Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sam poziom sportowy nie był
Najwyższy ??? Kto to napisał ??? Pierwsze 3 bramki palce lizać . Mnóstwo świetnych zagrań , w I połowie genialny mecz
1
@Azazel_Pazuzu 18 latek który kreuje się na Mistrza powinien być Mistrzem. W poprzednim
Sezonie zrobił to samo z Interem - jak się skończyło każdy wie
27
Cubarsi za ten mecz razem z Kounde po kolanach do Częstochowy dziękując Raphie i Lewemu, że im tyłki uratowali.
7
Rapha najlepszy , Vinicius też bardzo dobrze , Lewy bardzo dobrze , w mojej ocenie słaby mecz Yamala . Roney powinien go zmienić po pierwszej połowie. Uff ale się naraziłem Yamalowcom. Cubarsi w tym sezonie za słaby , widać że przy różnych brak wzrostu w polu karnym ( tu Lewy chyba jest najwyższym obrońcą ), Kunde za tą siate po kolanach do Częstochowy
2
@LukaszFan Lewy strzelił genialną bramkę , prawie wszystkie zagrania dobre i cię irytuje ? Weź melisę
4
Za Lamina to taka pomarańczowa wchodząca w czerwień bo nie nadepnął na stopę tylko na staw skokowy
1
Ale będzie miazga …. Maszyna przejedzie po nich jak kopaczka do ziemniaków
1
30 milionów za rezerwowego … ani to skrzydłowy bo nie umie dryblować ani napastnik. Ma liczby bo w odróżnieniu od wielu graczy Barcy lubi podawać i robi to dokładnie. Rapha musi mieć zmiennika . Decyzja ani dobra ani zła .
5
Może miał widoki na tę panią…. W niedzielę się okaże Who is the best
1
Polemizowałbym z prawie każdą pozycją. Prawdziwą wyceną jest prawdziwy transfer . Ale jeśli Jude 150 to Pedri 200 minimum. A jeśli Cubarsi 100 to Fermin 200. Itd itd
1
@MirusAmisz i choć z reguły się zgadzam to tu się nie zgodzę . Trzeba iść drogą Ronaldo i Messiego czyli być lwem w gorszej lidze niż grzać ławę w Barcie. Wg mnie to wielki dyshonor dla takiego gracza jak Robert Lewandowski. Do końca sezonu jakoś wytrzyma ale na kolejny rok raczej wątpię . Ja na jego miejscu bym się nie zgodził.
0
@KibicBarcy84 ale pojechałeś z tym dzieciakiem … o Matko …. Tak, Barca nie ma kasy więc nie może teraz nic deklarować . Myśle że Robert odejdzie bo grzanie ławy na starość dla takiego zawodnika to lekka ujma . Trzeba grać główne skrzypce w gorszych ligach jak Messi czy Ronaldo. A Barca zostanie z żarłaczem białym , czy jej to wyjdzie na dobre to się okaże .
2
Grube zioło palą ale z drugiej strony Negreira była i teraz mają punkt zaczepienia na najbliższe 2000 lat
2
@4Fabregas4 cały czas używasz argumentu, że najwięcej zarabia … takich argumentów z reguły używają najgorsi pracownicy w każdym zespole . Ale po pierwsze : ktoś mu taki kontrakt dał . Po drugie w 3 lata dwa razy Mistrz Hiszpanii . Jakoś przed przyjściem Lewego była posucha w tym zakresie . Po trzecie Lewy dużo zarabia ale też ile klub zarabia na nim…. Wszystko świetnie liczysz to mam nadzieję, że to też.
0
Komentarz usunięty
0
Spodziewamy się Lewego bo……? Jakiś argument ? Jesli w następnym meczu gra ten kto strzeli bramkę to jest to ciekawa taktyka. A może Lewy gra na tych co murują bramkę a Ferran na tych co zostawiają dużo przestrzeni …. Taka zagwozdka
1
Temu człowiekowi nie wierzę w kontuzje nawet jakby mu granat obie nogi urwał…. Kolejna zagrywka pod jakiś świński numer
5
Czas pokaże . Lepszy Cancelo niż nikt . Balde nie ma zmiennika i Kounde też nie ma. Być może Cancelo podrzuci trochę asyst
0
@LukaszFan tylko czy prawonożny stoper coś nam zmienia ? Szukamy lewonożnego . Jedyna nadzieja, że Inigo nagle zrezygnuje z arabskiej przygody . W co wątpię
1
@Chudini123 to zdecydowanie zmienia postać rzeczy. A koledze przecinek wypomniałeś ….. Nic to przecinek dobrze, że Cancelo jest. Pozdrawiam
1
@LukaszFan przecież Ronald szuka formy psychicznej a Eric łata dziury na stoperze i w pomocy. Przecież się nie rozdwoi.
0
@Guillegavira Schloto latem a Cancelo już jest. No i dobrze .
0
@Chudini123 a ty w swoim wpisie o obrońcy popraw e na ę
2
Jeśli Flick dał zielone światło to centralnie nieistotne są wypociny przeciwników tego ruchu. Cancelo może zabezpieczyć boki obrony . Przypomnijcie mi jak się nazywa zmiennik dla Kounde ….
1
Schloterbeck być może . Na Cancelo nas nie stać a Vlahovic to za cienki nawet na Legię. Jezu co to za placek
1
@Soetie i to jest ciekawa obserwacja psychologiczna . Jak ktoś kocha Yamala to widzi 89 asyst na mecz a jak ktoś go nie lubi to stwierdza, że nic nie zagrał …. Strzela niecelnie i lekko i ma mnóstwo strat . Kto ma rację w tym sporze nie mam
pojęcia
0
@pax to ta sytuacja gdy Lewy stał nie kryty na 11 metrze i gdyby dostał piłę od Fermina strzeliłby bramkę każdą częścią ciała ? Ale nie dostał bo Fermin zamiast podać do wyśmienicie ustawionego kolegi postanowił strzelać …
1
Nie znam się na piłce . Mnóstwo dobrych okazji dla przeciwników , a tu 3 defensorów oceniono pozytywnie . Oglądam inne mecze , a może mój TV jakoś inaczej wyświetla
0
@addept oczywiście masz rację . A gdyby Fermin zaraz po wejściu podał do Lewego który stał sam, na 11 metrze zamiast strzelać bez sensu Lewy miałby 2 bramki….
0
Garcia 10, obrona 4 , Ferran ??? Coś zepsuł ? Nie, po prostu nie dostawał piłek tak jak Lewy w wielu meczach . Gdyby Fermin wcześniej podawał Lewy miałby 2 bramki . Yamal ??? Chyba za dużo harcuje w necie