1

@daro22 kiedys byla taka gra Centrurion, ale nie wiem czy doczekala sie kontynuacji.

0

@R10BarcaM10 Oczy mnie raz zabolaly po przyjeciu Griezmana piszczela, ale zaraz potem Isco pieknie przyjal trudna pilke w polu karnym.

0

Jaki wynik typujecie w finale Flamengo vs Liverpool?

1

Po co tylke klotni, moim zdaniem bramka Viniciusa byla.
https://streamja.com/n04p

1

@JimMorrisonFCB one more, one more ;)

1

@Witekk10 chyba @Janiama kiedys pisal, ze mial ona udo i lydke jak slon.

0

@karci0 tak jakos...wyszlo. No wiesz. :)

1

Tenisowe stereotypy.



kim jestescie? Ja chyba siebie znalazlem. @JimMorrisonFCB

0

@Nolife1899 musze to w koncu obejrzec. Ten z Balem i Deppem?

2

@NGTRX Matrix zapodales.

3

@Mario96w Jakie smutasy, jakie smutasy? Ja na przyklad ogldalem ten mecz ciagle majac w glowie "chlopie, ten trener zdobyl LM 3 razy z rzedu". Remis super ;)

0

@YouShouldListenToMe To juz jest grubsza sprawa.

0

Derby Madrytu.


Ronaldo w PSV - dla Ronaldo futbol to prosta gra - bierzsz pilka i pilka musi znalezc sie w siatce, czyli okragle musi w prostokatne.

0

@matelkoveb on chyba siedzial i zawijal w te sreberka.

0

Jest nominacja Fallon D'Floor dla Cancelo:
https://streamable.com/q6nzd

Lekko wzurszajace video o holenderskiej "big four"
https://streamable.com/idow4

0

@Michallublin a to chyba w kiblu bylem.

6

Bale raz fajnie wygarnal pilke, ktora praktycznie juz byla poza linia konca boiska.
Podobalo mi sie tez profesorskie zatrzymanie akcji Realu przez Rakiete i wyprowadzenie kontry.
Tak se pozytyow szukam.

1

@Kubix93 @YouShouldListenToMe A rano myslano, ze dzieki pani @juliacicha dyskusja na temat el clasico vs gran derbi zostalo raz na zawsze zakonczona.

0

@Kapitan hawk Wegierki ladne co? I nie pytam o sliwki, o ich slwiki tez nie.

6

@Katalończyk 99 Starzajemy sie. Bez szczeniakow meczu nie wygrasz - kto ogladal na eleven ten wie, czyj to tekst.

0

@Kubix93 Mi tez derby za bardzo nie pasuje, ale kazdy wie, o co chodzi. Derby ewentualnie bym powiedzial gdyba Barca grala z Ralem w finale LM, ale i tak klaysk to klasyk tzn . El Clasico.

0

@Kubix93 You should listen to him - chodzilo mu o Grand Derby Europa :)

0

@Jakchcesz u mnie najbardziej licza sie dwa smaki - fromge czyli cos taki serowo cebulowy (serek fromage hehe) oraz vinegar czyli po prostu ocet.

0

@Jakchcesz jaki smak?

2

Kurde gdyby nie Ter Stegen, Messi, Suarez, Griezmann, de Jong, Rakitic, Roberto, Semedo, Pique, Lenglet i Alba to bylby inny wynik. A moze taki sam?

1

Moze chociaz final klubowach MS miedzy Flamengo a Liverpoolem. wynagrodzi nam to dzisiejsze srednie widowisko
21 grudnia
15:30 mecz o 3. miejsce Monterrey vs Al-Hilal
18:30 finał, TVP Sport

edit - gole z dzis
Firmino https://streamja.com/dQyp
Zolta dla Kloppa https://streamable.com/ibo63
Funes https://streamvi.com/watch.php?video=1576691027
Allison- parada https://streamable.com/ed2d7
Keita https://streamvi.com/watch.php?video=1576690886

edit edit - piekna bramka Dybalskiego https://streamja.com/ABoW

0

@Odesseiron slaby bait.

0

@Odesseiron naprawde nie wiesz? uf

0

@Odesseiron Jest tu kilku takich - chociaz zakladam, ze to moze tez byc internetowa poza.
@HassanMubarak tak, ciekawosc na pewno odgrywa role, ale nie tylko to.
Czesto Ci sami ludzie naprawia swiat w Afryce, przy czym zapominaja o glodnych, dziecicych brzuszkaasz w gorszych rejonach Polski (nie chce naduzywac uogolniania.)

9

@HassanMubarak Ciekawe jest to, ze tzw postepowcy maja czesto wielkie wyrozumienie dla innych religii, wyznan czy kultur, ale jesli tylko komentarz napisze katolik, to 70 poc odpowiedzi kreci sie wokolo naiwnosci takowego , o bajkach dla dzieci na temat faceta z dluga broda i o tym, ze ogolnie moze sobie wierzyc, ale po co o tym w ogole pisze i zeby zszedl na ziemie , bo jest zaboboniarzem i pisowcem o niskim IQ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?