0

Ferran zostanie , jak przyjdzie ten stosunkowo tani to i tak Lewy zostanie na rok . Może dwa. Chyba że kupią Alvareza wtedy Lewy out

0

Jude w kategorii juniorów , Yamal w kategorii seniorów - czego to nie zrobi Real Madryt by wygrać …. W Polsce przerabialiśmy to samo gdy zawsze i wszędzie wygrywała drużyna ze stolicy . Ale to słabe jest

0

Jedyna rozsądna opcja na dziś to prosic Inigo o powrót . Żaden wymiatacz teraz nie przyjdzie , brać średniaka bez sensu . Nie ma dobrych opcji . Jak to mówił ten fajans Deco - mamy overbooking wśród stoperów … Boże to chyba najgorszy dyrektor sportowy ever ! Świetnie rozegrał też sprawę z MATSem - hej Deco mamy overbooking wśród bramkarzy

1

@Gacu95 za to Garcia Top 3 bramkarzy w Europie . A w zasadzie on i Courtois

15

Uśmiałem się . Najlepszy artykuł na święta . Może być pięknie ? Może …

2

@BonusKiller jasna sprawa . W ostatnim meczu z nami Alvarez był na boisku ???

1

Fajny kumpel . O Torresie , Lewym czy Joanie Garcii nie wspomniał ….

0

@Losiex jak jest taki jest ale poskładał klocki do kupy. 2 razy Mistrz a niedawno to nie było standardem

0

@kejdzi też tak uważam . Nie wiemy jak było naprawdę ale przewijało się 50 milionów

2

@Lukaslbn długi i mądry post. Miło poczytać rozsądne wpisy. Wiosna zadecyduje , Lewy może być w gazie i będzie inna rozmowa . A może być Ferran w gazie i ktos dojdzie do wniosku że na następny sezon Torres którego na swój sposób lubię i szanuję wystarczy .

4

@Rifek czy ja wiem ? W ostatnim meczu przez ponad 60 min Ferran nie doszedł do niczego , Lewy to chociaż był zamieszany w bramkę i to w okresie gdzie Barca grała na stojąco . Ale to trener decyduje więc zobaczymy co Herr Flick powie. Decydujący będzie okres styczeń - marzec bo może być tak że Lewy będzie w gazie , puknie kilka ważnych bramek i dostanie nowy kontrakt na 2 lata . A może być inaczej . Wiosna pokaże

1

Tekst sensowny , 2 uwagi :
1 gdy Leo odchodził oczekiwał od bsnkrutujacej Barcy olbrzymich pieniędzy - dobrze pamiętam ?
2 Leo mógłby teraz zagrać kilka meczy na pozycji numer 10 jako pożegnanie z klubem. Bilety po min 200 Euro i Barca by zarobiła i Leo by zarobił i pożegnał się ze swoim domem . Ktoś byłby niezadowolony ale zawsze jest ktoś niezadowolony . Ale jak Flick to wykluczył to nie ma tematu i koniec dyskusji na ten temat

1

@Rupert_Haubica dokładnie

7

Yamal strzelił bramkę i chwała za to . Ale mnóstwo jego akcji to był drybling i podanie do nikogo. A może inny mecz oglądałem … faktem jest że po tym bandyckim faulu zamarłem

2

Arcymistrz ! Jeszcze lepszy niż Olmo ! Powinien honorowo zrzec się pensji albo przekazać je na szczytny cel związany z piłka nożną

9

Fakt , sędzia przekręcił Seville. Na Santiago Bernabeu. Nowe - nie znałem … gdy Real nie może to sędzia pomoże

0

@piJohn nie dostał bo trafił w piłkę i to go uratowało . Słuszna żółtą , sytuacja sprawdzana przez var . Ps po co jak fan Realu wchodzisz na strony fanów Barcelony ??? Jara Cię to ? Sugeruje udać się do lekarza

1

Sędzia ewidentnie przekręcił Seville. Rodrygo dostał żółtą za symulowanie i powinien dostać drugą za atak od tyłu w Achillesa tego Brazylijczyka . Nie dostał , nie wyleciał , a potem wygrał Realowi mecz . To jest uczciwe ? Karny dla Sevilli - był , kopnięcie było . Karnego brak. A dla Realu sędzia był tak nagrzany że nawet odgwizdał karnego którego nie było . Na szczęście var go wyprostował

10

Sędzia znów przekręcił . Rodrigo’s miał kartkę za symulowanie i należała mu się druga za faul na achillesie Brazylijczyka . I sędzia drugiej żółtej nie dał . A potem Rodryho rozstrzygnął mecz. Karny Sevilli też się należał . Co za chujnia

2

Nowe. Nie znałem …. Facet tak po ludzku powinien zrezygnować z pobierania pensji. Byłoby uczciwie

3

Sprzedać i zapomnieć . Szukać , szukać , ponoc w Porto jest teraz dwóch dobrych stoperów

9

Małe dziecko a rozsądniejsze niż połowa interlokutorów tutaj którzy traktują Yamala jak Boga

1

Robert Lewandowski w okularach . Czyli wzrok mu się pogorszył - to wiele tłumaczy …. Chyba że nosi zerówki dla szpanu ale o to go nie posądzam.

0

Takie artykuły z czarnej dziury . Jak wiadomo Pep odda tylko słabego gracza do Barcy. Dobrego nie wypuści . O czym tu rozmawiać … albo perspektywiczny gracz ze średniego klubu za jakieś 30 baniek albo wymiatacz któremu kończy się kontrakt . I żadnych szklanek

0

@Rupert_Haubica Milan z dużej … Milik gra we Włoszech o to wystarczy . Lata świetności tej ligi dawno minęły

1

@MagdJanko psychologicznie ciekawe . Może odejść do Arabów , może do USA , może zostać w Barcie jako raczej rezerwowy za małe pieniądze . Wielki piłkarz a ma skończyć jako rezerwa ? Czy raczej jak Messi który w Barcie nie byłby już tak intensywny a w USA daje radę . Trudna decyzja. Głupoty Ala Milan wykluczam

0

@4Fabregas4 patrzmy przez różowe okulary ! 2/3 to 66,66% zbieżności

1

Komentarz usunięty

16

No i co frajerzy z Madrytu ??? Kto jest pierwszy ? Barca pierwsza w każdej klasyfikacji

3

Zadecyduje wiosna. Jak na razie jest średnio. 2 niestrzelone karne to miara słabości . Wiele drobnych kontuzji . Z drugiej strony , chińskie auto kupisz , tanią i kiepską koszulkę Realu też kupisz a doświadczenia nie kupisz … i po trzecie a najważniejsze Barcelony na kogoś z topu nie stać . Jak dobrze pamiętam kara od UEFA powoduje że żeby Barca kupiła kogoś za 100 milionów najpierw musi graczy za 100 milionów sprzedać . Sonda: kogo Barca powinna sprzedać by kupić jakiegoś napadziora . I to nawet nie z tych najlepszych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?