9

Wielu go pamieta, ale warto przypominac jego talent.


0

@Danny Gaucho A Dejan Stankovic nie trenuje ich od wczoraj?

0

@kenneth99 Witam, nawzajem :)

3

Niedlugo zmieni mi sie avatar, bo juz dosyc mam tych swiatecznych.
Gdyby ktos mnie nie poznal to


0

@rademenes O to sobie przelacze na Polsat w czasie reklam na TVN.
- ups..

0

@Keson kurcze az duma rozpiera rodzine

0

@kerouac Najwyzsza, Najwyższy Czas!

0

@TheNekro94 były już chyba takie przypadki - tzn ciężkie pobicia

1

@Avada Kedavra Ja tez sie nie poznaje. Zaszalalem.

1

Wiedzmin rewelacja jak dla mnie.
Krótko i na temat... Ten film to arcydzieło. Ścieżka dźwiękowa to jedna z najlepszych jaka kiedykolwiek powstała. Idealnie oddaje cały klimat... kult mięśni, kult stali, dzikość, wolność, śmierć, miłość, zemsta... Niesamowity klimat, muzyka i scenografia. Zwięzłe i celne dialogi, nietzscheańskie przesłanie. Fabuła dość prosta, ale zawiłość nie jest tu potrzebna.
"Once great men lived here... giants... gods... once, but long ago"

0

Richard Adams przewidział Jesieniary i Zimiary.

"Zima. Nastał czas cichych odejść, odsiewanie wszystkiego, co nie wytrzymuje zimy. Wiele istot ludzkich twierdzi, że lubi zimę, ale tak naprawdę, to lubią uczucie zabezpieczenia przed nią. Nie istnieje dla nich problem jedzenia w zimie. Mają ogień i ciepłą wodę. Zima nie może im zaszkodzić, przeciwnie, zwiększa ich poczucie własnego sprytu i bezpieczeństwa."

1

11stka Ronaldo. https://pbs.twimg.com/media/ELsgetxWsAcLSci.jpg



0

@PieN Emminence Front..

0

@Hushovt Lotr widzialem tylko raz, ale wlasnie te scen pamietam. Czy Boromir tez spektaluarnie nie pozegnal sie z Game of Thrones?

0

@kenneth99 ale co, bedziesz spiewal Zappe, by Cie usuneli?
Swoja droga Zappa zawsze sie smial ze swojego glosu, uwazal bowiem, ze go zupelnie nie ma.

0

@PieN mega kawalki :) Rusty Cage i Them Bones...

2

@Hushovt @HassanMubarak Gladiator tak oczywisty, ze zapominelismy.
smierc Omara , smierc Hanka , ale to juz seriale.
@Lamora

smierc Zory, Blady Runner


2

@Hushovt Intestellar - scena ze "stara" corka.

"Odlot" - historia tych dwojga, ktorzy sie razem starzeja.

0

@HassanMubarak Forrest faktycznie bywa smutny. Wielu pisze tez o Mój przyjaciel Hachiko, ale nie widzialem tego.

1

@Croocers a mnie tez.. nawet mi ciarki teraz przeszly

0

@PieN a co tam jest ich soundtrack?

0

@Hushovt Spielberg - A.I - przybysze , Przelamujac Fale - dzwony miedy chmurami, Tanczac w Ciemnosciach - a capella Björk przed egezkucja.

0

@kenneth99 musisz usuwac? nie mozesz na chwiele zawisic dzialalnosci.
A tak a porpos, @Socjopata malo sie cos ostatno udziela.

0

@kenneth99 a mial wysoka range wojskowa?

0

@Cyzix Faktycznie, byl moment ze Sampaoli byl tutaj Bogiem, potem sam znalazl sobie bozak w postaci Messiego i ...
@kenneth99 syf juz jest jakis czas, dla mnie symboliczan data, to pozegnanie pewnego do-not-say-his-name uzytkownika.
Dlaczgo pozegnac, wlasnie przez ten syf?

0

@kenneth99 jak to zycie...smietelna choroba, przenoszona droba plciowa. Dosc dobrze, a u Ciebie?

0

@Cyzix to trza zlikwidowac koryto, czyli zielone.

1

@kenneth99 o witam.

1

@PieN Kurde, ale przypomiales. mialem pare miesicy temu niezla faze na Living - katowalem plyte "Stain". A Rage wiadomo, zawsze wejdzie.

0

@MarioVeB! Nawet nie smiem wymieniac nazwiska zawodnika, ktory by sie pieknie czul.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?