Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2x Heisenberg:
Family Guy.
Piosenka o Heisenbergu
2
@A4ron pijesz, co lubisz i jak lubisz, słowa jeśli droga łyska to trochę szkoda kasy.
2
@PatrykBarcelona tu powinno http://www.meteo.pl/
3
@Stoiczkow przemiana technologiczna odgrywa dużą rolę tzn łatwy dostęp do świata ruszających sie obrazków.
0
@jacobFCB pozdrawiam
1
@DaPi tam jest super -
Kosowo (dodatkowa nazwa w j. kaszub. Kòsowò ) – wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim , ...
1
20 lat minęło wczoraj od jego samobójczej śmierci.
1
@Hushovt pamiętam tylko, że charakteryzacja była odlotowa .
AAA - przyjaciel wesołego diabła jest świetny
0
@Hushovt ja tak srednio w temacie, nawet ten labirynt średnio podobał
0
@Hushovt @masq
Hook z Robinem Williamsem?
0
@masq nie do końca moja działka
, Ale chyba Big Fish był ciekawy
No i Neverending Story.
0
@Gappeq ja mam Wersje EU
1
@Hushovt critters
0
@MarioVeB! Mad Max 1-3 . Często w Swieta lecial
0
@msmsms podziękuj @Danny Gaucho i @Odesseiron
0
Trochę inna kolęda pana Ratajczyka. Christmas Mourning
0
@Janiama oo i magazyn darmowy :)
94 rok - slaby z Ciebie kibic - nie widać smutku po porażce z Milanem, a to zaledwie kilka miesięcy wcześniej.
2
Święta ala Ojciec Chrzestny.
0
@SeeleyBooth @Transu96 @damianex10 @AllBundy
Wędkarze , koza pospolita coś wam mówi ?
0
Zagadka .
U mnie dziś nie tylko karpik, ale też koza.
0
@kenneth99 niestety nie . Gardzi
2
@kenneth99 23 ;) czyli wiek M. Jordana
4
@kenneth99 trzeba się znaleźć w jednej rodzinie. Moja siora jest wolna .
6
Gorąco w tej czapie, a i przy wigilijnym stole nie wypada.
3
@Kajtek77 to z tej slynnej pizzerni
1
@dontripe dokladnie - oprocz tego Telefon calkiem spoooko
1
@dontripe automat kiepsko , tak.
Z tego co wyczytałem , to Redmi 7 nie obsługuje 5 hgz - mega dziwne w sumie
1
@dontripe od tego się Problem. Zaczął - 2,4 słabo dziala - wiele sieci sąsiedztwie , które się zaklucaja.
Próbowałem 13 kanalow i nie jest lepiej.
Dlatego podzielilem sieć na dwie. Na5ghz śmigają tu Ajfony, Redmi note 4 i Samsung, ale nie Redmi 7 . Kota można dostać
1
@Gappeq masz 7 czy Note 7 ? Jaka wersja oprogramowania?
Tutaj jest pokazane , że nie obsługuje
https://c.mi.com/thread-2701058-1-0.html
0
@kamiVeB czarna koszula nie ma charakteru żałobnego wręcz przeciwnie