Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 oczywiście . I teraz Donald Trump bez żadnego prawa i mandatu będzie decydował kogo zaatakować . Może Kanadę może Grenlandię , Rosja weźmie sobie Ukrainę a Chiny Taiwan . To tak na początek
0
Jeśli Ferran wyjdzie w podstawie to jest to koniec Lewego w Barcie. I tyle
0
Z jednej strony ich rozumiem z drugiej dostaną łomot i znów będzie im przykro …
0
@Soetie niestety ale przez kilka ostatnich miesięcy Yamal wykreował sobie taki wizerunek że teraz dla wielu kibiców to kac.
14
Czy ktoś może go zamknąć w szafie bez telefonu ? Z Realem też pogrywał i skończyło się brutalnie
8
Wstawienie Ter Stegena do bramki dało mu nadzieję . Psychologicznie był to bardzo głupi krok . Do kiedy ma Kontrakt ? 2028 ? Super
0
@BISHBASHBOSH ale wielokrotnie w wypowiedziach wykluczał trenerkę . Raczej pójdzie w developerkę
3
Marcus pokazał już że na 9 kompletnie się nie nadaje . Lewy zostanie bo Barca nie ma innych opcji pod warunkiem że wiosną strzeli trochę bramek
0
Są ludzie którzy zawsze znajdą problem. Rodzina Wiliamsiw z Bilbao zdecydowanie do nich należy
0
@KibicBarcy84 odp poniżej
0
@krzak82 co z was za kibice ? Niedawno była tu ankieta wśród socios którzy dokładnie chcą sprzedać Lewego latem 2026. O tym piszę i z tego się naśmiewam .
0
Z jednej strony wypozyczka Matsa to strzał w kolano z drugiej gdyby został w klubie to kret tak skutecznie wszystko podkopie że się Barcelona nie pozbiera. I tak źle i tak niedobrze
1
@Remi70 masz 100 % racji
2
Jak to mówił największy nieudacznik wszechczasów Deco - mamy overbooking wśród stoperów …. No i na stoperze gra lewy obrońca oraz pomocnik . Deco jesteś gość . Jestem w 100% że pomysł z Joanem Garcią nie był twój …
0
Z reguły to plotki ssane z palca. Ale gdyby była to prawda to jest to wina przede wszystkim największego nieudacznika wszechczasów Deco. Pamiętam jak się wypowiadał że on nie musi rozmawiać z MATSem . No i ma pasztet do 3 potęgi . Drugi winny to Flick którego nie stać na to by publicznie i bezdyskusyjnie zakomunikować kto jest drugim bramkarzem a kto nie ma szans na grę . Na końcu wykopią Szczęsnego który jest mega wporzo i bardzo koleżeński a zostawią hiper Kreta . I tak życie po raz kolejny pokaże że jest w wuj niesprawiedliwe bo poziom bramkarski palacza i kreta jest podobny.
0
No proszę , jest 25% ludzi którzy są za. To pewnie rodzina tych socios co chcą Lewandowskiego sprzedać kątem 2026
0
@BonusKiller no tak , obsesja . Ale ponieważ lubię fakty , Lewy powiadasz podaje do tyłu i ma 8 bramek grając ogony a Yamal drybluje , gra do przodu i ile bramek strzelił ? Jakoś mu już te bramki z 16 metra nie wchodzą… Yamal musi dryblować a pułkownik Jose Moralez zabijać . Jak mus to mus powiedział Siara
3
To tylko świadczy o ułomności intelektualnej głosujących skoro chcą sprzedać w lecie gracza, któremu w czerwcu kończy się kontrakt…
3
Bardzo bym prosił redakcję o potwierdzenie lub zaprzeczenie ( może jakiś artykuł na ten temat ) kary od UEFA skutkującej tym, że żeby kogoś kupić trzeba najpierw kogoś sprzedać … prawda to czy fałsz ?
0
@HypeR Polak ! Zawsze z dużej litery
0
@HypeR Hiszpania ! Zawsze z dużej
1
@severius Polak ! Zawsze z dużej
1
Kandydaci to Rapha i Lewy . Lewy odpada bo go nie lubią, zostaje tylko Rapha .
1
Z większością się zgadzam . Minusem Ferrana jest słabą fizyczność , duży stoper przestawia go jak chce . Teza że każdy napastnik notowałby liczby - no nie każdy bo jak wiadomo Yamal i Rapha walczą o Złotą Piłkę i grają głównie pod siebie . Kto ma asysty ? Marcus Rashford - gra koleżeńsko , dogrywa dobre piłki… lepsze 9 na dziś ? Kane, Halland …. Żaden nie przyjdzie bo zdecydowali dalej grać w swoich klubach . Alvarez - a skąd 150 baniek ?
5
Real jest faworyzowany od lat przez sędziów to oczywiste . Negreira była odpowiedzią Barcy to też oczywiste . Real ciśnie by złoić Barce bo chce być jedyną siłą LaLigi to też oczywiste . Udowodnienie szkód Realu będzie bardzo nieoczywiste . Lać tych cisniasow z Madrytu na boisku ile wlezie
4
Też uważam że zostanie . Wiosna pokaże prawdę . Na miejscu Flicka nie chciałbym zostać tylko z Torresem i ewentualnie nowym wynalazkiem który może się sprawdzi a może nie. A moim zdaniem Alvarez na rok 2026 jest poza zasięgiem finansowym , Halland podpisał długi kontrakt z MC więc też nie ma tematu . Innych super opcji brak .
0
Ferran zostanie , jak przyjdzie ten stosunkowo tani to i tak Lewy zostanie na rok . Może dwa. Chyba że kupią Alvareza wtedy Lewy out
0
Jude w kategorii juniorów , Yamal w kategorii seniorów - czego to nie zrobi Real Madryt by wygrać …. W Polsce przerabialiśmy to samo gdy zawsze i wszędzie wygrywała drużyna ze stolicy . Ale to słabe jest
0
Jedyna rozsądna opcja na dziś to prosic Inigo o powrót . Żaden wymiatacz teraz nie przyjdzie , brać średniaka bez sensu . Nie ma dobrych opcji . Jak to mówił ten fajans Deco - mamy overbooking wśród stoperów … Boże to chyba najgorszy dyrektor sportowy ever ! Świetnie rozegrał też sprawę z MATSem - hej Deco mamy overbooking wśród bramkarzy
1
@Gacu95 za to Garcia Top 3 bramkarzy w Europie . A w zasadzie on i Courtois