wyobrazam sobie nikogo innego.

Amerykanski film - smieszne teksty, nawet w sytuacji zycia i smierci.

1

@nieprzysiadalnosc ogladam wlasnie Terminatorka 3 i pewnie stad to pytanie.
Genialnie nakrecona scena poscigu i pani kierujaca dwigiem.

0

Czego nie moze zabraknac w typowo amerykanskim filmie akcji?

0

@Sandu! lewicowy wujek dopiekl?

0

Dopiero wlaczylem 3ke. Co John Connor robil w klatce? (AXN)

ladna ta Terminatorka.

0

0

Plotki.
Lista zakupow Jürgen Klinsmanna powieksza sie.
Konrad de la Fuente, Mario Götze, Julian Draxler, Granit Xhaka.

0

@kenneth99 gdybym byl kobieta.. to kto wie.

0

W Kanadzie wycieli z "Kewina" scene z Donaldem Trumpem, a jak bylo u nas?
https://fl24.net/wp-content/uploads/2019/12/BeFunky-collage-99.jpg

ogolnie panie i panowie - fajny material na mem. Ktos, cos?

0

@kenneth99 stylowo

0

@kenneth99 pewnie zrobilbys wrazenie w bluzie Semedo.

0

@kenneth99 Chcialem, ale wstyd siostry wzial gore. Pytalem @IronSanHybrid i podobno na pornhubie bardzo popularna jest kategoria "shy".

0

@MesQueUnClub_87 hehe. Nie dyskutuj, bo w kacie bedziesz stal.

0

@kenneth99 jak to???

2

0

@kenneth99 A robiles tego typu ankiety lub podobne akcje?

0

@kenneth99 ludzie sa podli, a pewnie wolne miejsce zostawili przy stole dla zbakanej duszy.

0

@kenneth99 O dzieki.
W swieta? Toz nieludzkie jest.
w sumie od razu powinno byc powiadomienie, ze abonent niedostepny.
The person you are trying to reach....

0

@Skaramuczi no juz nie moge edytowac, Literowki, mam ich sporo, ale czuwasz, wiec jest ok.

1

Oficjalnie! Nirvana przebila bariere miliarda wyswietlen.



https://66.media.tumblr.com/d55c1e6c0ceccbfb02c2474172a78f35/tumblr_ovzi6zTvuZ1wsmd3co1_400.jpg

1 bilhão de views, quem é BR curte aqui só pra saber quem ainda tem um bom gosto musical!

3

W Anglii niby Boxing Day, a tylko w pilke graja. ;/

jakies linki to tego boksu?

0

@YoNoEntiendoNada @pinasmeister znalem te historie i przesknanowalem tylko tekst. zle zrozumialem - myslalem, ze akcja tzn smierc, miala miejsce 2007 roku.
mea culpa

0

0

@pinasmeister To mial go jeszcze z barcelonskich czasow.

0

@Odesseiron Ktos wczoraj lub dzis, polecal film fabularny opowiadajacy o tej tragedii.
Tytul. "Niemożliwe"

1

@BarcaInfo A moze Zlatan to powiedzial?

0

@AmigoBlancos Tym mniej. Tym sie po prostu chwalisz :)

2

@RichardWinters pewnie , że masz prawo .

Dyskusja i tak krąży wokół tego , że Amigo i Mario za sobą nie przepadają .

0

@AmigoBlancos lekka :) - jestes prezciez na stronie Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?