Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mocno nostaligczna robi sie Rambla po takich wystepach jak wczorajszy.
0
@matirix20 Jason Kidd tez byl niezly i chyba "Penny" Hardaway.
3
Meskie granie z samochodu.
Power to believe 3
Faith
kosmiczno - hippisowskie klimaty (starozytni kosmici)
You Never Blow Y'r Trip Forever
0
Zapowiedz finalu Flamengo vs Liverpool.
0
@Danny Gaucho Aniol w sumie tez.
11
Ligowe asysty tej dekady.
https://external-preview.redd.it/CPS-icMyh6br6mTGfxYiz-pxWB-w_NVOk8WZROkRtxM.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=312c56b556dc8c75966c2b3f64ff66d11abd35a5
0
@LeoMessi1994 moze kiedys :)
Tak w skorcie - ta wspolpraca powinna sie zakonczyc po drugim sezonie za porozumieniem stron.
1
@JimMorrisonFCB katowalem te piosenke Eurytmics caly tydzien. this City never sleeps.
0
@MarioVeB! ah ten Cancelo. https://streamable.com/q6nzd
0
@kamilo0066 pamietam, znokautowal tam sedziego ;) Ale dzwiek jego rakeity soczysty, plus mial w swojej karierze okres, w ktorym pokonla w szystkich z topu lacznie z Fedexem i Nadalem.
0
Dla fanow tenisa - no to jest po prostu 50 sekund czystej przyjemnosci. Pisalem juz kiedys, ze to jeden z najwiekszych talentow w historii tego sportu.
Ten dzwiek z forehandu i backhandu, symfonia - i ta sila oraz przyspieszenie uderzenia.
D.N.
@JimMorrisonFCB ty tak srednio za nim przepadales?
0
@Janiama Masz blad w powiedzieniu - "Jak się nie ma lubi, tego, co się lubi, to się lubi, co się ma.".
Mysle, ze ludzie dlugo nie wytrzymaliby pieknej gry przy wynikach "zawsze drugi". Po jakims czasie przyszlyby opinie - przeciez jestesmy Barcelona, gramy pieknie, ale musimy zdobywac trofea.
Bycie kibicem Barcy jest latwe i wygodne, nawet jesli bywaja okresy posuchy, to zawsze beda graly tu gwiadzy, zawsze beda piekne mecze i trofea.
7
Wczorajszy mecz to hanba! Jedn z lepszych gifow.
https://gfycat.com/ordinaryshinycicada
0
@jacob345 lepszy dosiezny niz VVD?
1
@Cochise @Serek
0
@LeoMessi1994 naprawde ciezki temat.
0
@LeoMessi1994 W wielu meczach to tak wyglada, ale ciekawi mnie to ze strony praktycznej, bo przeciez Ernest podczas odprawy nie mowi - sluchajcie gramy tak i tak, a w ataku Leo cos wywalczy.
0
@sebo939 @Cochise tez o tym pisal w artykule "Klaskacz vs Kucacz".
pressing chain reaction.
powstaje pytanie dlaczego tego nie robia?
0
@Messibestplayerintheworld Czyli zakladamy na przyklad, ze Barca ma bana transferowego i zostajemy w tym skaldzie na nastepny sezon. Przychodzi inny trener i...?
ulepi cos lepszego czy nie?
0
@Gaucho kurde, albo mam brak lecytyny albo trzeba @Janiama zapytac.
2
@Grzybu @FanLuisaSalvano no ladnie wyskoczyl - moze siatkarzem lub korzykarzem jeszcze zostanie.
1
@jacob345 raczje @Gomo55 ma racje, mi tylko cos tam o uszy sie obijlo.
0
@Ramos9248 tyle szukania, ale dobra , wejde se. dzieki.
0
@jacob345 chyba po prostu chodzilo o klasyk, dlaczgo warto ogladac czy cos takiego.
0
Podobno Maszyna fajna bramke wczoraj strzelila (moze ktos mialby linka dla leniwego).
Ma dosiężny lepszy od VVD?
Polecam rowniez gola Dybalskiego z wczoraj.
1
@fcbarcafan19 no i mi tez zostalo. Indoktrynacja.
0
La Rambla Plotek...
W nocy wklejalem petarde Seedorfa w meczu z Atletico. Ktos sobie przypomina, czy on wlasnie nie byl kiedys zamieszany w jakas afere z zona kolegi?
0
Podobno Ajax pobil swoj rekord strzelajac 155 bramek w roku kalendarzowym.
0
@daro22 Mam nadzieje, ze nie wygra, chociaz jest oczywiscie faworytem. Postawie sobie cos na Flamenog albo remis. kurs 3 na ich wygrana.
1
Przezyjmy to jeszcze raz (arabski komentarz robi robote oraz tytul - All goals)
a tu komentarz portugalski (BRA)
ps. ten Valverde ma dobrze ulozona stope.