43

Ale kolekcjonuje Koeman te mecze bez porażki w La Lidze, jak jakiś chomik. Miejmy nadzieję, że @Janiama miał okazję i był w ogóle w stanie obejrzeć ten mecz.

30

Ależ asysta Trincao, Messiemu nie pozostało nic tylko dopełnić formalności.

22

Producenci podpasek mogą tylko marzyć by ich produkty były tak miękkie jak karny dla Huesci.

16

Jeden fakt jest niepodważalny: jeśli nie liczyć Atletico i Realu, Barca jest w tej chwili liderem La Liga.

23

Czytam właśnie Biblię i ona jednoznacznie zakazuje USG i badań prenatalnych. Także tego ...

7

@formentera2017 Czyli kolejny hejter,tarzający się z nienawiści do Koemana, zupełnie jak ja. Jak śmiesz twierdzić, że remis z PSG nie był wybitny? To wbrew faktom, tak mnie naprostowano.
A poważnie, poczekajmy do końca sezonu i zobaczmy jakość (lub jej brak) w meczach z Realem i Atleti.

1

@Barca1992 Czyli Barca spadnie do Ligue 2? Szkoda, to pierwszy raz w historii..

0

@Coutinho007 Gdybym ja tak napisał byłoby, że nienawidzę Koemana. Ach te standardy na la rambli.

1

@Keson No to skoro zespoły w wielkim kryzysie w sumie solidnie punktują, to liga tak obniżyła loty? Już sam się zastanawiam co się dzieje.
Zizou już był 3 razy zwalniany przez media, Koeman z Barcą może od 3 tygodni grają lepiej, a w lidze walka o majstra na całego.
I zgoda, jakoś zawodnicy Barcy wydają się znacznie lepiej rokować na przyszłość.

3

@Keson Byłaby. Swoją drogą jeśli tak grający Real ma realne szanse na mistrzostwo, to zastanawiam się czy w tym roku nie mamy wyścigu zespołów pogrążonych w mniejszych lub większych kryzysach. Barca przecież też grę przez większość sezonu prezentowała nazwijmy to "nieokazałą"

3

Ale świetna wiadomość. Atleti notuje potężną zawiechę. W ostatnich 8 meczach notują bilans 3-4-1, czy zdobyli 13 punktów na 24 możliwe. W takich okolicznościach Simeone otworzył ligę i jak najbardziej realne staje się mistrzostwo dla Barcy bądź Realu.

0

@sawyer00 Uff, udało się na siłę coś dopasować. Dobrze, że było coś ze średniowiecza.

3

@sawyer00 Wulkany mają specyfikację? Ciekawe

0

@Dziki15 Tak. Boniek

1

Czy Barca może wyprzedzić Atletico w tabeli przy założeniu, że oba zespoły wygrają wszystkie mecze do końca sezonu, włączając bezpośrednie starcie?

0

@FCBparasiempre Gra, ale w długi weekend

3

Benzema z 14 bramkami właśnie wyprzedził Messiego, który ma 19 goli na koncie.

0

Widzicie, ale bramkostrzelni są Ci afrykańscy gracze

0

@MSN30 A nie wiem

1

@KacperVEB Dojrzał potężnie, już nie jest jednowymiarowy i bezmyślny, jak jeszcze 2 sezony temu.

0

Ależ z Mullera zawodnik. Szkoda, że nie jestem gejem - od razu jechałbym do Bawarii uderzać do niego

15

@DonMatteo901 Im większe posiadanie i dominacja tym lepszy Busquets. Im więcej biegania od bramki do bramki tym więcej okazji by nie nadążać w defensywie.

0

@Timishiru1337 Spalanie wiązką myśli

45

A tam Haaland. Barca zawsze słynęła z pięknej, efektownej i technicznej piłki. Haalandowi mówię twarde nie. Moim zdaniem Laporta powinien zatrudnić w sztabie Antoniego Ptaka, który jako prezes Pogoni Szczecin skompletował pierwszą jedenastkę złożoną z 10-ciu Brazylijczyków. Takich ludzi z wizją Barcy potrzeba.

FC "Copacabana" Barcelona, tak nas widzę w następnym sezonie.

9

Złoty But Emerytów i Rencistów:

Lewy (33 lata rocznikowo) - 31
Messi (34) -19
CR7(36) - 20

Naprawdę to jest niesamowite

1

@FDJ Niech Koeman utrzyma obecny zwyżkujący kurs, a sam się wyposaży w konkretne argumenty za swoim pozostaniem. Są mecze z Atleti i Realem za jakiś czas, więc może naprawdę mocno zapunktować.
Obecnie widać poprawę w grze, bo wcześniej nawet punktowanie było przy grze powodującej zgrzytanie zębów. Wydaje się, że Ronald wszedł na właściwą ścieżkę (ja nawet dojścia do tego punktu nie spodziewałem się po nim) i niech kontynuuje dobre występy przez 2 miesiące a nikt przy zdrowych zmyłach go nie wyrzuci z klubu.

Chyba, że nowy prezio ma jakiegoś super asa w rękawie.

0

@masq A krytykowanie rasizmu jest obraźliwe? Nie wiedziałem

0

Komentarz usunięty

6

Ja już mam wiarygodny przeciek w sprawie Messiego:

Leo zostaje na 100% w Europie!!!

3

@Janiama Trzymaj się mocno, zdrowia, sił, optymizmu życzę. I wracaj w pełni sił na nasze forum! Bez Ciebie nie jest takie same.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?