Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucas/catalan ale tylko osobiscie.
4
Kto pamieta?
Mlody Andres. https://pbs.twimg.com/media/EL6FhhVWoAMkzzS?format=jpg&name=small
0
@lucas/catalan musze odpowiedziec klasykiem - nie znam, ale kolega zna. Bardzo ladna pani.
1
@lucas/catalan ładny avatar
1
@SeeleyBooth Kwasa tam nie było - potwierdzone
https://x.com/xxxxxxx00128902/status/1205494871269744640
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Wigilia 2019 wg Monhy Pythona
https://m.joemonster.org/filmy/101549/Wigilia_2019_wg_Monty_Pythona
1
@nieprzysiadalnosc racja, racja
0
@MESSIah16 on tam użył sformułowania -zapomnijcie - ?
1
@nieprzysiadalnosc odświeżyles?
0
@VamosRakieta i co , pykasz?
0
@Adamski69 I tak bardziej zachwycano sie dosieznym Ronaldo niz El Clasico.
2
@Kamilos84 aparat go nie ujal, bo skoczyl zbyt wysoko.
1
Buffon i Ronaldo.
https://pbs.twimg.com/media/EL0vOKWXYAA7qGs?format=jpg&name=small
0
@LuisSalvano Live long and prosper!
0
@TheNekro94 I pare innych znanych nazwisk.
2
Ale moj Mesiu malo spala. W cyklu mieszanym 20,8–19,7 kWh/100 km .
0
Sporo bramek tu padlo 4-3 (5-6 w dwumeczu).
0
Najlepsza pinball / flipper na telefon, kompa i przegladarke?
1
@Janiama Akurat ja nie uwazam, ze to latwe. W sumie chyba wiekszosc rzeczy, ktore chcemy robic dobrze, nie jest az takie latwe.
To trzeba Cie tam zglosic. Nie zgodzilem sie z nim w jednym punkcie - uwazam, ze komentowanie w Polsce czesto jest bardzo srednie, tak samo jak eksperci w studio. Sorry, pewnie ich znasz, ale Dziekanowskiego, Wichniarka czy Koltonia ciezko sie oglada, w sumie Engela tez.
0
Cos jeszcze o Wiedzminie.
https://pbs.twimg.com/card_img/1208013617859321859/mXlI-3Qc?format=jpg&name=medium
https://culture.pl/en/work/netflixs-take-on-the-witcher
to Sosnierz gra Witchera? https://joemonster.org/i/downth/th/p390785.jpg
0
@Danny Gaucho Jazzmani, jak ja lubilem ten zespol.
0
@Janiama Ogladales ostatni odcinek Cwiakaly na YT? Mowil troche o komentowaniu i roli drugiego eksperta podczas meczu, zachwycal sie Mielcarsckim i jego wiedza i innym spojrzeniem (bylego profesjonalisty) Podal przykald, ze taki facet nie ma ma opoiwadac, ze Ter Stegen ustawil 5 osobowy mur, tylko dlaczgego to zrobil.
Podjalbys sie komentowania u boku Cwiakaly czy kogos innego?
1
Apple nie jest najczęściej wybieraną marką smartfonów na świecie. Udział w całkowitej sprzedaży ma niższy niż 20 proc., a jednak zgarnia najwięcej pieniędzy. Recepta na biznes jest doskonała: nie brną w ilość, liczy się odpowiednia marża.
https://www.dobreprogramy.pl/Apple-zgarnia-dwie-trzecie-zyskow-z-calkowitej-sprzedazy-smartfonow,News,105355.html
0
Niektore z seriali przewidzialy prawie wszystko. Tutaj Stanislaw Aniol o zwiazkach jednoplciowych.
1
@Danny Gaucho Mi pokazalo, ze cos podtekst seksualny. Podwalasz sie? :)
priv.
@JohnA Po tym wyjasnieniu madrzejszy nie jestem. " also known as Lenny Face or Deg Deg) is the God of Faces. Some users tend to spam Lenny Face. The Lenny Face originated from 4chan, not Miiverse. However, like many places, it is popular on Miiverse and there was even a user called Lenny who was based around the Lenny Face."
1
@Danny Gaucho dobra,dobra, znajde se w necie. Dobry jestem w szukaniu.
0
@Objectivo w nocy sie cieszyle z tego, ze zmieniajac po ciemku podkoszulek, trafilem dekoltem (wycieciem) do przodu, bo do tylu to niezly dol jest.
Mala rzecz, a cieszy...
@Nano22 juz myslalem, ze Forrestem Gumpem jedziesz.
@Danny Gaucho ja nigdy nie wiem do konca, co ta emotka oznacza. @sebasek99 czesto uzywa, to chyba nic dobrego. ;)
0
Mala rzecz, a cieszy. Przyklady z waszego zycia?
0
@kenneth99 Kiedy TA data?