Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@8Iniestazo8 tacy ludzie nazywają się snobami , a ich macki wybiegają daleko poza temat lyskacza.
Gdyby nie oni wiele np obrazów z bezcennych stało by się tylko tymi z cena i do tego mniejsza.
0
@Hushovt sknerus McKwacz
0
@8Iniestazo8 Rzemieślniczy” znaczy „przepłacony”
Bourdain na każdym kroku podkreśla, że jest prostym człowiekiem. Jego brak ogłady to nie żadna poza, a właśnie wynik bezpośredniości i totalnego olewania konwenansów. W trakcie swych podróży dookoła świata, kucharz miał wystarczająco dużo okazji, by próbować produktów regionalnych, które w krajach zachodnich przeżywają ostatnio swego rodzaju odrodzenie. Ciężko się więc dziwić, że nie znajdują one uznania w oczach Bourdaina.
Kraftowe piwo jest dla hipsterów
Oczywiście nie ma co generalizować – zawsze najważniejsza jest jakość. Problem, który zauważa Anthony, to brak wyraźnej różnicy jakościowej względem ceny. Innymi słowy, wiele wyrobów rzemieślniczych nie odbiega znacząco od ich „normalnych” wersji. Oczywiście poza tym, że są droższe. A wśród „crafterów” wszelakiej maści, nasz bohater szczególnie nie przepada za jedną grupą…
Każdy snob to dupek, zwłaszcza gdy dorwie się do piwa
Anthony Bourdain mówi wprost: snobizm to zło, które trzeba wyplenić. Pech chciał, że uwielbia on piwo. To sprawia, że często naraża się domorosłym browarnikom oraz piwnym geekom, których podniebieniom dane było skosztować takich gatunków piwa, o jakich pewnie nawet nie słyszałeś. To ich wypowiedzi w przemądrzałym tonie powodują, że za takimi ludźmi Bourdain nie przepada. Niezależnie czy mowa o „crafterze”, barmanie czy przemądrzałym dupku (tfu, „piwnym snobie”) – ich pyszałkowate podejście i patrzenie na normalnych ludzi z góry, utwierdza jedynie w przekonaniu, że nie warto wdawać się w jakiekolwiek dyskusje. Koniec końców najlepsze piwo, to zimne piwo!
0
@Nano22 Stalin mi dal kiedys cukierki , a Jezus nic
0
@Hushovt niektóre kaczory są fajne - np Piotr " ukrywam twarz " Kaczkowski
1
Juz od wczoraj mecze się nad tym redmi 7 i brakiem 5ghz- zmieniam kanały , region komórki i nic .
Ląduję nawet w obcych forach , ale tam proponuje typowe rozwiązana
Prueba a resetear el router
4
Życie pędzi, podobnie jak la Rambla. Składamy kurtuazyjnie życzenia, dyskutujemy o prezentach, marzeniach, ale przy tym zgiełku nie możemy zapomnieć o prawdziwym znaczeniu tych świąt:
https://img15.demotywatoryfb.pl//uploads/201812/1545656597_ohts9j_600.jpg
1
@Munio Ratajczyk :)
1
Last Christmas Cover !
(Stereo)Type O Negative
0
@deyna2018 Go to your Google Account.
On the left navigation panel, click Data & personalization.
Under "Activity controls," click Manage your activity controls.
Turn off the activity you don't want to save
3
@pinasmeister kozak jakich mało
4
@deyna2018 pornole wyszukuj w duckduckgo w trybie incognito ;)
0
Było już o ulubionych utworach świątecznych . Zapomnieć o dwóch bardzo ważnych -
0
@itmustbejoke "Messi, Maradona? Byłem od nich lepszy"
Romario
1
Christmas Values. Cywilizacja
0
Sebol wyszedł z mody.
https://t.co/clud8FJaIi
0
@Lord_Vader mi by starczylo być teraz w Miami na promenadzie przy ocenie - pelno tam takich jeździ
0
@JimMorrisonFCB i te ruchy bioder i pośladków . @Lord_Vader
0
@Danny Gaucho najlepsze życzenia , by w końcu z Gaucho wyrosl DannyInfo i wygrał te ZP .
6
Kobiety na rolkach / wrotkach oraz te ładnie plywajace (ale amatorki , bo profesjonalistki zbyt mocno zbudowane),
naprawdę fajnie się ogląda
0
@mrboom dramat ;)
0
@MaTt_BarcaFan widzimy to inaczej
1
@kenneth99 dziękuję bardzo !
Tobie również udanych Swiąt i zostań z nami .
Pozdrowienia od mojej rodziny ;)
0
Nadchodzą święta, czas, w którym rozwiązujesz problemy telefonów komórkowych członków rodziny .
Czy redmi7 nAprawde nie obsuguje 5ghz Wifi???
Mam redmi notę 4 i spoko śmiga 5ghz
0
@MaTt_BarcaFan technicznie nir ma tam do czego sie doczepić , ale tak jak pisałem - Tomek taki nie był .
0
@Janiama widziałem kiedys wzmiankę o Tabaresie , która chciał zmotywować Urugwajczyków przed meczem . Gdy nach nich spojrzał (stali w kółeczku , pokrzykując ) wiedział , ze juz nie musi tego robić .
Uważam , ze trener jest od motywacji , ale trzeba umieć podejść zawodnika.
Motywacja moze tez być no zniwelowanie strachu przed powtórzeniem błędów .
Wtedy motywacja rozciąga sie nam na troche szersze horyzonty.
Motywacja gdy musi grać w ustawieniu , którego nie lubi itd
0
@Cvzx moim zdaniem techniczne zagral bardzo dobrze , ale to nie był Tomek
0
@Janiama a kto byl dla Ciebie najlepszym motywatorem i dlaczego?
0
@NeroTFP Ogrodnik super zagrał , ale byłem troche zawiedziony tym, jak przestawił Tomka, na i za mało o nim - z drugiej strony - Tomasz zasługuje na osobny film
6
Obsypana nagrodami opowieść o tragikomicznych losach malarza Zdzisława Beksińskiego. Studium dysfunkcyjnej rodziny podkreślone świetnymi kreacjami Andrzeja Seweryna, Aleksandry Koniecznej i Dawida Ogrodnika: Ostatnia rodzina (2016) - 20:30 TVP Kultura